شکست آزمایش بالینی دارویی که برای درمان کووید ۱۹ امیدبخش اعلام شده بود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شکست آزمایش بالینی دارویی که برای درمان کووید ۱۹ امیدبخش خوانده شده بود

شرکت گیلئاد برای سنجش تاثیرگذاری «رِمدِسیویر» بر موارد حادّ بیماری کووید۱۹ پژوهشی را بر روی ۲۴۰۰ نفر در ۱۵۲ کلینیک درمانی در سراسر دنیا آغاز کرده بود.همچنین گفته شده بود که ۱۶۰۰ بیمار در ۱۶۹ کلینیک نیز در پژوهش این شرکت آمریکایی دربارهٔ تأثیر این دارو روی موارد غیرحادّ بیماری شرکت کرده‌اند.

فاینانشیال‌تایمز در گزارش خود با استناد به سندی که به روی تارنمای سازمان جهانی بهداشت منتشر شد آورده است: «رِمدِسیویر حال بیماران را بهبود نمی‌بخشد و تاثیری بر کاهش عامل بیماری زای پاتوژن در سیستم خونی انسان ندارد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته اینو اضافه نکردید این آزمایش و نتايج آن توسط دولت متخاصم چین و سازمان بهداشت منتشر شده بود

خدایا شکرت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حریرچی:محققان ایرانی در تلاش برای یافتن واکسن و داروی کووید ۱۹ هستندحریرچی از مردم خواست برای واکسیناسیون کودکان، رسیدگی به زنان باردار، فشار خون و... نگران نباشند زیرا پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا شدن مردم به بیماری کرونا در مراکز بهداشتی رعایت می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

عکس‌هایی که حال آدم‌ها را خوب می‌کند؛ پروژه جدید رضا دقتی در قرنطینه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گروه کوچکی کاسب کرونا هستند/ نباید فکر کنیم که کرونا تمام شده استرئیس جمهور، شیوع ویروس کرونا را آزمونی برای کارآمدی همه کشورها و نظام های جهان دانست و با قدردانی از همراهی مردم و خدمات خالصانه کادر درمانی تاکید کرد: در روزهای سخت پیک بیماری کرونا، همه بخش ها پای کار بودند اما اقلیت کوچکی که خط را از بیرون می گیرند، روزی کاسب تحریم بودند و امروز کاسب کرونا شده اند. روحانی به یک روانپزشک نیاز دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سه پزشکی که تبریزیان از آنها شکایت کرده بود تبرئه شدندحرومزاده مفتخور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شیوع ویروس کرونا؛ میسوری نخستین ایالت امریکا که از چین شکایت می کنددادستان جمهوریخواه ایالت میسوری آمریکا دادخواستی را علیه دولت چین درپی شیوع ویروس کرونا تنظیم کرده و از مقامات این کشور درخواست غرامت برای شهروندان این ایالت می کند. پکن: تنظیم دادخواست ایالت میسوری علیه چین اقدامی عبث است ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاجیکستان: چهار نفری که از التهاب ریه درگذشتند، کرونا نداشتندوزارت بهداشت و تأمین اجتماعی تاجیکستان مرگ چهار نفر در یکی از بیمارستانهای شهر دوشنبه را تأیید کرده، اما گفته که علت مرگ همه آنها پنومونی یا التهاب ریه بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »