شکست سنگین سپاهان مقابل الدحیل/ شاگردان نویدکیا از صعود بازماندند

06/02/1401 11:48:00 ب.ظ

دیدار دو تیم سپاهان و الدحیل با شکست شاگردان نویدکیا به پایان رسید

دیدار دو تیم سپاهان و الدحیل با شکست شاگردان نویدکیا به پایان رسید. سپاهانی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه یک فاصله‌ای تا گلزنی نداشتند.

ضربه سر محمدرضا حسینی را علی عفیف، مدافع الدحیل از روی خط دروازه بیرون کشید و مانع گلزنی شاگردان نویدکیا شد. در دقیقه ۱۰ ضد حمله برق آسا قطری‌ها روی پاس نام‌تائه‌هی به الونگا رسید و این مهاجم توانست دروازه رشید مظاهری را باز کند و اولین گل بازی را به ثمر برساند.

سپاهانی‌ها پس از دریافت گل حملات خود را افزایش دادند. در دقیقه ۲۰ سانتر میلاد جهانی با ضربه سر دانیال اسماعیلی‌فر به نژادمهدی رسید و در نهایت ضربه سر مدافع سپاهانی‌ها وارد دروازه الدحیل شد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در دقیقه ۳۷ پاس در عمق مدافع الدحیل به الونگا رسید و این مهاجم برخلاف جریان بازی گل دوم تیمش را وارد دروازه مظاهری کرد. در دقیقه ۴۱ حرکت انفرادی جونیور و ضربه زیبای او از پشت محوطه در جریمه گوشه دروازه سپاهان جای گرفت. headtopics.com

در دقیقه ۴۹ پاس رو به جلوی نام‌تائه‌هی و ضربه بغل پای ساسی منجر به گل چهارم شاگردان کرسپو شد. در دقیقه ۸۲ سروش رفیعی از روی یک ضربه کاشته به زیبایی دروازه الدحیل را باز کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بازگشت میلان به صدر با گل دقیقه ۹۲ تونالی؛ سومین شکست متوالی بارسلونا در نیوکمپتیم فوتبال میلان ایتالیا موفق شد با نتیجه ۲-۱ لاتزیو را در رم شکست دهد و بار دیگر به صدر جدول رقابت‌های سری آ فوتبال ایتالیا بازگردد. گل‌های روسونری را در این مسابقه ژیرو و تونالی به ثمر رساندند تا گل دقیقه ۴ ایموبیله بی‌ثمر شود.

رکورد هزینه‌های نظامی در سطح جهانی شکست؛ ۲.۱ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۱«سیپری» در گزارشی اعلام کرد که هزینه‌های نظامی کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ و با وجود پیامدهای اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا به روند صعودی خود برای هفتمین سال متوالی ادامه داده و با ثبت رکوردی تازه به ۲.۱ تریلیون دلار رسیده است.

شکست در تحقق اهداف اولیه؛ پوتین چگونه گردش به غرب اوکراین را تسریع کرد؟هر قدر که دفاع ارتش اوکراین در برابر تهاجم روس‌ها طولانی‌تر می‌شود، تسلیحات و آموزش‌های نظامی غربی بیشتری در اختیار کی‌یف قرار می‌گیرد؛ این دقیقاً یکی از همان رخدادهایی است که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه با هدف جلوگیری از وقوع آن دستور حمله به خاک اوکراین را صادر کرد.

انتخابات فرانسه؛ پیروزی پرحاشیه مکرون و زمامداری در زمانه دشواریادداشتی از جبیب حسینی‌فرد:‌ پیروزی ضعیف‌تر و کم‌فروغ‌تر مکرون بر لوپن را می‌توان نمودی از شکست‌ پروژه‌های سیاسی و اجتماعی او و تفاهم ضعیف جامعه نسبت به اجرایی‌شدن آنها دانست.

قهرمانی آندری روبلف در رقابت‌های 250 امتیازی بلگرادآندری روبلف با شکست نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان، قهرمانی رقابت‌های 250 امتیازی بلگراد را از آن خود کرد و توانست سومین قهرمانی خود در فصل 2022 را

محدودیت فیزیکی مقابل منزل میرحسین موسوی برداشته شدمحدودیت فیزیکی مقابل منزل میرحسین موسوی برداشته شد خبرگزاری قوه قضاییه خبر داد که صبح امروز محدودیت فیزیکی مقابل منزل میرحسین موسوی در خیابان پاستور، برطرف شد، اما اصل مراقبت از وی همچنان ادامه دارد. میر حسین به کیر ما هم نیست حتی. کس ننه سگ های محصور کوچه اختر و کل خبرنگاران و دست اندرکاران مادرجنده ایسنا.