شکست ترامپ؛ سکوت اسرائیل، مشاور روحانی: آن نامرد هم رفتنی شد

18/08/1399 02:51 ق.ظ

🎥 ترامپ با لباس گلف در کنار یک عروس عکس یادگاری انداخت بیشتر بخوانید:

رسانه‌های آمریکایی دقایقی پیش جو بایدن را پیروز انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا اعلام کردند.

جو بایدن بر اساس اعلام نتیجه شمارش آرا در پنسیلوانیا از سوی بسیاری از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های آمریکایی از جمله آسوشیتدپرس و سی‌ان‌ان،‌ به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده معرفی شد. نامزد دموکرات‌ها که پیش‌تر با احتساب پیروزی در ایالت آریزونا ۲۶۴ رای الکترال داشت با بدست آوردن ۲۰ رای الکترال ایالت پنسیلوانیا از مرز ۲۷۰ رای مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات گذشت تا به صورت قانونی نامزد منتخب مردم آمریکا در این انتخابات شناخته ‌شود.

این درحالسیت که دونالد ترامپ ساعتی پیش از این با انتشار توییتی اعلام کرد که با اختلاف بسیار پیروز انتخابات شده و در فیلادلفیا کنفرانس خبری برگزار خواهد کرد. جو بایدن پیش‌تر و با توجه به روند شمارش آرا در ایالت‌های باقیمانده و پیشی گرفتن از دونالد ترامپ اطمینان داده بود که نتیجه نهایی انتخابات پیروزی او و دموکرات‌هاست. دونالد ترامپ در مقابل، رقیبش را از اعلام پیروزی زودهنگام برحذر کرده و گفته بود از آنجا که در روند رای گیری «تقلب و تخلف» شده است از طریق دادگاه پیگیری می‌کند و امکان دارد پیشتازی خود را بازیابد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

از آخرین روزها هم استفاده حداکثری میکنه! ترامپ نوکر لابی_صهیونیزم لابی_صهیونیسم لابی_اسرائیل مردم امریکا باند تبهکار،بی لیاقت،و بی منطق دونالد ترامپ را جاروب و به زباله دانی تاریخ انداختند دونالد ترامپ یک آبرو ریزی تاریخی برای دموکراسی امریکائی بود همینا شدن هفتاد میلیون که بهش رأی دادند؟ قدرت انسان در زمان پذیرش شکست مشخص می شود .

چقدر این مرد نازنین❤️ نگران این ازدواج هستم. خدا بخیر بگذرونه😂❤️👏 باید بهش گفت یکبار دیگه قانون اساسی کشوری رو که رییس جمهورش هستی بخون! ترامپ این باخت لازم بود برااو تا طعم دمکراسی را مزمزه کند و بان کنار میاد اودمکرات هم نبود امادر محیط دمکراسی بااراومده

دقیقا از میزان تقلب اون کفتار پیر ولدزنا خبر داره خیلی ریلکس وایساده تا تموم رای‌هاش شمرده بشه بعد دست کثیف کل حزب و دار و دستش و شبکه های پاانداز هرزه‌ای لنگه شمارو باهم رو کنه بگادشون یبار برای همیشه جامعه آزاد نیاز به رسانه آزاد دارد در غیر این صورت استعمار خواهد شد بلایی که سر آمریکا آمده است. قابل توجه رسانه یورو نیوز صدای استعمار

حقش رو پس میگیره 😂😂😂😂😂 ترامپ با این کارش میراث زشتی از خودش بجا گذاشت یه بازنده بد وبی اخلاق توییتر دیگر نمیتواند از این تاریخ به بعد از دموکراسی حرفی بزند . توئیتر شده ماشین پروپگاندای رژیم فاشیستی ترامپ عصبانیه !! تحقیر شد !!👊👊 😁😁😁😁😁😁

رسانه‌های آمریکایی دقایقی پیش جو بایدن را پیروز انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا اعلام کردند.

جو بایدن بر اساس اعلام نتیجه شمارش آرا در پنسیلوانیا از سوی بسیاری از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های آمریکایی از جمله آسوشیتدپرس و سی‌ان‌ان،‌ به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده معرفی شد.

نامزد دموکرات‌ها که پیش‌تر با احتساب پیروزی در ایالت آریزونا ۲۶۴ رای الکترال داشت با بدست آوردن ۲۰ رای الکترال ایالت پنسیلوانیا از مرز ۲۷۰ رای مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات گذشت تا به صورت قانونی نامزد منتخب مردم آمریکا در این انتخابات شناخته ‌شود.

این درحالسیت که دونالد ترامپ ساعتی پیش از این با انتشار توییتی اعلام کرد که با اختلاف بسیار پیروز انتخابات شده و در فیلادلفیا کنفرانس خبری برگزار خواهد کرد.

جو بایدن پیش‌تر و با توجه به روند شمارش آرا در ایالت‌های باقیمانده و پیشی گرفتن از دونالد ترامپ اطمینان داده بود که نتیجه نهایی انتخابات پیروزی او و دموکرات‌هاست. دونالد ترامپ در مقابل، رقیبش را از اعلام پیروزی زودهنگام برحذر کرده و گفته بود از آنجا که در روند رای گیری «تقلب و تخلف» شده است از طریق دادگاه پیگیری می‌کند و امکان دارد پیشتازی خود را بازیابد.

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان تا لحظه انتشار این خبر ۲۱۴ رای الکترال را به نام خود ثبت کرد.

در این صفحه می توانید آخرین اخبار از شمارش آراء و تحولات مرتبط با آن را دنبال کنید.23:46اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری ایران در واکنش به شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در صفحه توئیتر خود نوشت: «دوران ترامپ و تیم ماجراجو و جنگ‌طلب او به پایان رسید.»

او در ادامه افزوده است: «ملت ایران كه بامقاومت درمقابل سياست فشارحداكثري ترامپ ايستاد، رنج های ناشی از اخلال گسترده درمعیشت خود، عدم دسترسی بیماران به دارو و ترور سردار سلیمانی عزيز را فراموش نخواهد کرد. امیدوارم شاهد تغيير سياست‌های مخرب امریکا و بازگشت به قانون و تعهدات بين المللی و احترام به ملتها باشيم.»

حسام‌الدین آشنا، مشاور حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: «ایرانیان مردانه ایستادند تا آن نامرد هم رفتنی شد.»