شکست پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ناهید کیانی در اولین دیدار خود از بازی‌های آسیایی هانگژو شکست خورد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، ناهید کیانی تکواندوکار وزن منهای ۵۳ کیلوگرم ایران در دور یک‌هشتم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو شکست خورد.

پرچمدار کاروان ایران در اولین مبارزه خود مقابل تکواندوکاری از تایلند به میدان رفت و با حساب سه بر دو شکست خورد. او در راند اول این مسابقه با امتیاز ۹ - ۲ شکست خورد اما در راند دوم با امتیاز ۸ - ۴ پیروز شد و در راند سوم با تساوی ۶ - ۶ (به دلیل ضربات بیشتر حریف)شکست خورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرور نتایج ایرانی‌ها در روز دوم با تاریخ سازی و کسب ۶ مدال در رشته‌های مختلفکاروان ورزشی ایران در روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو موفق به کسب ۶ مدال شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

شکست جودوکار ایران مقابل حریف کره‌اینماینده جودوی ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو مقابل حریف کره شمالی شکست خورد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکست دختر تنیس باز ایران در بازی‌های آسیایی هانگژودختر تنیس باز ایران در نخستین بازی جدول انفرادی بازی‌های آسیایی هانگژو شکست خورد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه دومین روز بازی‌های آسیایی هانگژو/جدال بلندقامتان با قطر برای صعود به فینالنمایندگان ایران در دومین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو در ۱۴ رشته مختلف رقابت خواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه ورزشکاران ایران در دومین روز بازی‌های آسیایی هانگژونمایندگان ایران در دومین روز بازی‌های آسیایی هانگژو در ۱۴ رشته مختلف رقابت خواهند کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

برنامه ایران در روز سوم بازی‌های آسیایی؛ در انتظار هت‌تریک والیبال و طلای پرچم‌داردر سومین روز بازی‌های آسیایی هانگژو ورزشکاران ایران در ۱۱ رشته مسابقه خواهند داد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »