شکست بسکتبال ایران از فرانسه و وداع با المپیک | DW | 31.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم ملی بسکتبال ایران با شکست ۶۲ بر ۷۹ مقابل ملی‌پوشان فرانسه، با کسب سومین ناکامی در سومین دیدار خود، از المپیک توکیو حذف شد.

در آغاز نهمین روز بازی‌های المپیک توکیو و در پایان دیدارهای مرحله گروهی بسکتبال المپیک در گروه A، تیم‌های ملی بسکتبال ایران و فرانسه در سالن ورزشی"سوپر آرنا" توکیو به دیدار هم رفتند.

ملی‌پوشان فرانسه کوارترهای نخست، دوم و چهارم را به ترتیب با نتیجه ٢٢ بر ١٧، ٢٢ بر ١٠، و ١٧ بر ١۵ به سود خود به پایان رساندند. تیم ملی بسکتبال ایران در کوارتر سوم با نتیجه ۲۰ بر ۱۶، تیم برتر در زمین بود. حامد حدادی، سنتر و ستاره بسکتبال ایران، با کسب ۱۸ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۵ پاس گل، ۲ توپ ربایی و ۳ بلاک شات، بهترین بازیکن زمین شد. او همچنین امتیازآورترین بازیکن زمین نیز بود.مهران شاهین‌طبع، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران پس از دیدار تیم ملی ایران مقابل تیم ملی فرانسه گفت: «تیم ملی فرانسه، تیم بسیار خوبی است و بازیکنانش در لیگ‌های معتبر بازی می‌کنند. بازی ما با این تیم، متعادل بود. اگر آسیب دیدگی حامد حدادی و برخی از بازیکنان نبود، شرایط بهتری داشتیم. در مجموع عملکرد بازیکنان رضایت بخش بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان کار بسکتبال ایران در المپیک با باخت مقابل فرانسهپایان کار بسکتبال ایران در المپیک با باخت مقابل فرانسه تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین بازی خود در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف تیم ملی فرانسه رفت که با نتیجه ۷۹ - ۶۲ تن به شکست داد تا سرانجام با سه شکست متوالی، به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکست والیبال ایران از ایتالیا/ همه چیز به بازی با ژاپن کشیده شدتیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف ایتالیا رفت که با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد تا صعود ایران از این گروه به بازی با ژاپن بستگی داشته باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلیپین با وجود مخالفت‌های پیشین پیمان مهم نظامی با آمریکا را ادامه می‌دهدفیلیپین پس از آنکه «رودریگو دوترته»، رئیس جمهور این کشور از تصمیم سال گذشته خود برای لغو پیمان نظامی با واشنگتن صرف نظر کرد، رزمایش‌های نظامی مشترکش را با آمریکا ادامه خواهد داد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رهبری با زبان و عمل دوگانگی علم و دین را در ماجرای کرونا حل کردند/ اختیارات ستادملی مبارزه با کرونا مساوی اختیارات شورای عالی امنیت ملی استروحانی در ستاد ملی مبارزه با کرونا: رهبری با زبان و عمل دوگانگی علم و دین را در ماجرای کرونا حل کردند/ اختیارات ستادملی مبارزه با کرونا مساوی اختیارات شورای عالی امنیت ملی است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: تحقیقات در مورد آتش‌سوزی در مناطق مختلف کشور با قوت ادامه دارداردوغان: تحقیقات در مورد آتش‌سوزی در مناطق مختلف کشور با قوت ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چگونه برنامه هسته‌ای ایران با تصاویر و هوش مصنوعی ردیابی می‌شود؟بر اساس تجزیه و تحلیل‌های اخیر «مرکز امنیت و همکاری بین‌المللی»، ایران 18 تا 24 ماه تا تکمیل یک مرکز تولید سانتریفیوژ زیرزمینی در تاسیسات هسته‌ای نطنز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »