شکرگزاری پدر بابک خرمدین، فیلم‌ساز برای قتل فرزندش

27/02/1400 07:40:00 ب.ظ

پدر بابک_خرمدین، کارگردان سینما، چند ساعت پس از بازداشت و اعتراف اولیه به قتل فرزندش در دادسرای امور جنایی تهران گفت شکرگزار قتل فرزندش است. او افزود: «با قتل پسرم دیگر به آرامش رسیدم و دیگر هیچ ناراحتی در زندگی‌ام ندارم.» اطلاع_رسانی قتل_بابک_خرمدین

بابک خرمدین»، کارگردان سینمای ایران، چند ساعت پس از بازداشت و اعتراف اولیه به قتل فرزندش در دادسرای امور جنایی تهران گفت شکرگزار قتل فرزندش است. او افزود: «با قتل پسرم دیگر به آرامش رسیدم و دیگر هیچ ناراحتی در زندگی‌ام ندارم.

»

براساس گزارش «رکنا»، پدر بابک خرمدین که مردی ۸۱ ساله، لاغراندام و قد بلند با چهره‌ای آرام و خونسرد توصیف شده، در ادامه اعترافاتش گفته است: «پسرم با دخترها به داخل اتاق می‌رفت و از مادرش می‌خواست برای خودش و میهمانش غذا درست کند. مادرش از آن‌ها پذیرایی می‌کرد و این در حالی بود که می‌دانستیم پسرم با دختران در خانه رابطه جنسی برقرار می‌کند... از پسرم خواستم برای خودش خانه‌ای تهیه کند و حاضر شدم خودروی خودم را بفروشم و سهم ارث او را بدهم تا برای خودش خانه بگیرد اما بابک هیچ وقت نپذیرفت که از ما جدا شود. می‌گفت جنازه من از این خانه بیرون می‌رود.»

بابک خرمدین فیلمی به نام «سوگ‌نامه‌ای برای یاشار» ساخته بود که در مراسم نمایش این فیلم در سال پدر و مادر این کارگردان با دعوت او به روی صحنه رفتند و پدرش نیز صحبت کوتاهی کرد ۶۹ . ‌ پدر بابک خرمدین درباره جزییات این قتل دردناک افزود: «وقتی به خانه آمدم، به همسرم گفتم که بابک نمی‌پذیرد تا از خانه برود. سپس همان‌جا تصمیم به قتل گرفتیم تا از دست او راحت شویم.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.