شکایت علیه مدیران صنعت خودرو/تبعات کارم را می‌پذیرم/ در کنار مردم هستم

29/10/1400 09:44:00 ق.ظ

نماینده مرودشت: *شکایتی را علیه مدیران صنعت خودرو تنظیم کردم *در حال تلاش برای برخورد با متخلفان در این صنعت هستم *تبعات کارم را می‌پذیرم *در کنار مردم هستم *این چه صنعتی است که قطعات را مونتاژ کرده و سپس با ۴ برابر قیمت به مردم می‌فروشد؟

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه امروز منافع مجامع و ارگان های نظارتی با خودروسازان گره خورده است و این امر زمینه یکه تازی خودروسازان را فراهم کرده است. وی در ادامه با بیان اینکه منظور از منافع، لزوما منافع مالی نیست، ممکن است منافع مختلفی باشد، مدعی شد: مصداق بارز آن موضع گیری وزیر صمت بود که قبل از اخذ رای اعتماد یکسری صحبت هایی داشتند و بعد از اخذ رای اعتماد از مجلس موضع ایشان ۱۸۰ درجه تغییر کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه منظور از منافع، لزوما منافع مالی نیست، ممکن است منافع مختلفی باشد، مدعی شد: مصداق بارز آن موضع گیری وزیر صمت بود که قبل از اخذ رای اعتماد یکسری صحبت هایی داشتند و بعد از اخذ رای اعتماد از مجلس موضع ایشان ۱۸۰ درجه تغییر کرد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه شاهد هستیم که افرادی اعمال نفوذ کرده و عده ای نیز منافع آنان با منافع خودروسازان گره خورده و همه این عوامل باعث شده تا خودروساز ما یک حاشیه امنی داشته باشد و خیالش از طرف مجلس، سازمان بازرسی و سایر مجامع نظارتی راحت باشد و هر کاری که می خواهد انجام دهد.

وی در ادامه تاکید کرد: بنده در حال تلاش برای برخورد با متخلفان در این صنعت هستم و اکنون شکایتی را از مدیران خودرو تنظیم کردم بابت قیمت های خارج از عرفی که برای محصولات مونتاژی خود در نظر گرفته است. به عنوان مثال اکنون مدیران خودرو قیمت تیگو ۸ پرو را یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته است درحالی که قیمت این خودرو در بازار جهانی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بزرگ‌ترین معامله تاریخ در صنعت بازی‌های کامپیوتری: مایکروسافت شرکت سازنده «کال آو دیوتی» را می‌خردمایکروسافت تاکنون از نوع نظارت‌های اعمال‌شده بر فیسبوک و گوگل در امان مانده است، اما معامله مذکور با تبدیل کردن این شرکت به سومین شرکت بزرگ صنعت بازی‌های کامپیوتری در جهان، آن را در رادار قانون‌گذاران آمریکایی قرار می‌دهد. مایکروسافت هرچیزی رو خرید بدبخت شد

گروگانگیری «تروریستی» در کنیسۀ کالیویل؛ پلیس هویت مهاجم را اعلام کردبنا بر اعلام مقامات آمریکا فیصل اکرم دو هفته پیش از حادثه، با ویزای توریستی وارد خاک ایالات متحده شده و یک منبع آگاه به شرط ناشناس ماندن نیز اعلام کرد که او اسلحه خود را در جریان یک معامله شخصی خریده است. دیدید گفتم یا ایرانیه یا مسلمون😁😁😁🤪

فولاد و سپاهان حریفان‌شان را در آسیا شناختندفولاد و سپاهان حریفان‌شان را در آسیا شناختند گروه C: فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان و الغرافه قطر گروه D: الدحیل قطر، سپاهان ایران، پاختاکور ازبکستان و برنده دیدار التعاون عربستان و الجیش سوریه

در وین بن‌بست لاینحلی نداریم/ برای رسیدن به توافق خطوط قرمزمان را فراموش نمی‌کنیمسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به برگزاری مذاکرات وین و استقرار دوباره مذاکره‌کنندگان ارشد کشورها برای ادامه مذاکرات وین در محل انجام برگزاری مذاکرات گفت: گفت‌وگو در مسیر درستی قرار گرفته است و بن‌بست لاینحلی نداریم. در مورد برخی از موضوعات کلیدی باقی مانده باید تصمیمات خاص سیاسی گرفته شود و این موضوع نیازمند این است که تصمیمات در پایتخت کشورها گرفته شود.

ابراهیم رئیسی: اسامی بدهکاران بدحساب بانکی را منتشر و دست آن‌ها را قطع کنیدبانک مرکزی ایران تاکنون رقم دقیق معوقات بانکی را منتشر نکرده است اما اظهارات جسته و گریخته مقامات ایران نشان می‌دهد که این رقم حدود ۲۳۶ هزار میلیارد تومان است. این قرمساق از کی میخواد دست دزدان را قطع کنه؟ کدوم قرمساق رییس قوه قضاییه بود؟ در زمان اون قرمساق کسی دزد و بدهکار نبود؟ از کدوم قرمساق میخواد که این کار را بکنه؟ قرمساق در قرمساق ملت گــه غیرت اسلام زده بی هویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه ملت خر هم حتما شعار های پو پولیستی احمدی نژاد کوسکشو را یادشون رفته بـــــــــــــــــــگم بــــــــــــــــــگم؟؟

هشدار یک کارشناس درباره ریزگردها در ایران: ترکیه و افغانستان باید آب‌ را «رهاسازی» کنندیک کارشناس حوزه آب می‌گوید در صورتی که آب‌های روان از سوی افغانستان و ترکیه، کشورهای همسایه شرقی و غربی برای ایران «رهاسازی» نشود، دریاچه هامون و هورالعظیم ریزگرد تولید خواهند کرد. این نقشه نابودی ایران رو که تو زیرزمین کاخ الیزابت کشیدن ج.ا هم یه عمله روزمزد برا اجرای این طرح بیشتر نیس ، فقط ادمین جون قربونت حالا که داری توئیت میزنی خودت به خودت بگو (خر خودتی ) به اونایی هم که متن رو میدن اگه حقوقت رو قطع نمیکنن از طرف ما یه نیش خنده بزن جاوید_ایران متاسفانه در تمام این کشورهای هم جوار، مشتی ابله قدرت پرست حکمرانی میکنند، که بینششان از نوک بینیشان فراتر نمیرود، منطقه را با مردمش و حیات وحش و طبیعتش به نابودی میبرند :( With the United States Constitution having become effective on 4 March 1789, the United States is the oldest surviving federation, while the newest federation is Nepal, after its constitution went into effect on 20 September 2015.