شکایت ملی‌پوشان ایران از مسئولان ورزشی پس از پیروزی بر لبنان | DW | 11.11.2021

20/08/1400 09:25 ب.ظ

ملی‌پوشان ایران در پی پیروزی بر لبنان با نتیجه ۲ بر ۱، در پیامی مشترک در صفحات مجازی خود زبان به شکایت از بی‌اعتنایی مسئولان ورزشی ایران گشودند و گفتند که نه لباس بازی دارند، نه پاداشی می‌گیرند و به کل فراموش شده‌اند.

ملی‌پوشان ایران در پی پیروزی بر لبنان با نتیجه ۲ بر ۱، در پیامی مشترک در صفحات مجازی خود زبان به شکایت از بی‌اعتنایی مسئولان ورزشی ایران گشودند و گفتند که نه لباس بازی دارند، نه پاداشی می‌گیرند و به کل فراموش شده‌اند. این دیدار با برتری ۲ بر یک ملی‌پوشان ایران در شرایطی رقم خورد که تیم ملی تا دقیقه ۹۰ با یک گل عقب بود. گل‌های این بازی را سونی سعد در دقیقه ۳۷ دروازه ایران را گشود؛ در شرایطی که بازیکنان ایران به هوای اینکه توپ به بیرون رفته بازی را رها کردند.

سپس در آخرین دقایق وقت اضافی سردار آزمون در دقیقه ۱+۹۰ و احمد نوراللهی در دقیقه ۵+۹۰ دروازه لبنان را گشودند و مانع از باخت تیم ملی ایران شدند.

با کسب این پیروزی، تیم ملی ایران ۱۳ امتیازی در صدر جدول باقی ماند. لبنان هم با این شکست پنج امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت.در پی این پیروزی غیرقابل انتظار، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به مشکلات و کاستی‌های موجود در این تیم، از مسئولان فدراسیون فوتبال و ورزش کشور زبان به انتقاد گشودند.

کوتاه پس از اتمام این دیدار، بازیکنان تیم ملی ایران پیامی مشترک در صفحات مجازی خود انتشار دادند. در این پیام، با اشاره به مشکلات و کمبودها از جمله وضعیت نامناسب البسه تیم ملی، پرداخت نشدن پاداش‌ها، رسیدگی نکردن فدراسیون فوتبال به مشکلات این تیم در لبنان و... به انتقاد از مسئولان این فدراسیون و ورزش کشور پرداختند و این وضعیت را شایسته تیم نخست آسیا ندانستند. headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

در ایران چه چیزی درسته که وضعیت ورزشکاراش باشه. مخصوصاً که همه چیز در دست مافیای خامنه ای و سپاه باشه

کرونا در ایران | ناکامی داروی «امام کاظم» و تأکید دوباره وزیر بهداشت بر تقویت طب ایرانیواکسن برکت مجوز کمیته اخلاق در پژوهش را برای آزمایش در گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال کسب کرد. در این کارآزمایی بالینی، یک گروه واکسن سینوفارم و یک گروه واکسن برکت دریافت خواهند‌ کرد. چنین آزمایشی تاکنون در مطالعات بزرگ واکسن کرونا در دنیا انجام نشده است. ایناهمشون داستان رامی دانند...ومی دانندچطورازسفرهءبیت المال بی نصیب نباشند! قربون امام کاظم وسایرامامان برم که ازاسمشون چه کیسه هابرای چپاول بیت المال دوخت شده.

فوتبال لبنان-ایران؛ بازی در بیروت پس از طوفان اسکوچیچ-طارمی - BBC News فارسیتیم ملی فوتبال ایران فردا مقابل لبنان قرار می‌گیرد. مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد این بازی وجود دارد غیبت مهدی طارمی، آماده‌ترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران است. اما در مورد تیم ایران سئوال‌های دیگری مانند دلیل کم بازی کردن سامان قدوس، دلیل در ترکیب ماند صادق محرمی و.. هم وجود دارد. این مطلب تلاش می‌کند به این سئوال‌ها جواب دهد. bbcpersian گو خوریش به تو نیومده

خمپاره به جا مانده از جنگ ایران و عراق در مهران قربانی گرفت

ویدئو؛ خروج خدمه اسپیس‌ایکس از کپسول دراگون پس از فرود موفقیت‌آمیز در فلوریداچهار فضانورد شرکت اسپیس ایکس که شش ماه گذشته را در ایستگاه فضایی بین‌المللی سپری کرده بودند پس از فرود کپسول دراگون در آب‌های ساحلی فلوریدا با هلی‌کوپتر به خشکی بازگردانده شدند. خدمه؟ خدمه ی اسپیس ایکس؟ اقا اینا فضانوردن، فوق فوقش خدمه ی ایستگاه فضایی، اونم سرویس رفت و برگشت محل کارشونه، لغت به لغت ترجمه میکنید؟! LTRBTtwt LittleRabbit_token

شاخص کشورهای جهان در حفاظت از محیط زیست در سال ۲۰۲۲ | DW | 09.11.2021کدام کشورها در مسیر درستی برای رسیدن به اهداف مورد توافق کنفرانس تغییرات اقلیمی پاریس قرار گرفته اند؟ شاخص حفاظت از آب و هوا برای سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد برخی کشورها در حال پیشرفت هستند، اما هنوز در ۶۱ کشور وضع وخیم است. بایدن گوزید 🤭

صعود 'کرونا مثبت‌ها' در برخی استان‌های غربی / استقبال کمِ مردم از واکسیناسیون در شهرهای قرمزدبیر کمیته علمی کشوری کرونا با اشاره به چرایی روند صعودی کرونا و قرمز شدن برخی شهرها در استان‌های غربی کشور، گفت: در صورت عدم اقبال مردم نسبت به انجام واکسیناسیون علیه کرونا و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، وقتی شهری وارد وضعیت قرمز شده و تعداد موارد مثبت و میزان بستری افزایش یابد، علی‌رغم انجام واکسیناسیون در کشور، می‌تواند عامل ایجاد پیک بعدی باشد.

تیم ملی فوتبال ایران و ملی‌پوشان لبنان از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی و در ورزشگاه صیدا به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با برتری ۲ بر یک ملی‌پوشان ایران در شرایطی رقم خورد که تیم ملی تا دقیقه ۹۰ با یک گل عقب بود.

گل‌های این بازی را سونی سعد در دقیقه ۳۷ دروازه ایران را گشود؛ در شرایطی که بازیکنان ایران به هوای اینکه توپ به بیرون رفته بازی را رها کردند.سپس در آخرین دقایق وقت اضافی سردار آزمون در دقیقه ۱+۹۰ و احمد نوراللهی در دقیقه ۵+۹۰ دروازه لبنان را گشودند و مانع از باخت تیم ملی ایران شدند.

با کسب این پیروزی، تیم ملی ایران ۱۳ امتیازی در صدر جدول باقی ماند. لبنان هم با این شکست پنج امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت.در پی این پیروزی غیرقابل انتظار، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به مشکلات و کاستی‌های موجود در این تیم، از مسئولان فدراسیون فوتبال و ورزش کشور زبان به انتقاد گشودند.

کوتاه پس از اتمام این دیدار، بازیکنان تیم ملی ایران پیامی مشترک در صفحات مجازی خود انتشار دادند. در این پیام، با اشاره به مشکلات و کمبودها از جمله وضعیت نامناسب البسه تیم ملی، پرداخت نشدن پاداش‌ها، رسیدگی نکردن فدراسیون فوتبال به مشکلات این تیم در لبنان و... به انتقاد از مسئولان این فدراسیون و ورزش کشور پرداختند و این وضعیت را شایسته تیم نخست آسیا ندانستند.

متن پیام بازیکنان تیم ملی خطاب به مردم و در انتقاد از مسئولان ورزشی ایران

خبرگزاری ایسنا متن پیام ملی‌پوشان ایران را بازنشر کرد که در صفحات مجازی هر یک از بازیکنان منتشر کرده است.

ملی‌پوشان ایران به انتقاد از مسئولان ورزشی و فدراسیون فوتبال ایران و خطاب به مردم ایران می‌نویسند: «ما بازیکنان تیم ملی با همه توان و غیرت ایرانی و با حمایت شما مردم شریف ایران در دور رفت بدون شکست صدرنشین شدیم. لازم است به اطلاع مردم برسد که تیم ملی با چه مشکلات عجیبی روبرو است که به هیچ وجه در شان نام کشورمان نیست. در تدارکات و پشتیبانی، در حد یک تیم باشگاهی هم حمایت نمی‌شویم.»

این پیام می‌افزاید: «یک سال است که لباس‌های کهنه را می‌پوشیم و هر بار پس از شستشو دوباره باید بپوشیم. در همین سفر لبنان با مشکلات زیادی از جمله زمین تمرین مواجه شدیم اما اعتراض مناسبی از طرف مسئولان فدراسیون صورت نگرفت. بازیکنان تیم ملی برخلاف وعده‌ها و با گذشت چندین ماه، هنوز پاداش‌های خود را دریافت نکرده‌اند.»ملی‌پوشان ایران می‌گویند که مسئولان ورزشی کشور تیم ملی ایران را به کل فراموش کرده‌اند و پیروزی تیم ملی اصلا برای آنها اهمیتی ندارد: «از صعود در بحرین به بعد، دیگر خبری از مسئولان ورزش کشور نبوده. پیروزی‌های ما برایشان عادی شده و به جای اینکه بیشتر حمایت کنند، به طور کلی فراموشمان کرده‌اند. این وضعیت اصلا مناسب تیمی نیست که در صدر رنکینگ آسیاست و مهیای حضور در جام جهانی می‌شود.»