شکایت بنیادهای خیریه اروپایی از یونان به دلیل نقض حقوق پناهجویان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو بنیاد خیریه اروپایی از یونان به دلیل نقض سیستماتیک قانون اتحادیه اروپا علیه پناهجویان به کمیسیون اتحادیه اروپا شکایت کردند.

بنیادهای خیریه آکسفام و وی موو اروپا از یونان به دلیل نقض سیستماتیک قانون اتحادیه اروپا علیه پناهجویان به کمیسیون اتحادیه اروپا شکایت کردند.

بنیاد آکسفام مستقر در انگلیس، ضمن اشاره به اقدامات یونان از قبیل «بازگرداندن اجباری» اعلام کرد اعمال خشونت و نقض حقوق بشر علیه پناهجویان بر خلاف قوانین اتحادیه اروپا است. این بنیاد از کمیسیون اتحادیه اروپا خواسته است تا تحقیقات خود را در خصوص موارد نقض حقوق بشر از سوی یونان آغاز کند. جولیو کارینی، مسئول بنیاد وی موو نیز ضمن انتقاد از سیاست‌های اتحادیه اروپا در قبال پناهجویان تصریح کرد: سران اتحادیه اروپا پس از بازدید از مرز ترکیه در ماه مارس، از یونان اعلام حمایت کرده بودند. اکنون این حمایت سیاسی از یونان رنج بیشتری به همراه آورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چه‌کار کنم علیرغم منع تعقیب پرونده جدید با شکایت واهی علیه من باز نشود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هنرمندان یونانی علیه محدودیت‌های کروناییموج تازه‌ای از شیوع کووید۱۹ در یونان آغاز شده و به همین سبب دولت این کشور اجتماع بیشتر از ده نفر را تا تاریخ ۴ اکتبر ممنوع اعلام کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زندکی بسیاری از فعالان این حرفه در خطر استرییس هیات مدیره آیفیک: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است؛ ما هر هفته پیگیر مجوزها هستیم اما به طور روشن درباره دلیل توقف مجوزها صحبتی نمی‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش محدودیت‌های کرونایی در اروپابه نظر می‌رسد با وجود افزایش محدودیت‌ها و رشد تصاعدی شمار مبتلایان، دولت‌های اروپایی از ترس نتایج وخیم اقتصادی، قصدی برای قرنطینه سراسری دوباره ندارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه تصویب شد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimسخنگوی دولت از تصویب آیین نامه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و اعمال افزایش حقوق ها از مهر ماه خبر داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اروپا برای تحریم بلاروس به توافق نرسید؛ بورل: اعتبارمان در خطر استوزیر خارجه لتونی، اقدام نیکوزیا را «گروگان‌گیری» توصیف کرد و گفت که «این اقدام به معنی آدرس اشتباه دادن به بلاروسی‌ها، کشورهای اروپایی و کل جهان است.» الان با این اوضاع صلح طلبی اروپا وقتش نبود پشت آمریکا رو خالی کنید چون زمین میخورید اگه مثل روسیه بودید و تو کشمکش قدرت طلبی فرق داشت الان هر چقدر هم قدرت داشته باشید تو سایه هستید و آمریکا با سروصدا جلو می افته! اروپا دیگه حتی ادای حمایت از دموکراسی را هم در نمیاره، اروپای پیر منافعش رو در حمایت از دیکتاتورها می بینه شرم_بر_اروپا مرگ_بر_دیکتاتور چقدر منفعل و بی خاصیت شدند این سیاستمداران اروپایی . سیاه‌ترین دوران سیاست خارجی اتحادیه_اروپا . save freedom
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »