شکایت بنیادهای خیریه اروپایی از یونان به دلیل نقض حقوق پناهجویان

01/07/1399 06:23:00 ب.ظ

22.09.2020 آمستردام/ خبرگزاری آناتولی بنیادهای خیریه آکسفام (Oxfam) و وی موو اروپا (WeMove Europe) از یونان به دلیل نقض سیستماتیک قانون اتحادیه اروپا علیه پناهجویان به کمیسیون اتحادیه اروپا شکایت کردند.

بنیاد آکسفام مستقر در انگلیس، ضمن اشاره به اقدامات یونان از قبیل «بازگرداندن اجباری» اعلام کرد اعمال خشونت و نقض حقوق بشر علیه پناهجویان بر خلاف قوانین اتحادیه اروپا است.

این بنیاد از کمیسیون اتحادیه اروپا خواسته است تا تحقیقات خود را در خصوص موارد نقض حقوق بشر از سوی یونان آغاز کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

چه‌کار کنم علیرغم منع تعقیب پرونده جدید با شکایت واهی علیه من باز نشود؟

هنرمندان یونانی علیه محدودیت‌های کروناییموج تازه‌ای از شیوع کووید۱۹ در یونان آغاز شده و به همین سبب دولت این کشور اجتماع بیشتر از ده نفر را تا تاریخ ۴ اکتبر ممنوع اعلام کرده است.

زندکی بسیاری از فعالان این حرفه در خطر استرییس هیات مدیره آیفیک: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است؛ ما هر هفته پیگیر مجوزها هستیم اما به طور روشن درباره دلیل توقف مجوزها صحبتی نمی‌شود

افزایش محدودیت‌های کرونایی در اروپابه نظر می‌رسد با وجود افزایش محدودیت‌ها و رشد تصاعدی شمار مبتلایان، دولت‌های اروپایی از ترس نتایج وخیم اقتصادی، قصدی برای قرنطینه سراسری دوباره ندارند.

متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه تصویب شد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimسخنگوی دولت از تصویب آیین نامه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و اعمال افزایش حقوق ها از مهر ماه خبر داد.

اروپا برای تحریم بلاروس به توافق نرسید؛ بورل: اعتبارمان در خطر استوزیر خارجه لتونی، اقدام نیکوزیا را «گروگان‌گیری» توصیف کرد و گفت که «این اقدام به معنی آدرس اشتباه دادن به بلاروسی‌ها، کشورهای اروپایی و کل جهان است.» الان با این اوضاع صلح طلبی اروپا وقتش نبود پشت آمریکا رو خالی کنید چون زمین میخورید اگه مثل روسیه بودید و تو کشمکش قدرت طلبی فرق داشت الان هر چقدر هم قدرت داشته باشید تو سایه هستید و آمریکا با سروصدا جلو می افته! اروپا دیگه حتی ادای حمایت از دموکراسی را هم در نمیاره، اروپای پیر منافعش رو در حمایت از دیکتاتورها می بینه شرم_بر_اروپا مرگ_بر_دیکتاتور چقدر منفعل و بی خاصیت شدند این سیاستمداران اروپایی . سیاه‌ترین دوران سیاست خارجی اتحادیه_اروپا . save freedom