حفاظت از محیط زیست, زنبورها, آلمان, بحران زیست محیطی, گرمایش زمین, وضعیت اضطرار اقلیمی

حفاظت از محیط زیست, زنبورها

شکایت طرفداران محیط زیست از دولت مرکل به دادگاه قانون اساسی آلمان

شکایت طرفداران محیط زیست از دولت آنگلا مرکل به دادگاه قانون اساسی آلمان

16/01/2020 09:58:00 ق.ظ

شکایت طرفداران محیط زیست از دولت آنگلا مرکل به دادگاه قانون اساسی آلمان

ده‌ها تن از شهروندان نپال و بنگلادش که کشورهایشان در اثر گرم شدن کره زمین به‌شدت آسیب دیده‌اند نیز به احزاب طرفدار محیط زیست در آلمان پیوسته و از طرح این شکایت حمایت کرده‌اند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

رسیدگی به شکایت از 'شنود انبوه' سرویس اطلاعاتی خارجی آلمان | DW | 15.01.2020آیا در جریان فعالیت‌های سرویس اطلاعات و امنیت خارجی آلمان حقوق بنیادین شهروندی رعایت می‌شود یا بایستی مرزهای این فعالیت‌ها را دقیق‌تر کرد؟ این موضوعی است که دادگاه فدرال قانون اساسی آلمان اکنون در حال رسیدگی به آن است. در مورد اسلامگرایان و مسلمانان مساجد و منازل آنان باید بیشترین کار را کرد زیرا مسلمان دروغ گو و آب زیر کاه است وقتی چشم باز میکنی که هواپیما را زد به برج دقلو چه خیال باطلی !! کدام حقوق شهروندی را رعایت کردند .وقتی دستشان با سازمان سیا در یک کاسه است .

زیان 350 میلیون دلاری از مهاجرت ایرلاین‌ها از فضای ایرانپس از سانحه سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین توسط سپاه‌پاسداران که منجر به قربانی شدن 176 مسافر این اون قطری های عوضی هنوز دارن از آسمان ایران استفاده میکنن شما فعلا ارامكو رو درست كنيد بعد ....بخوريد

انتقادها از نانسی پلوسی پس از اعلام موضع درباره اعتراضات ایرانرئیس مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از مخالفان اصلی دونالد ترامپ، پس از سخنان خود در مصاحبه با شبکه ای‌بی‌سی مورد انتقاد بسیاری از کاربران اینترنتی قرارگرفت. درود بر خانم ننسی پلوسی ”شهید زنده ”! یکی این میمون رو پایین بیاره ،ازش توی ایران زیاد داریم چون حلقوم آخوندها در آمریکا شده این نانسی... حالا از سر لجاجت با ترامپ یا هر چی... NancyPelosiFakeNews

بیانیه جمعی از روزنامه‌نگاران: ما نیز از دروغ خسته‌ایم!روحشون شاد و یادشون گرامی سه نکته داره. ۱. خیلی از اینا رو لررسی کنی می‌بینی همونایی هستن که به جای خبرنگاری نقس روابط عمومی رو باز می‌کنند. ۲.متوجه می‌شیم خبرنگاری هم موروثی شده در این مملکت، چرا رهبری نشود؟ ۳. شاید پی این اسم‌ها را بگیری خبرنگارا حوزه محلات و یا هواشناسی و ادبیات باشند.

اخبار تایید نشده از خروج سفیر انگلیس از ایراناخبار تایید نشده از خروج سفیر انگلیس از ایران خبر خروج راب مک‌ایر، سفیر انگلیس در تهران از ایران در حالی در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده که تاکنون هیچ مقام رسمی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. سریعا اخراج گردد میره دیگه سنگ که نیست این همه اهانت کنن وایسته میخوای عکسم بندازه. میره دیگه ... روح و روانش آرومتر. شما ها هم جمعه از خواب بیدار. میشین میبینین رفته.

گزارشی از بازداشت دانشجویان نداریم/ نگران رفتارهای خارج از عرف و انضباط دانشجویان در دانشگاه‌ها هستیموزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جانباختگان حادثه هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مانند فرزندان ما بودند و حتما دلشان با کشورشان بوده است. شرایط فعلی خیلی از آنها نشان می‌داد که قصد بازگشت به کشور را داشتند.