شکایت شرکت‌های ایرانی به دادگاه‌‌های آلمان | DW | 26.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

شماری از شرکت‌های ایرانی طرف قراردادها با شرکت‌های آلمانی، در واکنش به لغو قراردادهای کاری‌ به دادگاه‌های آلمان شکایت کرده‌اند. مدیر اجرایی اتاق بازرگانی آلمان و ایران به دویچه‌وله می‌گوید از این شرکت‌ها حمایت می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

روزنامه آلمانی"برلینر تسایتونگ" نوشته است بیش از ده پرونده شکایت علیه شرکت‌هایی آلمانی که قراردادهای خود در ایران را لغو کرده‌اند به دادگاه‌های آلمان ارائه شده است.

میشائیل توکوس، مدیر اجرایی هيئت رئیسه اتاق بازرگانی آلمان و ایران در این مورد به دویچه‌وله فارسی می‌گوید: «درست است که دعوای حقوقی هزینه کلانی دارد، اما افرادی در آلمان هستند که با پرونده این شکایات آشنا هستند و می‌توانند به شرکت‌های ایرانی مشاوره بدهند.» او تأکید می‌کند اتاق بازرگانی آلمان و ایران از امکانات حقوقی موجود در آلمان مطلع است و با شرکت‌های ایرانی بسیاری در ارتباط است.

برای مقایسه این رقم در سال ۲۰۱۷ میلادی حجم مبادلات تجاری ایران و آلمان ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون یورو بود. تحریم‌های آمریکا تنها محدود به عدم دسترسی به بازار آمریکا نمی‌شود و حتی در خاک آلمان هم به تهدیدی جدی برای شرکت‌های آلمانی تبدیل شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شدزن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شد او ادعا می کند پس از آنکه همسر سابقش، پسرشان را به قیمت ۷ هزار یوان به قاچاقچی انسان فروخت ، تصمیم گرفت برای نجات کودکان بی سرپرست دست به کار شود. زرشک... اینم که خلافکار از آب در اومد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حکم دادگاه عالی بریتانیا درباره قرارداد قدیمی فروش تانک‌های چیفتن به ایراندادگاه عالی بریتانیا با صدور حکمی به نفع یک شرکت تسلیحاتی بریتانیایی، اعلام کرد که این شرکت نباید همه سود ناشی از مبلغی را که بابت فروش تانک به ایران دریافت کرده، به تهران پرداخت کند. این شرکت پیش از این بر پایه حکم دیوان بین‌المللی تجارت به پرداخت سود به ایران محکوم شده بود. این انگلیس چقدر دزده چهل و پنج ساله پول ایران رو گرفته که تانک بده اما تانک ها رو داده به صدام که ایرانی ها رو بکشه. بعد از 45 سال اصل پول ایران رو هم پس نمیده FarKashani انگلیسیهای دزد،حیا کنید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کیم جونگ اون آزمایش موشکی اخیر را هشداری به کره‌‌جنوبی توصیف کردکیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، گفته است آزمایش موشکی اخیر این کشور هشداری به کره‌جنوبی بود. به گزارش رویترز، به گفته رهبر کره شمالی، آزمایش موشکی اخیر این کشور هشداری به کره‌جنوبی بود تا این کشور به آخه این چه مرگشه؟ یهو بعد از خوش بش دوباره بر میگرده به حالت دیفالت! این الاغ ، ورژن خامنه ای بدون عمامه است ! دقیقا همان قدر نفهم! خودخواه! ترسو!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عکس روز: ساحل دلپذیر در فرار از گرما | DW | 24.07.2019در لهیب گرما هرکس مجبور به کار نباشد، به جمع خوشبختانی می‌پیوندد که به ساحل رودها و دریاها پناه می‌برند؛ مثل این زوج که با کودک خود در کرانه بودن‌زه در جنوب آلمان نشسته‌اند. عکس‌های روز دویچه وله در این لینک: عاخه.... کل آمال و آرزتونو لخت شدنه... خیلی بدبختید آنجا گشت ارشاد ندارید؟ مامور 'فرستادن شهروندان به بهشت' چطور؟ آه خیلی کسالت بار است که احتمالاحتی بسیجی ضابط هم ندارید. آنجا چگونه جایی است؟! daneshgariy بیا ترجمه کن ببینم این چی میگه؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مجتبی عابدینی چگونه ستاره شمشیربازی ایران شد؟عابدینی فوق ‌ستاره بود. او ابراگیموف از روسیه را، که دو سال مداوم به برنز جهان و هارتونگ از آلمان را که در مسابقات اخیر جام‌جهانی به مدال رسیده بود، شکست داد و مدال باارزشی به دست آورد و بالاخره جهانی شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »