شکایت قضایی؛ سازمان ترامپ به کلاهبرداری متهم شد | DW | 02.07.2021

11/04/1400 08:42 ق.ظ

جعل، کلاهبرداری و دزدی‌های هنگفت، محور اتهامات پرونده‌ای هستند که دادستان منتهن نیویورک علیه شرکت خانوادگی ترامپ گشوده است. دادستان منطقه‌ای نیویورک می‌ٰگوید هولدینگ ترامپ ۱۵ سال از پرداخت مالیات شانه خالی کرده است.

جعل، کلاهبرداری و دزدی‌های هنگفت، محور اتهامات پرونده‌ای هستند که دادستان منتهن نیویورک علیه شرکت خانوادگی ترامپ گشوده است. دادستان منطقه‌ای نیویورک می‌ٰگوید هولدینگ ترامپ ۱۵ سال از پرداخت مالیات شانه خالی کرده است. اتهام اصلی او حساب‌سازی و فرار مالیاتی برای درآمدی معادل یک میلیون و چهارصد هزار دلار طی ۱۵ سال گذشته است. او هم‌چنین مبالغی تحت عنوان مزایا به جیب زده که دلیل دریافت آنها روشن نیست و یک سنت هم برای آن‌ها مالیات نداده است.

تفهیم اتهام به آلن وایسبرگ، مدیر ارشد امور مالی سازمان ترامپ - دادگاه جنحه نیویورک - اول ژوئیه ۲۰۲۱ در حال حاضر هیچ اتهامی در پرونده شکایت علیه دونالد ترامپ وجود ندارد اما ممکن است پای رئیس جمهور سابق آمریکا در مراحل بعدی رسیدگی به میان کشیده شود. سوزان نچلس، وکیل ترامپ گفته که این پرونده با انگیزه سیاسی تشکیل شده و دادستان کل و دادستان منطقه در این منظور با یکدیگر هماهنگ شده‌اند.

دادستان منتهن که رسیدگی به پرونده را بر عهده دارد، یک دمکرات و پسر وزیر خارجه آمریکا در زمان ریاست جمهوری جیمی کارتر است. سایروس ونس از دو سال قبل سرگرم رسیدگی به این پرونده است و در دو شکایت مالیاتی دیگر علیه ترامپ نیز با موفقیت از دادگاه بیرون آمده است. دادستان کل نیویورک نیز عضو حزب دمکرات آمریکاست.واشنگتن پست می‌نویسد دادستانی امیدوار است وایسبرگ با مقامات همکاری کند و علیه ترامپ شهادت دهد. هم‌زمان سازمان ترامپ در اطلاعیه‌ای شدیداللحن گفته که دادستان‌ها از پرونده مدیر مالی شرکت، مستمسکی برای آسیب زدن به وجهه رئیس جمهور سابق و آینده سیاسی او ساخته‌اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
dw_persian »

روحانی: اگر کرونا و ترامپ نبود دلار زیر ۵ هزار تومان بوداگه شماها نبودید الان دلار هفت ریال بود

مردم باید بدانند اگر ویروس ترامپ و ویروس کرونا نبود امروز شرایط اقتصادی کشور چگونه بود / اگر بایدن در اجرای برجام ذره ای تسامح کند به رای مردم آمریکا خیانت کرده استرئیس جمهور با بیان اینکه در 3.5 سال گذشته تحریم و جنگ اقتصادی آمریکا و شیوع ویروس کرونا ( ویروس ترامپ و ویروس کرونا) مشکلات و سختی های زیادی برای مردم ایجاد کرده است، گفت: مردم باید بدانند که اگر جنگ اقتصادی و کرونا نبود امروز شرایط و وضعیت اقتصادی کشور چگونه بود. توجیه نکن مردم باید بدنند جنایتها وسو مدیریتهای دولت یازده و دوازده را مردم بتید بدانند که روحانی خبیث واحمق وزیر صمت را در اوج جنگ اقتثادی به قول خودش وبه بهانه های وهی برکنار و ۴ ماه وزیر نگذاشت مردم باید بدانند فریدون خبیث پول ملی را بی ارزش گرد و.... اخه احمق دولت اولت که تحریم نبودیم پس چرا بعد از هاشمی لعنت الله علیه بیشتریم افزایش در دولت اول تو بود لعنتی فاسد تو مدیریت بلد نبودی

دبیرکل سازمان ملل خواستار بازگشت آمریکا و ایران به تعهدات برجام شددبیرکل سازمان ملل و اعضای شورای امنیت با تاکید بر اهمیت اجرای کامل توافق برجام، از آمریکا و ایران خواستند تا به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کنند. - خبرگزاری آناتولی

امکان مطالعه پرونده هواپیمای اوکراینی برای وکلا فراهم شده استرییس سازمان قضایی نیروهای مسلح: *امکان مطالعه پرونده هواپیمای اوکراینی برای وکلا فراهم شده است *روند رسیدگی به پرونده ۱۰ متهم سانحه هواپیمای اوکراینی در جریان است *به زودی جلسات رسیدگی در دادگاه آغاز می‌شود

آمریکا: حمله به شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران با هدف بازدارندگی انجام شدلیندا توماس گرین‌فیلد، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، روز سه‌شنبه 29 ژوئن، به شورای امنیت اعلام کرد که هدف ایالات متحده از حملات اخیر به مواضع شبه‌نظامیان مردم‌ایران رو‌کیر کردن خودشونم سوراخ کون، ، امریکا جمهوری اسهالی رو حمایت میکنه ، اینا هم بازیشون هست، میخوان چهارتا اسلحه بفروشن که با عس. لام فاشیست جنگ درست کنن قلم بدستان مزدور که هرروز توطئه تازه ای را به راه میاندازند برا پول وامکانات مزدوری میکند وبرای منافع اربابانش کار میکند

سازمان دامپزشکی درباره خطر بیماری تب کنگو هشدار دادسازمان دامپزشکی کشور نسبت به خطر بروز بیماری تب کریمه کنگو با افزایش گرما و کشتار غیر مجاز دام در منزل با نزدیک شدن به روز عید قربان هشدار داد.

دادگستری آمریکا امپراتوری املاک و مستغلات خانوادگی ترامپ را به کلاهبرداری مالیاتی متهم کرد. ترامپ وقتی به ریاست جمهوری رسید‌، این تشکیلات اقتصادی را که شامل زنجیره‌ای از هتل‌ها، زمین‌های گلف و مراکز تفریحی در سراسر دنیاست، به پسران خود و به مدیرکل امور مالی شرکت واگذار کرد. آلن وایسبرگ به دریافت صدها هزار دلار هدایا و مزایا، جعل و دستکاری در اظهارنامه‌های مالیاتی مربوط به املاک و مستغلات شرکت و برداشتن کلاه دولت متهم شده است.وایسبرگ ۷۳ ساله که نزدیک پنج دهه برای شرکت ترامپ کار کرده، پنجشنبه خود را تحویل مقامات قضایی داد اما با گروگذاشتن گذرنامه‌اش آزاد شد.

اتهام اصلی او حساب‌سازی و فرار مالیاتی برای درآمدی معادل یک میلیون و چهارصد هزار دلار طی ۱۵ سال گذشته است. او هم‌چنین مبالغی تحت عنوان مزایا به جیب زده که دلیل دریافت آنها روشن نیست و یک سنت هم برای آن‌ها مالیات نداده است.

تفهیم اتهام به آلن وایسبرگ، مدیر ارشد امور مالی سازمان ترامپ - دادگاه جنحه نیویورک - اول ژوئیه ۲۰۲۱

در حال حاضر هیچ اتهامی در پرونده شکایت علیه دونالد ترامپ وجود ندارد اما ممکن است پای رئیس جمهور سابق آمریکا در مراحل بعدی رسیدگی به میان کشیده شود. سوزان نچلس، وکیل ترامپ گفته که این پرونده با انگیزه سیاسی تشکیل شده و دادستان کل و دادستان منطقه در این منظور با یکدیگر هماهنگ شده‌اند.

دادستان منتهن که رسیدگی به پرونده را بر عهده دارد، یک دمکرات و پسر وزیر خارجه آمریکا در زمان ریاست جمهوری جیمی کارتر است. سایروس ونس از دو سال قبل سرگرم رسیدگی به این پرونده است و در دو شکایت مالیاتی دیگر علیه ترامپ نیز با موفقیت از دادگاه بیرون آمده است. دادستان کل نیویورک نیز عضو حزب دمکرات آمریکاست.واشنگتن پست می‌نویسد دادستانی امیدوار است وایسبرگ با مقامات همکاری کند و علیه ترامپ شهادت دهد. هم‌زمان سازمان ترامپ در اطلاعیه‌ای شدیداللحن گفته که دادستان‌ها از پرونده مدیر مالی شرکت، مستمسکی برای آسیب زدن به وجهه رئیس جمهور سابق و آینده سیاسی او ساخته‌اند.

حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویرحمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویردر همین زمینه: