شکایت ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران از یکدیگر

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال ایران و شکایت ایران از ویلموتس به فیفا

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مارک ویلموتس، مربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با عراق به خاطر"عدم تعهد فدراسیون فوتبال در پرداخت قراردادش" اقدام به لغو یک طرفه و فسخ قرارداد کرده بود"اما بعد از جلسه مسئولان فدراسیون در ترکیه با وی، پول این مربی بلژیکی پرداخت شد" و وی چند روز قبل از دیدار با عراق به اردوی تیم ملی ایران بازگشت.مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران ۱۵ آذر تایید که آقای ویلموتس قراردادش را پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق"فسخ کرده بود".

وی در برنامه تلویزیونی"ورزش و مردم" گفته بود:"در یکی از تبصره‌های قرارداد آمده بود اگر هر کدام از طرفین قرارداد را یک طرفه فسخ کرد، ۳ ماه به طرف دیگر غرامت دهد" و"وقتی در ۲۲ ماه می با او قرارداد امضا کردیم، در یکی از بندهای قرارداد آوردیم که ما تحت تاثیر تحریم‌های ظالمانه آمریکا هستیم و ممکن است در نحوه پرداخت حقوق تاثیر بگذارد که همین باعث شد تا ویلموتس برای امضای قرارداد ۲ روز از ما وقت بگیرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

میثم آل‌مهدی به دلیل پخش اعترافات اجباری، از صدا و سیمای ایران شکایت کرددر ادامه روند شکایت‌ها از صدای و سیمای ایران به دلیل پخش اعترافات اجباری، میثم آل‌مهدی، فعال عرب بازم گلی به جمال ایران که به اینها اجازه شکایت از ارکان خود را می دهد. خدا وکیلی عربستان یا امارات و بحرين به کسی اجازه ای را می دهند؟ کمترین کاری را که با شاکی می کنند سلاخی او مانند خاشقجي است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قطع مجدد اینترنت تلفن همراه در ایران از بیم از سرگیری اعتراض‌هابه نظر می‌رسد که مقامات ایران از بیم بروز اعتراضات که چهارشنبه شب گذشته طلیعه‌ از سرگیری آن مشاهده اینترنتی قطع نشده.......چقدر دروغ مینویسی امروزسوژه ندارید، یابه دوروغ عادت کردید؟ متن های فارسی شما پر از ایرادات دستوری و جمله بندیست که مانع از فهم مطالب شما میشه، تقریبا در متون شما همه مطالب و سمت و سوها با هم قاطی شده! از یک فارسی زبان متبحر حتما کمک بگیرید!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد طرفداران ایران از رئیس‌جمهوری عراق و روزه‌گیری سیستانی از سیاستبلافاصله پس از استعفای برهام صالح رئیس جمهوری عراق، تندباد حملات گروه‌ها و فراکسیون‌های پارلمانی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زهرا خواجوی رکورد کلین‌شیت فوتبال ایران را شکست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ناکامی بانک خلق ترکیه در مقابله با شکایت امریکا درباره دور زدن تحریم‌های ایرانیک قاضی فدرال آمریکا روز پنج شنبه 26 دسامبر درخواست بانک دولتی خلق ترکیه برای متوقف کردن دادخواست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش میزان زنان معتاد به مواد مخدراینهم یکی از دست آورهای دیگر جمهوری جنایی_اسلامی است اعتیاد قبل از انقلاب کمتر خانمی را می توان دیدکه سیگاری بکشدپس از انقلاب اکثریت مردم در اعتیاد وارد کردند که توانایی های مردم را یا از طریق اعتیاد گرفته ویا از گرسنگی ویا از در پی کار بودن که بتواند به غارت کشور ادامه دهند تو این کشور مردم با اینهمه نا امیدی به مواد مخدر رو نبرند پس چکار کنند!!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »