شکایت کیفری اردوغان از نشریه شارلی ابدو فرانسه

07/08/1399 03:01:00 ب.ظ

28.10.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی به دنبال اقدام موهن و غیراخلااقی مجله فرانسوی"شارلی ابدو" علیه رجب طیب اردوغان رئيس جمهوری ترکیه، حسین آیدین وکیل مدافع وی شکایتی کیفری از طرف او تنظیم و در آن علیه سردبیر، مدیرمسئول و کاریکاتوریست مجله مذکور به اتهام"توهین به رئیس جمهور" اقامه دعوا و به دادستانی آنکارا ارائه شده است..

در این دادخواست همچنین تاکید شده که نمی‌توان توهین به افراد را در قالب آزادی بیان ارزیابی کرد. همچنین پیروی و رعایت قوانین اخلاقی مطبوعات و پرهیز از نگرش‌ها و رفتارهایی که موجب نقض حقوق و آزادی های افراد می‌شود برای اصحاب رسانه‌ها ضروری است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

پوگبا از رسانه‌های منتشرکننده خبر خداحافظی او از تیم ملی شکایت می‌کندستاره تیم ملی فوتبال فرانسه می‌گوید کخ با خشونت و ترور مخالف است اما نه درباره خداحافظی از تیم ملی فوتبال حرفی زده و نه حتی در این خصوص فکر کرده است.

شکایت صداوسیما از شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از ایران

پل پوگبا: از کسانی که خبر جعلی خداحافظیم از تیم ملی را منتشر کردند، شکایت می‌کنم - BBC News فارسیپل پوگبا، هافبک تیم ملی فوتبال فرانسه و باشگاه منچستر یونایتد می‌گوید از رسانه‌هایی که 'خبر کاملا جعلی' خداحافظی او از تیم ملی در اعتراض به گفته‌های رئیس‌جمهوری فرانسه را منتشر کردند، شکایت می‌کند.

اعتراض انجمن‌های ترک و اسلامی فرانسه به اقدام وقیح شارلی ابدوکمیته هماهنگی انجمن‌های ترک و اسلامی فرانسه عکس روی جلد اصلی نشریه شارلی ابدو را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

انتشار کاریکاتور اردوغان در 'شارلی ابدو'؛ حمله شدید ترکیه به فرانسه | DW | 28.10.2020کاریکاتور رئیس جمهور ترکیه در مجله فکاهی فرانسوی اعتراض دولت ترکیه را برانگیخت. به اعتقاد سخنگوی اردوغان، این اقدام نشانه‌ای از 'ضدیت رئیس جمهور فرانسه با مسلمانان' است. 🙄 خانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است حرف همه دیکتاتور ها همینه!!وقتی که نمیتونن چیزی رو سرکوب کنن میزنن به اینور و اونور که خودشون توجیه کنن،اخه احمق چی فکر میکنی پیش خودت همه دنیا با مسلمانان مشکل دارن؟؟؟خوب یه مسلمان افراطی رفته به صورت فجیعی یه نفر رو به قتل رسونده میخوای بیان ازش تشکر کنن؟؟

ترکیه: روند دیپلماتیک و حقوقی علیه مجله شارلی ابدو آغاز شده است