شکایت ستوان ارتش آمریکا از افسر پلیس - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

شکایت ستوان ارتش آمریکا از افسر پلیس

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ستوان نازارایو گفته که از ترس جانش دست هایش را از اتومبیل بیرون گرفته بود که پلیس به ظن اینکه قصد استفاده از اسلحه دارد او را نکشد

ستوان دوم کارون نازاریو، هنگام این حادثه با لباس نظامی بود و چند بار به ماموران پلیس می‌گوید که او در ارتش به مملکت خدمت می‌کند و آنها حق ندارند با او چنین رفتاری داشته باشند. جو گواتیرز، یکی از دو مامور پلیس که رودرروی ستوان نازاریو در آمده و او را به زمین هل داده بود، از دستگاه پلیس اخراج شده است. افسر دیگری که در این حادثه حضور داشته همچنان در استخدام پلیس است.پلیس می‌گوید که پلیس به دلیل اینکه اتومبیل آقای نازاریو پلاک نداشته است، جلوی او را گرفته‌اند. این در حالی است که پلاک موقت اتومبیل او حتی در فیلم‌های موجود از این حادثه هم دیده می‌شود.

خشونت ماموران پلیس آمریکا با رنگین‌پوستان این کشور، یکی از مسائل مهم در جامعه آمریکاست که در سال‌های اخیر توجه‌های بیشتری به آن جلب شده است. همه‌گیر شدن تلفن‌های هوشمند، و در دسترس بودن امکان فیلم‌برداری برای مردم در کوچه و خیابان، سبب شد که بسیاری از خشونت‌ها ثبت شوند.ثبت خشونت‌های پلیس و اعتراض‌ها به آن باعث شد که بسیاری از اداره‌های پلیس در سراسر آمریکا مامورانشان را مجبور به نصب دوربین روی لباس‌هایشان کنند. حالا همین دوربین‌هاست که وقایع را ثبت کرده و امکان داوری را فراهم می‌کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینم عنابستانی آمریکایی هست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوریشکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری یک عضو هیات رییسه مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان از رییس جمهوری و وزیر خارجه و همچنین درخواست تحقیق و تفحص از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمیسیون اروپا از آسترازنکا به دلیل «عدم پایبندی» به تعهداتش شکایت کردبنا به اعلام کمیسیون اتحادیه اروپا شکایت قضایی علیه شرکت آسترازنکا روز جمعه از طرف ۲۷ کشور عضو این اتحادیه به جریان افتاد. با این حال کمیسیون اتحادیه اروپا نام مرجعی را که به آن شکایت کرده است اعلام نکرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزئیاتی از رسیدگی به شکایت برادران افکاری؛ کارشکنی مقامات قضایی و عدم دسترسی به وکیلصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده و باشگاه الریان به فیفا شکایت می‌کندمعاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه به‌زودی از مدافع پیشین تیمش و باشگاه قطری به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »