شکایت ۱۳۰ هزار دلاری کودک روی عکس جلد موفق‌ترین آلبوم نیروانا؛ ادعا: نقض قوانین پورنوگرافی

03/06/1400 03:40 ب.ظ

شکایت ۱۳۰ هزار دلاری کودک روی عکس جلد موفق‌ترین آلبوم نیروانا؛ ادعا: نقض قوانین پورنوگرافی جزئیات بیشتر🔽

اسپنسر آلدن، کودکی که ۳۰ سال پیش بروی جلد یکی از مهم‌ترین سی دی‌های موسیقی ۳ دهه اخیر رفت امروز به اتهام نقض قوانین پورنوگرافی کودکان از اعضای باقی مانده گروه نیروانا شکایت کرده است. آلبومی که ۳۰ سال پیش با صدای کرت کوبین فقید منتشر و به یکی از مهم ترین رویدادهای هنری دوران خود تبدیل شد.

کرت کوبین که تنها در زمان انتشار آلبوم ۲۴ سال داشت، موفق شده بود در همان زمان در باشگاه نوابغ دنیای موسیقی معاصر جایگاه مهمی برای خود دست و پاکند. حالا امروز موضوع جدیدی نام این آلبوم را دوباره به سر زبان ها انداخته است.

شکایت کودکی که بیش از ۳۰ سال دارد و مدعی است از چهره و بدن او در آن زمان سوء استفاده شده است. عکس روی جلد این آلبوم که بعدها به نماد هواداران موسیقی پانک و راک بدل شد کودک خردسال برهنه‌ای را نمایش می‌دهد که در پی دلار است و در آب استخرشناور.

اسپنسر الدن، کودک روی جلد آلبوم که امروز مرد جوانی شده است احساس می‌کند تمام زندگی‌اش با این جلد آلبوم و موفقیت آن دچار بحران شده است. گیتار خواننده «نیروانا» ۶ میلیون دلار در حراج به فروش رسید به همین دلیل آقای الدن از اعضای باقی مانده گروه نیروانا و شرکت‌های تهیه کننده آلبوم به اتهام «انتشار تصاویر پورنوگرافی‌ کودکان» به دادگاهی در ایالات متحده شکایت کرده است. headtopics.com

کودک آن زمان و مرد امروز شکایت کرده چرا عکس من هنوز استفاده می‌شه.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مسئولان شهر به دلیل مطالب انتقادی که نوشتم من را تهدید می‌کنند؛ چطور شکایت کنم؟

پسری از دخترم پول قرض گرفته و پس نمی‌دهد؛ چطور شکایت کنم؟

یونیسف: 10میلیون کودک افغان برای زنده ماندن نیاز به کمک‌های فوری دارندصندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد، اعلام کرد که کودکان افغانستان در وضعیت وخیمی به سر می‌برند و برای زنده ماندن به کمک‌های بشردوستانه فوری نیاز

کشف جدید دانشمندان از سرنخ‌های ژنتیکی در تکامل همجنسگرایییک پژوهش که به تازگی بر روی حدود نیم میلیون نفر انجام گرفته است نشان می‌دهد نشانگرهای ژنتیکی مرتبط با همجنسگرایی می‌توانند به فرایند تولید مثل کمک کنند. خا برسر تمام همجنسگراها دولت باید تمام کسانی که هم جنس گرا هستند را ووادار به توبه کند درصورتیکه به انجام این فعل اصرار داشتند واقرار برابر شرع مقدس نمودند وحاضر به توبه وبازگشت از کارخود نبودندد آنان را از کوهی بلند پرت کنند که به درک واصل گردند وبه قوم لوط ملحق شوند

خودکشی یک دختر ۱۸ ساله از روی پل هوایی در میانهبه کیرم حاجی این همه سرباز هر روز خودکشی میکنن یه بار یه خبر ازشون گذاشتی؟ جون مرد جون سگه؟

آمریکا 21 هزار و 600 تن دیگر را از افغانستان خارج کردنیروهای آمریکایی طی 24 ساعت گذشته 21 هزار و 600 تن دیگر را از افغانستان خارج کردند. - خبرگزاری آناتولی

طرفداران موسیقی پانک و هواداران راک با آلبوم «nevermind» و عکس روی جلد سی دی گروه نیروانا خاطره‌ها دارند.

آلبومی که ۳۰ سال پیش با صدای کرت کوبین فقید منتشر و به یکی از مهم ترین رویدادهای هنری دوران خود تبدیل شد. کرت کوبین که تنها در زمان انتشار آلبوم ۲۴ سال داشت، موفق شده بود در همان زمان در باشگاه نوابغ دنیای موسیقی معاصر جایگاه مهمی برای خود دست و پاکند. حالا امروز موضوع جدیدی نام این آلبوم را دوباره به سر زبان ها انداخته است.

شکایت کودکی که بیش از ۳۰ سال دارد و مدعی است از چهره و بدن او در آن زمان سوء استفاده شده است. عکس روی جلد این آلبوم که بعدها به نماد هواداران موسیقی پانک و راک بدل شد کودک خردسال برهنه‌ای را نمایش می‌دهد که در پی دلار است و در آب استخرشناور.

اسپنسر الدن، کودک روی جلد آلبوم که امروز مرد جوانی شده است احساس می‌کند تمام زندگی‌اش با این جلد آلبوم و موفقیت آن دچار بحران شده است.

گیتار خواننده «نیروانا» ۶ میلیون دلار در حراج به فروش رسید

به همین دلیل آقای الدن از اعضای باقی مانده گروه نیروانا و شرکت‌های تهیه کننده آلبوم به اتهام «انتشار تصاویر پورنوگرافی‌ کودکان» به دادگاهی در ایالات متحده شکایت کرده است.

وکیل آقای الدن معتقد است که گروه نیروانا «قوانین فدرال پورنوگرافی کودکان در ایالات متحده» را نقض کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین اتهامات باز می‌گردد به برهنگی کامل اسپنسر الدن در این عکس. او متوجه شده که ابتدا قرار بوده آلت تناسلی‌اش در این تصویر پوشانده شود اما هیچگاه این اتفاق حتی پس از بارها بازنشر آلبوم نیفتاده است.

آقای الدن و وکیل او از دادگاه درخواست ۱۳۰ هزار دلار غرامت کرده‌اند.

پیکر بی جان کرت کوبین در ۸ آوریل ۱۹۹۴ با مغز متلاشی شده و یک شات گان در کنار در محل سکونت او یافت شد. پلیس چند روز بعد علت مرگ او را خودکشی اعلام کرد. با این وجود بسیاری ادعا می‌کنند که این خواننده و آهنگساز بی‌همتای دهه ۹۰ میلادی در ۲۷ سالگی خودکشی نکرده بلکه کشته شده است.