شکاف ۳۵۰ تومانی دلار آزاد و رسمی؛ یورو از ۱۳ هزارتومان گذشت

23/08/1398 08:38 ب.ظ

در حالی که نرخ رسمی دلار روز پنج‌شنبه ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان بود، بهای فروش دلار در بازار آزاد تهران به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید و قیمت هر یورو از ۱۳ هزار تومان فراتر رفت.

در حالی که نرخ رسمی دلار روز پنج‌شنبه ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان بود، بهای فروش دلار در بازار آزاد تهران به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید و قیمت هر یورو از ۱۳ هزار تومان فراتر رفت. بدین ترتیب دلار در سامانه رسمی صرافی‌های تحت مدیریت بانک مرکزی به نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه شد که همچون روز چهارشنبه ۳۵۰ تومان پایین‌تر از نرخ فروش دلار در بازار آزاد تهران بود. بهای دلار آزاد از روز چهارشنبه به بالاترین حد در ۳ ماه گذشته رسید.

قیمت دلار به بالاترین سطح در ۳ ماه گذشته رسید

هر یورو نیز روز پنج‌شنبه در بازار رسمی و آزاد ارز بین ۱۲ هزار و ۷۰۰ تا ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد. در بازار طلا و سکه تهران نیز همزمان با افزایش قیمت جهانی طلا و نرخ داخلی دلار، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا تا ۴ میلیون و ۸۰ هزارتومان صعود کرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۲ هزارتومان معامله شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بازار صعودی ارز در آبان ماه؛ دلار هر روز کاری ۲۸.۵ تومان گران شدنرخ فروش دلار در بازار آزاد تهران طی ۱۴ روز کاری، نزدیک به ۴۰۰ تومان افزایش یافت.

قیمت گوشت در بازار کشور در سراشیبی سقوط/ ورود دام از مرزهای زمینی و دریایی/ کاهش قیمت تا مرز 58 هزار تومانمدیر بازارچه‌های مرزی و نماینده استاندار سیستان و بلوچستان درتنظیم بازار و امور دام گفت: با ورود دام از طریق مرزهای دریایی و زمینی سیستان و بلوچستان، قیمت گوشت در بازار کشور شکسته می‌شود.

مردم حق دارند که بدانند سود ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار چه شدرئیس جمهور با تاکید بر اینکه زلزله زدگان آذربایجان شرقی در این سرما نباید زیر چادر بمانند بلکه خانه و اتاقی اجاره کنند و ما اجاره آنها را می پردازیم، از وزارت کشور ، ستاد بحران و همه دستگاه‌ها خواست برای اسکان زلزله زده ها به صورت استیجاری به فوریت عمل شود.

انصاری: تهرانی‌ها سالانه از آلودگی هوا 6.2 میلیارد دلار خسارت می‌بینندمدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اعلام کرد تهرانی‌ها در طول سال از آلودگی هوا 6.2 میلیارد دلار خسارت می‌بینند که سهم هر نفر 300 دلار در سال است. - خبرگزاری آناتولی

ثبت نام ۲۳۰ هزار نفر برای مسکن ملی/ سهم تهرانی‌ها بیشتر استاسلامی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ ثبت نام ۲۳۰ هزار نفر برای مسکن_ملی/ سهم تهرانی‌ها بیشتر است

ارزش پسته صادراتی ترکیه از مرز 111 میلیون دلار گذشتمیزان صادرات پسته غازی‌عنتب ترکیه طی 10 ماه نخست سال جاری به 111 میلیون و 624 هزار دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی

بانک مرکزی ایران در جریان معاملات آخرین روز کاری بازار ارز در هفته کاری جاری، قیمت عرضه رسمی دلار را ۵۰ تومان افزایش داد، اقدامی که مانع از ادامه صعود بهای دلار در بازار آزاد نشد ولی شیب صعود آن را در مقایسه با معاملات روز چهارشنبه کاهش داد.

بدین ترتیب دلار در سامانه رسمی صرافی‌های تحت مدیریت بانک مرکزی به نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه شد که همچون روز چهارشنبه ۳۵۰ تومان پایین‌تر از نرخ فروش دلار در بازار آزاد تهران بود.

بهای دلار آزاد از روز چهارشنبه به بالاترین حد در ۳ ماه گذشته رسید.قیمت دلار به بالاترین سطح در ۳ ماه گذشته رسید

هر یورو نیز روز پنج‌شنبه در بازار رسمی و آزاد ارز بین ۱۲ هزار و ۷۰۰ تا ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

در بازار طلا و سکه تهران نیز همزمان با افزایش قیمت جهانی طلا و نرخ داخلی دلار، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا تا ۴ میلیون و ۸۰ هزارتومان صعود کرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۲ هزارتومان معامله شد.

در جریان داد و ستدهای روز پنج‌شنبه بازار جهانی، قیمت هر اونس طلا ۱۰ دلار و ۲۰ سنت افزایش یافت و به هزار و۴۷۳ دلار و ۶۰ سنت رسید.