شورش زندانیان در تاجیکستان ۳۰ کشته برجا گذاشت

شورش زندانیان در تاجکستان ۳۰ کشته برجا گذاشت

20/05/2019 08:21:00 ق.ظ

شورش زندانیان در تاجکستان ۳۰ کشته برجا گذاشت

در پی شورش زندانیان در زندانی در تاجیکستان حدود ۳۰ نفر کشته‌اند. به گفته وزیر دادگستری تاجیکستان این زندان در ناحیه وحدت در شرق دوشنبه، پایتخت واقع شده و محل حبس زندانیانی است که به افراطگرایی دینی محکوم شده‌اند.

پنجره همرسانی را ببندیددر پی شورش زندانیان در زندانی در تاجیکستان حدود ۳۰ نفر کشته‌اند.به گفته وزیر دادگستری تاجیکستان این زندان در شهر وحدت در شرق دوشنبه، پایتخت واقع شده و محل حبس زندانیانی است که به افراطگرایی دینی محکوم شده‌اند.گزارش شده که سه زندانبان نیز در میان کشته‌شدگان بوده‌اند.

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است دوازدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «مرگ بر خامنه‌ای» در تهران و کرج تا اختلال جدی اینترنت کمیته بین‌المللی المپیک، سوابق تیرانداز سپاه را بررسی می‌کند

به گفته وزارت دادگستری تاجیکستان، یکشنبه شب شماری از زندانیانی که به جرم پیروی از گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) محکوم به زندان شده بودند، با استفاده از چاقو و ابزار تیز دیگر سه زندانبان را به گروگان گرفتند و قصد فرار داشتند.گزارش بیشتری از جزئیات این شورش منتشر نشده است.

این دومین شورش مرگبار زندانیان در شش ماه گذشته در تاجیکستان است.در ماه نوامبر گذشته شورش زندانیان در خجند در شما تاجیکستان ۲۷ کشته برجا گذاشت. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

چقدم مهم و فوریه

حیات مجدد دریاچه هامونایرنا-زاهدان- تصاویر تالاب بین المللی هامون در سیستان و بلوچستان را نشان می دهد. هامون یکی از تالاب های مهم دنیا و بزرگترین دریاچه آب شیرین در سراسر فلات ایران محسوب می شود که با مساحتی حدود پنج هزار و 700 کیلومتر مربع و دامنه عمقی 1 تا 5 متر در زمان پرآبی در منطقه سیستان واقع در ناحیه کویری و بیابانی شرق کشور قرار دارد.در حال حاضر افزون بر 30 درصد ظرفیت این دریاچه آبگیری شده است و به گفته کارشناسان و مردم محلی عمر این آب کم است.افزایش شدت گرما، تبخیر بالای 4 متر در سال و شروع بادهای صدبیست روزه سیستان باعث تشدید در خشک شدن در دریاچه هامون می شود.*19*11*

دیدار وزیر خارجه افغانستان با رئیس جمهور تاجیکستان در دوشنبهصلاح الدین ربانی وزیر امور خارجه افغانستان با امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان در دوشنبه دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

تشکیل ۸۰ پرونده در زمینه حوادث کارگاهی/ آزادی زندانیان مهریه هیچ‌گاه اولویت ستاد دیه نیستمدیرعامل ستاد دیه با بیان اینکه ۸۰ پرونده در خصوص حوادث کارگاهی در این ستاد تشکیل شده است، گفت: محکومان حوادث کارگاهی سنگین‌ترین بدهی را در میان محکومان جرائم مالی غیرعمد دارا هستند.

هشدار در مورد سقف در حال ریزش بازار آهنگران تهرانرئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد وضعیت خطرناک سقف بازار آهنگران هشدار داد.

ایران و آمریکا نه در سطح سران، در سطح سیاستمداران ارشد گفت‌و‌گو می‌کنندCameliaFard نرمش سبوعانه CameliaFard ده تا دیگه هم مذاکره بشه باز همین گروه از اول نظام تا الان بودن برا مذاکره، ته همه مذاکره هاش هم یا نرمشه یا جام زهره یا شکسته .ریدم پس کله همه شون CameliaFard سیاست آمریکا در مورد ایران کاملا نتیجه بخش بود این سیاست عدم دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای بود و دوم تضعیف نیروی نظامی ایران که در این مرحله هم با ایجاد کسری بودجه در کشور نتیجه بخش خواهد بود .. به طور کلی سیاست مهار ایران ادامه دارد

اعتراض گسترده در اتریش در پی برملا شدن فساد رهبرانپس از آن که ویدئویی از معاون صدراعظم اتریش منتشر شد که او را در حال وعده دادن قراردادهای دولتی در ازای حمایت رسانه‌ای نشان می‌داد، هاینز کریستین اشتراخه ناچار به استعفا شده و سباستین کورتس، صدراعظم، درخواست انتخابات زودهنگام کرده است. دوره های آموزش تخصصی فساد و اختلاس در دولت ایران : 100 در صد تضمینی ، بدون زندان و مجازات ، قابلیت ارتقاء درجه ، عضویت رایگان در مجمع تشخیص مصلحت نظام ، امکان اخذ اقامت و افتتاح حساب در سراسر دنیا ، و.....

موسویان: ایران پادزهر همه توطئه‌ها را فراهم کند/در مقطع فعلی جنگی در کار نیستدیپلمات پیشین کشورمان هدف اصلی محور بولتون ـ نتانیاهو را تغییر نظام ایران بدون جنگ دانست و گفت: جنجال‌های یکی دو هفته گذشته از جمله اعزام ناو آمریکایی بیش‌تر جنبه جنگ روانی دارد و تیم بولتون ـ نتانیاهو هم درمقطع فعلی، برنامه آغاز جنگ ندارند. درعین حال آن‌ها اجرای یک طرح دو مرحله‌ای درابعاد هشتگانه تا پایان دور اول ریاست جمهوری ترامپ را در دستور کار قرار داده‌اند. چی شد ، ایزی لایف بدیم خدمت تون 🤡🤡🤡🤡 چشم باز یا بسته غیب گفته!!! تنهایی به این نتیجه رسیده؟؟؟ امریکا نیروی نظامی نمیفرستد درس خوانده هاشو میفرسته TalebiAsal Warning of milanimohsen an Iranian historian to Mr. POTUS: Iran is one of the oldest civilizations/countries in the world. You can not 'officially destroy it'. Alexander/chingiz, & others tried, but they did not succeed. History has shown that Iran knows how to survive.

اعتراض نماینده دولت در شورای نظارت بر صداوسیما به تبلیغات پرتکرار تجاری در تلویزیون

انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا در بغدادیک موشک کاتیوشا در منطقه سبز بغداد، در نزدیکی سفارت آمریکا، منفجر شد. ارتش عراق در بیانیه کوتاهی این حمله موشکی را تایید کرده است. پلیس نیز گفته است در جست‌وجو عوامل حمله و محل موشک‌انداز هستند. عوامل توی بیت رهبری نشستن بگردید شاید نخود سیاه پیدا کردید نفهمیدید از کجا خوردید 🤣🤣🤣 هرچی زوتر پیدا کن که ترامپ خبر نشه اگر نی باز

دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القای ناامیدی در بطن جامعه استوزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی‌ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزایی برخوردارند. روابط عمومی ها که مشغولن تازه امام جماعت ها هم مشغولن یادم اومد بسیج و سپاه و گشت ارشاد هم دارن کمک میکنن !!!!!!! وجدانی وقتی تریبون دستتون هست و حرف میزنید یه چیزی بگید که مردم باور کنن چون دارین برای همین مردم حرف میزنید. فکر نکنید با گفتن این حرفا وجه ما در خارج از مرزها عالی میشه، خودتون رو زدین به نفهمیدن بقدری وضع ما در خارج خرابه حتی وقتی براشون دلیل هم میاریم فکر میکنن دروغ میگیم که ما قحطی زده نیستیم. پس یه چیزی بگین که با رفتار شماها جور دربیاد.

اعلام تسهیلات در نظرگرفته برای زنان سرپرست خانوار در سال جاریمدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: افتتاح دو مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان را در نظر داریم.