شورش در یک زندان مکزیک ۱۶ کشته برجای گذاشت

12/10/1398 12:09:00 ب.ظ

شورش و درگیری مسلحانه میان زندانیان در یک زندان مکزیک ۱۶ کشته برجای گذاشت بیشتر بخوانید🔽

کارشناسان محلی وقوع درگیری و موارد متعدد برخوردهای خشونت‌آمیز در زندان‌های مکزیک را ناشی از ازدحام بالای جمعیت زندانی و نیز حضور باندهای سازمان‌یافته در بازداشتگاه‌ها عنوان کرده‌اند.

دهها زندانی در مکزیک کشته شدند.استان‌وایر- رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از پلمب ۲۸۰ واحد صنفی «متخلف» در آذرماه امسال در این استان خبر داد..Aa.نظرات بیشتر.

یکی از آخرین موارد شورش در زندان‌های مکزیک به ماه اکتبر باز می‌گردد. در جریان این واقعه ۶ نفر از جمله رئیس یک باند تبهکار فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر در یکی از زندان‌های ایالت مورلوس واقع در مرکز مکزیک کشته شدند...گفته «پلمب این واحدها در راستای ماده ۲۷ و۲۸ قانون نظام صنفی و برخورد با واحدهای متخلف» صورت گرفته است..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

پلمب ۲۸۰ واحد صنفی طی یک ماه در کرمانشاه

چالش یک ماه بدون الکل در فرانسه به راه افتادچالش یک ماه بدون الکل در فرانسه: «آیا می‌توانید یک ماه مشروب نخورید؟» ما چهل ساله نخوردیم یه عمر نخوردیم یه ماهم روش جهنمو ضرر خخخخخ... من الان 11 ساله که نخوردم...

گزارش یک سایت حقوق بشری: کشتە و زخمی شدن ۲۵۲ کولبر و کاسبکار در سال ٢٠١٩🔺گزارش یک سایت حقوق بشری: کشتە و زخمی شدن ۲۵۲ کولبر و کاسبکار در سال ٢٠١٩ ⚡️به گزارش سازمان حقوق بشری هەنگاو، در این سال دستکم ۷۶ نفر از کولبر در مناطق مرزی کردستان جان خود را از دست داد و ۱۷۶ نفر دیگر نیز زخمی شدەاند امریکا سارق نفت سوریه و عراق است در کودتای علیه دولت قانونی دکتر مصدق دخالت داشته . هواپیمای مسافر بری ایران نابود کرد . امریکا یک کشورتروریست است

یک زمین لرزه قدرتمند در خراسان رضوی به وقوع پیوسترسانه‌های ایران از وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۵.۸ ریشتر در شهرستان تربت‌ حیدریه در استان خراسان رضوی خبر دادند. بنابر گزارش رسانه های ایران، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۸ ریشتر ساعت هشت و ۲ دقیقه صبح پنجشنب البته مرکزش سنگان خواف بوده

رئیس ستاد ارتش تایوان در یک سانحه هوایی جان باخت | DW | 02.01.2020رئیس ستاد ارتش تایوان در پی سقوط یک بالگرد ارتش در منطقه‌ای کوهستانی جان باخت. تایوان در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری است. رئیس‌جمهور این کشور تمامی برنامه‌های انتخاباتی خود را لغو کرده است.

۹ کشته در پی اصابت راکت به ساختمان مدرسه‌ای در شمال سوریه | DW | 02.01.2020بر اثر اصابت یک راکت نزدیک مدرسه‌ای در استان ادلب در شمال سوریه چند نفر، از جمله پنج کودک کشته شدند. در این حمله که به نظامیان رژیم بشار اسد نسبت داده شده حدود ۱۵ نفر مجروح شده‌اند. کودک کشی جزو ذاتشونو دقیق به هدفی که گرفتن خورده؟ یا اینکه نشانه دقت پایین راکت بوده؟