شورای امنیت به تمدید کمک‌رسانی به سوریه از طریق یک گذرگاه مرزی ترکیه رای داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺شورای امنیت به تمدید کمک‌رسانی به سوریه از طریق یک گذرگاه مرزی ترکیه رای داد ⚡️شورای_امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه ارسال کمک‌های بشردوستانه از طریق گذرگاه‌ مرزی ترکیه به سوریه را تمدید کرد.

شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه ارسال کمک‌های بشردوستانه از طریق گذرگاه‌ مرزی ترکیه به سوریه را تمدید کرد.

در این قطعنامه، که توسط آلمان و بلژیک به شورای امنیت پیشنهاد شده بود، دو گذرگاه مرزی در نظر گرفته شده بود؛ اما در قطعنامه تصویب شده تنها یک ورودی مرزی تایید شده است. مهلت مجوزها نیز به‌جای دوره گذشته، که برای شش ماه تمدید می شد، دوازده ماهه در نظر گرفته شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش سرریز مستأجران از تهران به کرج و از کرج به شهرهای اقماریافزایش سرریز مستأجران از تهران به کرج و از کرج به شهرهای اقماری نائب رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرج با تأکید بر لزوم قانونمند شدن بازار اجاره مسکن گفت: امسال بدلیل افزایش بالای هزینه اجاره شاهد سرریز بیشتری از تهران به کرج و از کرج به شهرهای اقماری هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برایان هوک: مردم ایران دهه‌ها است به خاطر رهبری ناموفق از ترقی و پیشرفت بی‌بهره مانده‌اندبرایان هوک: مردم ایران دهه‌ها است به خاطر رهبری ناموفق از ترقی و پیشرفت بی‌بهره مانده‌اند مشاور ارشد مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، گفت، که این مقدار «در ماه مارس ۲۰۲۰ به حدود ۷۰ هزار بشکه در روز کاهش یافته است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مجلس ایران به دنبال طرح خروج از پروتکل الحاقی استنماینده مجلس ایران از تهیه طرحی برای الزام دولت حسن روحانی به خروج از پروتکل الحاقی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش سفیر ایران در چین به انتقادات از قرارداد 25 ساله: مضحک و خنده‌دار استواکنش سفیر ایران در چین به انتقادات از قرارداد ۲۵ ساله سفیر ایران در چین طرح مباحثی مانند واگذاری برخی جزایر به چینی‌ها یا استقرار نیروهای نظامی چین در ایران در قالب برنامه جامع همکاری‌های ایران و چین، را مضحک، خنده‌دار و نوعی تبلیغات منفی خواند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان استاستاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش عفو بین‌الملل به خبر اعدام یک مرد در مشهد به خاطر نوشیدن الکلدایانا الطحاوی، مدیر بخش خاورمیانه و شمال آفریقا در سازمان عفو بین‌الملل در اطلاعیه‌ای اظهار داشت: «مقام‌های دولت ایران بار دیگر با اعدام مردی تنها به دلیل نوشیدن الکل، ماهیت غیرانسانی و بی‌رحم دستگاه قضایی این کشور را به نمایش گذاشتند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »