شوخی با حجاب اسلامی برای کارکنان یک دامپزشکی دردساز شد

04/10/1400 07:57:00 ب.ظ

رئیس پلیس فتای تهران از شناسایی و احضار افرادی خبر داده که به ادعای او در یک ویدیو به حجاب اسلامی توهین کرده‌اند. در این ویدیو، فردی در یک مرکز دامپزشکی با بیان شوخی اینکه «ما افراد بی حجاب را راه نمی‌دهیم»، تصویر سگی را با روسری نشان می‌دهد. اخبار_ایران

در روزهای گذشته فاطمه محمدی، مجری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ویدیویی را در اینستاگرام خود منتشر کرده و مدعی شده بود در آن به حجاب اسلامی توهین شده است.

در این ویدیو، فردی در یک مرکز دامپزشکی با بیان شوخی اینکه ما افراد بی حجاب را راه نمی‌دهیم تصویر سگی را با روسری نشان می‌دهد.

داوود معظمی گودرزی، رییس پلیس فتای تهران گفته در پی درخواست‌های «مکرر مردمی» از پلیس پس از انتشار این ویدیوی «توهین آمیز» و «جریحه دار شدن افکار عمومی»، بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفته است.

به گفته معظمی گودرزی، افراد مرتبط با موضوع پس از شناسایی توسط کارشناسان پلیس فتای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در پلیس فتا حاضر شدند. معظمی گودرزی تهدید کرده، پلیس فتا با هرگونه هنجارشکنی و اقدامات توهین آمیز در فضای مجازی مطابق قانون برخورد خواهد کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

برخورد با عاملان توهین به حجاب اسلامی در یک دامپزشکیبه دنبال انتشار ویدویی از توهین به حجاب اسلامی از سوی افرادی در یکی از دامپزشکی‌های تهران در فضای مجازی، رییس پلیس فتای پایتخت از برخورد با عاملان این ویدیوی موهن خبر داد. دامپزشکی یعنی همون مجلس تون اره اینا خوب میگیرین که یه وقت عفت عمومی جریحه دار نشه ولی اونی که ملت رو از جلو و عقب به هفت روش سامورایی گا...ده و خون ملت رو مکیده رو هیچ وقت نمیتونین بگیرین. خیلی مردین ولی تو حموم زنونه!

برخورد پلیس با عاملان ویدئوی توهین به حجاب در یک دامپزشکی- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimبرخورد پلیس با عاملان ویدئوی توهین به حجاب به دنبال انتشار ویدئویی از یک دامپزشکی و تمسخر حجاب اسلامی، در پی درخواست‌های مکرر مردمی از پلیس و جریحه‌دار شدن افکار عمومی، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و افراد مرتبط با موضوع در این پلیس حاضر شدند To allay your concerns, you evil British, wait for the deterrence tests of other,Nuclear Warheads from Iran.... جالبه افکار عمومی 1 درصد جمعیت اند :)

یک کودک بلوچ با تیراندازی نیروهای سپاه پاسداران کشته شد

وزیر خارجه اسرائیل می‌گوید کشورش از یک توافق خوب با ایران حمایت می‌کندیائیر لاپید گفته است که اگر آمریکا بتواند به یک توافق قوی با ایران دست‌یابد که توانایی تهران را برای ساخت سلاح اتمی برای همیشه محدود کند، اسرائیل با چنین توافقی مشکلی نخواهد داشت. خوب خدارو شکر صلوات بفرست اسرائیل فروپاشی شدیدی را تجربه می کند و این جنگ طلبی احمقانه آنها جهودها را تا امید کرده و مهاجرت معکوس هر روز پررنگ تر می شود. رستاخیز_ملی_با_پهلوی انوقت اسراییل تا ابد ایران رو تهدید به حمله اتمی خواهد کرد.

انهدام یک گروه موبایل قاپ/ فروشی گوشی‌های دزدی با تغییر سریال تلفن همراهمعاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انهدام یک گروه موبایل قاپ گفت: این افراد در قالب گروه های دو نفره و چهار نفره اقدام به سرقت گوشی از سطح معابر و خیابان ها می کردند.

گفت‌وگو با نسرین ‌و شیرین، خواننده‌های «اردیبهشت زیبا»؛ آلبومی با قطعات کلاسیک برای کودکاننسرین و شیرین عسگری، دو خواهر ایرانی ساکن اتریش، آلبوم جدیدی را با عنوان «اردیبهشت زیبا» منتشر کردند.