شواهد علمی در مورد 'اثربخشی' داروی رمدسیویر بر کووید ۱۹ | DW | 30.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتیجه یک پژوهش معتبر علمی نشان داده دوره بهبود شماری از مبتلایان به کووید ۱۹ پس از دریافت داروی 'رمدسیویر' کاهش پیدا کرده است. این دارو که هنوز تأیید نشده، موجب ایجاد امیدهایی تردیدبرانگیز در مقابله با کرونا شده است.

نتیجه یک پژوهش معتبر علمی نشان داده دوره بهبود شماری از مبتلایان به کووید ۱۹ پس از دریافت داروی"رمدسیویر" کاهش پیدا کرده است. این دارو که هنوز تأیید نشده، موجب ایجاد امیدهایی تردیدبرانگیز در مقابله با کرونا شده است.

به گزارش سایت"تاگس‌شاو" او با این حال نسبت به ایجاد"امید کاذب" در مورد رمدسیویر هشدار داده و اضافه کرد: «اشتیاق دکتر فاوچی هنوز دلیلی برای قانع شدن من نیست.» مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های واگیردار آمریکا گفته با استناد به پژوهشی که انجام داده نرخ مرگ و میر در گروه از بیمارانی که این دارو را دریافت کرده‌اند هشت درصد و در گروه مقایسه ۶/۱۱ درصد بوده است.

رمدسیویر هنوز در هیچ کشوری رسما تأیید نشده و اجازه پخش ندارد، اما به گزارش نیویورک تایمز سازمان مواد غذایی و دارویی آمریکا امکان دارد به این دارو مجوز تولید اضطراری بدهد تا بتوان از آن برای درمان بیماری کووید ۱۹ استفاده کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امیدهای تردید برانگیز؟ یه نفر رو استخدام کنید فارسی بلد باشه خب 😂

ایشالا که بشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یورواستات: یک سوم کودکان پناهجو در اروپا در ۲۰۱۹ از افغانستان بوده‌انددر سال ۲۰۱۵، شمار پناهجویان زیر سن قانونی و بدون همراه که پا به خاک اروپا گذاشتند به حدود ۹۲ هزار نفر بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آرژانتین؛ تمرین رقص تانگو در نشیمن خانه‌هارقصندگان تانگو در بوئنوس آیرس ‌آرژانتین حتی در روزگار شیوع ویروس کرونا هم نتوانستند دوری از هنر رقص تانگو را تاب بیاورند. به همین خاطر آنها در اتاق نشیمن خود وسایل را جمع کرده و مشغول تمرین رقص شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع در اعتراض به تحریم نفتی عشایر در اصفهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در یادبود سیامک پورزند، روزنامه‌نگاری که مرگش اعتراض علیه سرکوب بودniloufarrostam1 دستنوشته ها هرگز نمیسوزند 😢 niloufarrostam1 مممنون که یادتان بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در ایران و جهان؛ آمار مبتلایان ایتالیا از ۲۰۰ هزار نفر گذشتیونان: لغو گام به گام قرنطینه از ۴ مه (۱۵ اردیبهشت) آغاز می‌شود آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان در روز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ خورشیدی (۲۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) را در این مطلب پیگیری کنید. 🔽 نه تنها یمن بلکه تو همه کشورهای جهان سوم به طرز فجیعی شیوع داره. فقط آمارشون گفته نمیشه. No se puede tener a una mujer en ese estado tan acaloradas con esas vestimentas, si podrían tener la gentileza de darles vestimentas que sin malograr el formato, pero más cómodos. Y así trabajarían mejor. Un saludo. واکس کرونا در امریکا کشف شد؛ ظاهرا بر روی پنچ نفر واکسن تزریق شده و جواب قابل ملاحظه ای هم داده و مورد توجه رئیس جمهور ترامپ قرار گرفته است👏 البته از پمج نفری که واکس بهشون نزریق شده چهار نفر مرگ مغزی ملایم شدن و نفر پنچم فعلا از دهانش کف ملایم بیرون میاد Trump واکسن_ضدعفونی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض کارگران لهستانی به قوانین قرنطینه در مرز آلماندر پی محدودیتهای قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسانی که در شهرهای مرزی بین آلمان و لهستان کار می کنند، ناگزیر خانه نشین شده اند. جمعه گذشته برخی از آنها به این محدودیت ها اعتراض کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »