شهر کارابورون؛ بهشت غواصی در ترکیه

31/03/1400 05:24 ب.ظ

شهر کارابورون در استان ازمیر ترکیه این روزها به مقصد اصلی گردشگران و غواصان داخلی و خارجی تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی

شهر کارابورون در استان ازمیر ترکیه این روزها به مقصد اصلی گردشگران و غواصان داخلی و خارجی تبدیل شده است.شهر کارابورون در استان ازمیر ترکیه در پی کاهش چشمگیر آمار موارد روزانه ابتلا به کرونا به مقصد اصلی گردشگران و غواصان داخلی و خارجی تبدیل شده است.در این منطقه که دارای 4 مرکز غواصی است، از اول ماه ژوئن علاقمندان به غواصی و تفریحات دریایی حضور یافته و از زیبایی‌های بی‌بدیل آن لذت می‌برند.

در این منطقه که دارای 4 مرکز غواصی است، از اول ماه ژوئن علاقمندان به غواصی و تفریحات دریایی حضور یافته و از زیبایی‌های بی‌بدیل آن لذت می‌برند. حمدالله ارس، مدیر یکی از مراکز غواصی در کارابورون می‌گوید: در چارچوب تدابیر اتخاذ شده از طرف فدراسیون ورزش‌های زیرآبی ترکیه دوباره فعالیت‌های خود را آغاز کردیم. قبل از پاندمی کرونا روزانه از 300 غواص میزبانی می‌کردیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رای آوردن ۴ زن در انتخابات شورای شهر بوکان

سبقت لیست شورای ائتلاف در انتخابات شورای شهر تهران- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimسبقت لیست ائتلاف در انتخابات شورای_شهر_تهران در حالی هنوز آمار رسمی کاندیداهای راه یافته به شورای شهر تهران اعلام نشده است که اخبار غیر رسمی حکایت از پیروزی لیست شورای ائتلاف به سر لیستی مهدی چمران دارد ۴سال نانجیبان در شورای شهر و روستا جولان دادنند و حق پابرهنگان خردند خدا پشت گردن آنها زد یکی پس از دیگری به دام قانون گرفتار شودند نانجیبانی که به نام کار ولی کام تلخ ملت سر کار آمدند

تصاویری از خسارت‌هایی که گردباد به شهر آوکلند در نیوزیلند زدشهردار آوکلند خسارات وارده به مناطق جنوبی شهر را «نسبتا گسترده» توصیف کرد.

میزان مشارکت در انتخابات: استان تهران ۳۴ درصد، شهر تهران ۲۶ درصد | DW | 20.06.2021در کل استان تهران ۳۴ درصد و در شهر تهران ۲۶ درصد واجدان شرایط در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده‌اند. در انتخابات چهار سال پیش میزان مشارکت در استان تهران بیش از ۶۶ درصد و در شهر تهران ۶۷ درصد بود. حوذه های خالی حتی این آمار پایین رو هم تایید نمی کنه. شهر تهران قطعا درصد مشارکت زیر پنج درصد بوده IdidNotVote لطفا قید کنید طبق ادعای مسئولین جمهوری اسلامی

شمارش آرای شورای شهر احتمالا صبح دوشنبه به پایان می‌رسدفرماندار تهران با بیان اینکه نتیجه میان‎دوره‎ای مجلس و خبرگان احتمالا تا پایان امشب مشخص می‎شود، گفت: شمارش آرا انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تا فردا شب یا صبح دوشنبه به پایان می‎رسد.

اعلام نتایج انتخابات شورای شهر تهران به سه‌شنبه شب موکول شد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimنتایج انتخابات شورای_شهر_تهران به فردا شب افتاد در حالی اعلام نتایج از سوی فرمانداری تهران به تعویق افتاده است که اخبار غیررسمی حکایت از ورود ۲۱ نفر از لیست شورای ائتلاف به ششمین دوره شورای شهر تهران دارد

شهر کارابورون در استان ازمیر ترکیه این روزها به مقصد اصلی گردشگران و غواصان داخلی و خارجی تبدیل شده است.شهر کارابورون در استان ازمیر ترکیه در پی کاهش چشمگیر آمار موارد روزانه ابتلا به کرونا به مقصد اصلی گردشگران و غواصان داخلی و خارجی تبدیل شده است.

در این منطقه که دارای 4 مرکز غواصی است، از اول ماه ژوئن علاقمندان به غواصی و تفریحات دریایی حضور یافته و از زیبایی‌های بی‌بدیل آن لذت می‌برند.

حمدالله ارس، مدیر یکی از مراکز غواصی در کارابورون می‌گوید: در چارچوب تدابیر اتخاذ شده از طرف فدراسیون ورزش‌های زیرآبی ترکیه دوباره فعالیت‌های خود را آغاز کردیم. قبل از پاندمی کرونا روزانه از 300 غواص میزبانی می‌کردیم.

او می‌افزاید: حالا در پی روند عادی سازی و کاهش محدودیت‌های کرونایی٬ تعداد غواصان داخلی و خارجی در حال افزایش است.