شهرک‌نشینان یهودی به یک مدرسه فلسطینی حمله کردند

09/03/1401 02:00 ب.ظ

گروهی از شهرک‌نشینان یهودی با یورش به مدرسه‌ای در روستایی در شمال کرانه باختری اشغالی به سوی معلمان و دانش‌آموزان سنگ پرتاب کردند. - خبرگزاری آناتولی

گروهی از شهرک‌نشینان یهودی با یورش به مدرسه‌ای در روستایی در شمال کرانه باختری اشغالی به سوی معلمان و دانش‌آموزان سنگ پرتاب کردند. - خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام شاهدان عینی گروهی از شهرک‌نشینان یهودی به مدرسه‌ شهرک «عوریف» از توابع نابلس در شمال کرانه باختری رود اردن یورش برده و به سوی معلمان و دانش‌آموزان سنگ پرتاب کرده‌اند.

بر این اساس، نظامیان اسرائیلی در محل حضور یافته و با استفاده از گاز اشک‌آور به فلسطینان یورش بردند که بر اثر آن شماری از معلمان و دانش‌آموزان دچار خفگی شده‌اند.

شهرک‌نشینان یهودی و ارتش اسرائیل همه روزه با شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند. سازمان"السلام الآن" اسرائیل که مخالف احداث شهرک‌‌هاست طی گزارشی اعلام کرده که حدود 666 هزار شهرک‌نشین یهودی در حدود 250 شهرک یهودی‌نشین در کرانه باختری و قدس زندگی می‌کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

واکنش هنرمندان ایرانی به اعتراضات خوزستان؛ ابی: مردم ایران چون ققنوس به پا خواهند خاست🔺واکنش هنرمندان ایرانی به اعتراضات خوزستان؛ ابی: مردم ایران چون ققنوس به پا خواهند خاست ▪️اعتراضات مردمی علیه آن چه که سوءمدیریت حکومت ایران پس از فرو ریختن ساختمان «متروپل» عنوان شده است، بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت. ⬇️ بیشتر بخوانید: اینجوری که بوش میاد ابی هم داستان آق رضا و سیمرغ رو شنیده شما فعلا در دبی خلیج فارس را تعطیل کن تا برایت واریزی ها را محکم تر بزنند… ققنوس ‌واین شر و ور ها پیش کش! مردم ایران چهل وسه قبل ازجا برخواستند امریکاها وانگلیسها رو از ایران بیرون ریختند مردم ایران روی آرامش دارند این مشکلها هم درست میشود بهتر بفکر قتل وعام کودکان امریکای باشه چون آنها میمرند رئیس جمهورشون قبلی ترامپ میرقصه امریکاها جرات اعتراض کودکان کشته شوده روندارند

اردوغان: نمی‌توانیم به ورود کشورهای حامی تروریسم به ناتو «بله» بگوییم🔴اردوغان: تا زمانی که من رئیس‌جمهور ترکیه هستم، نمی‌توانیم به ورود کشورهای حامی تروریسم به ناتو «بله» بگوییم. 🔴اردوغان: روز دوشنبه با روسیه و اوکراین تماس تلفنی خواهم داشت. ما به تشویق طرفین برای ادامه گفتگو و دیپلماسی ادامه خواهیم داد. 🔴اردوغان: بیش از 100 تروریست را از جمله در شمال عراق از پای درآوردیم. این روند ادامه خواهد داشت و آنها را رها نمی‌کنیم. 🔴اردوغان: اگر آمریکا به وظیفه خود در مبارزه با تروریسم عمل نکند، چه خواهیم کرد؟ ما از خود محافظت می‌کنیم. برای مبارزه با تروریسم از جایی اجازه نخواهیم گرفت. این پیرمرد تا کی میخواد رئیس جمهور تورکیه باشه؟

اسرائیل نسبت به سفر شهروندانش به ترکیه هشدار داد | DW | 30.05.2022اسرائیل به شهروندان خود نسبت به سفر به ترکیه هشدار داده است. دلیل هشدار، تهدیدهای مقامات جمهوری اسلامی است که می‌گویند انتقام صیاد خدایی را می‌گیرند. ترکیه یکی از مقصدهای محبوب گردشگران اسرائیلی است. اسقاطیل!وکابوس مداوم هلاکت...وحشتِ ابدی... و طومار اسراییل در هم خواهد پیچید

بنت ایران را به حمله نظامی تهدید کرد؛ «دوران مصونیت به پایان رسیده است»نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، ضمن هشدار به حمله علیه ایران گفت، دوران «مصونیت» رژیم ایران به پایان رسیده است. سخنگوی بنت، یک‌شنبه 8 خرداد اعلام کرد: «بنت فکر کنم دوره ختم اسرائیل است خب ، اگه بنت ایران رو به حمله نظامی تهدید کرده ! حتما کفن ، تابوت و گور خودش رو هم سفارش داده . دشمن ایران اسلامی ، در هر سطحی که به این ملت و کشور تعدی و تعرض کند ، در همان سطح پاسخ خواهیم داد . باشاش پاک میشود از رو نقشه فقط با شاش.کشوری که مساحتش اندازه یک استان کوچک ایرانه کل یهودیهای دنیا ده میلیون نمی‌شید.که پنج میلیونش با اسراییل مخالفن.

زنان به زودی به ورزشگاه می‌روند/ طرح عجیب ضدفرهنگی سلطانی‌فر!به گفته معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان، قرار است به زودی چالش حضور زنان در ورزشگاه‌ها حل شود. وی همچنین عنوان کرد در اواخر دوره وزارت مسعود سلطانی‌فر طرحی به سازمان امور اداری و استخدامی ارسال شد که خواستار انحلال معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی شده بود! آخی! حتما همین روزا حجاب هم اختیاری میکنید ... ۴۳ ساله به زودی دارندمیرن، نخواستیم بهمون قول بدید. فقط دهن‌تان را ببندید و بروید.

وزیر کشور به بی‌توجهی به گزارش‌های تخلفات متروپل اذعان کردوزیر کشور ایران روز دوشنبه، نهم خرداد، با اذعان به تخلفات صورت‌گرفته در ساخت برج متروپل آبادان گفت به گزارش‌های مبنی بر تخلف «توجهی نشده است». تازه هنوز مونده، اذعان کافی نیست، باید بخوره

گروهی از شهرک‌نشینان یهودی با یورش به مدرسه‌ای در روستایی در شمال کرانه باختری اشغالی به سوی معلمان و دانش‌آموزان سنگ پرتاب کردند.نابلس/ قيس ابوسمره/ خبرگزاری آناتولی

بنا به اعلام شاهدان عینی گروهی از شهرک‌نشینان یهودی به مدرسه‌ شهرک «عوریف» از توابع نابلس در شمال کرانه باختری رود اردن یورش برده و به سوی معلمان و دانش‌آموزان سنگ پرتاب کرده‌اند.

بر این اساس، نظامیان اسرائیلی در محل حضور یافته و با استفاده از گاز اشک‌آور به فلسطینان یورش بردند که بر اثر آن شماری از معلمان و دانش‌آموزان دچار خفگی شده‌اند.

شهرک‌نشینان یهودی و ارتش اسرائیل همه روزه با شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.

سازمان"السلام الآن" اسرائیل که مخالف احداث شهرک‌‌هاست طی گزارشی اعلام کرده که حدود 666 هزار شهرک‌نشین یهودی در حدود 250 شهرک یهودی‌نشین در کرانه باختری و قدس زندگی می‌کنند.

این در حالی‌ است که تمامی شهرک‌های یهودی نشین در خاک اشغالی فلسطین از لحاظ قوانین بین المللی غیر قانونی است.