شهرک‌نشین یهودی یک زن فلسطینی را زیر گرفت

03/10/1400 01:13:00 ب.ظ

یک زن فلسطینی بر اثر زیر گرفته شدن توسط خودروی یک شهرک‌نشین یهودی در کرانه باختری به شهادت رسید

شهرک‌نشین یهودی یک زن فلسطینی را با خودروی خود زیر گرفت و به شهادت رساند. - خبرگزاری آناتولی 24.12.2021 قدس/خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام شاهدان عینی، یک شهرک‌نشین یهودی با خودروی خود غدیر فقها، زن فلسطینی 60 ساله را در نزدیکی رام الله کرانه باختری اشغالی زیر گرفته است.

در همین راستا رادیو اسرائیل گزارش داد که یک زن فلسطینی بر اثر زیر گرفته شدن با خودرو توسط یک شهرک‌نشین یهودی در جاده میان شهرک‌های یهودی‌نشین «عوفرا» و «شیلو» در مرکز کرانه باختری رود اردن جان خود را از دست داده است.

در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشده است. طی چند روز اخیر حملات شهرک‌نشینان یهودی افراطی به مناطق فلسطینیان در شمال کرانه باختری تشدید یافته است. شهرک‌نشینان یهودی و ارتش اسرائیل همه روزه با شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

واکنش یک مقام کارگری به افزایش سن بازنشستگی و تبعات تصویب آنعضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار با بیان اینکه بی مدیریتی‌ها و بی تدبیری‌ها باعث شده تا صندوق‌های بازنشستگی امروز به مشکل بخورند، درباره افزایش سن بازنشستگی در بودجه ۱۴۰۱، گفت: نمی‌توانیم به یکباره قانون ۴۰ ساله را از بین ببریم چون نه تنها کارگران بلکه کارکنان دولت هم زیربار آن نخواهند رفت. ما همینجور که داره پیش میره از کارگری داریم وارد بزه میشیم وای بروزی خودشون هولمون بدن به بزه

مرگ دست‌کم ۳۲ نفر در پی وقوع آتش سوزی در یک کشتی در بنگلادشبیشتر قربانیان در اثر آتش سوزی جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز پس از پریدن به داخل رودخانه غرق شدند. اگر اینها اروپایی بودند نمیگفتید ؛ مرگ ۳۲ نفر بلکه میگفتید : متاسفانه فلان مردم ۳۲ نفر از عزیزانشان را از دست دادند و به انان تسلیت میگفتید . ولی از آنجایی که ملتهای دیگر پیش شما ارزشی ندارند اینجور با بی تفاوتی و بی ادبی گزارش میکنید. انالله وانا الیه راجعون

وزیر خارجه اسرائیل می‌گوید کشورش از یک توافق خوب با ایران حمایت می‌کندیائیر لاپید گفته است که اگر آمریکا بتواند به یک توافق قوی با ایران دست‌یابد که توانایی تهران را برای ساخت سلاح اتمی برای همیشه محدود کند، اسرائیل با چنین توافقی مشکلی نخواهد داشت. خوب خدارو شکر صلوات بفرست اسرائیل فروپاشی شدیدی را تجربه می کند و این جنگ طلبی احمقانه آنها جهودها را تا امید کرده و مهاجرت معکوس هر روز پررنگ تر می شود. رستاخیز_ملی_با_پهلوی انوقت اسراییل تا ابد ایران رو تهدید به حمله اتمی خواهد کرد.

آمریکا یک کشتی ماهیگیری با محموله سلاح ایران را توقیف کرد | DW | 23.12.2021آمریکا از توقیف یک کشتی ماهیگیری از منشا ایران به مقصد یمن در دریای عرب خبر داد. در این کشتی ۱۴۰۰ سلاح کلاشینکف و ۲۲۶ هزار گلوله کشف شد. نیروی دریایی آمریکا این کشتی را پس از تخلیه محموله غرق کرد. چراهرگونه اخبار اینچنینی است بایدآخرش به ایران منتصب باشدبه کی بگیم آقاما ایرانیان نمیخواهیم سفیرجنگ خون خونریزی باشیم. دریای عرب کجاست دیگه؟

درخواست حبس ابد برای متهمان سرنگونی یک هواپیمای مسافربری | DW | 22.12.2021دادستان هلند برای چهار متهم به سرنگونی یک هواپیمای مسافربری بر فراز آسمان اوکراین در سال ۲۰۱۴ تقاضای حبس ابد کرد. در این حادثه یک هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی مالزی سرنگون شد و تمام ۲۹۸ سرنشین آن جان باختند. زورتون مگه به پوتین بیشرف میرسه؟

انهدام یک گروه موبایل قاپ/ فروشی گوشی‌های دزدی با تغییر سریال تلفن همراهمعاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انهدام یک گروه موبایل قاپ گفت: این افراد در قالب گروه های دو نفره و چهار نفره اقدام به سرقت گوشی از سطح معابر و خیابان ها می کردند.