شهرک‌نشینان یهودی به باغات زیتون یورش برده و کشاورزان فلسطینی را کتک زدند

21/07/1399 05:08 ب.ظ

شهرک‌نشینان یهودی با یورش به منطقه برقه رام‌الله، شماری از کشاورزان فلسطینی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش منابع محلی، گروهی از شهرک‌نشینان یهودی در منطقه «برقه» در نزدیکی شهر رام‌الله کرانه باختری اشغالی با یورش به کشاورزان فلسطینی که در حال برداشت زیتون در باغات خود بودند، پنج نفر از آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

بر اساس این گزارش، در پی این حادثه، نظامیان اسرائیل برای متفرق کردن دو طرف از گاز اشک‌آور استفاده کردند. لیلی غنام، استاندار شهر البیره و رام‌الله در گفت‌وگو با خبرنگار «آناتولی» اظهار داشت که هر سال در فصل برداشت زیتون شاهد حملات نیروهای اسرائیلی و شهرک‌نشینان یهودی به کشاورزان فلسطینی هستیم.

غنام با بیان اینکه نیروهای اسرائیلی به جای جلوگیری از یورش شهرک‌نشینان یهودی از آنها حمایت می‌کنند، افزود: اینجا سرزمین ماست و به آنها واگذار نخواهیم کرد. با رسیدن به هر باغی محصولات زیتون را برداشت خواهیم کرد. headtopics.com

گفتنی است که شهرک‌نشینان یهودی و ارتش اسرائیل به صورت متوالی به شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شبکه توییتر بار دیگر توییت ترامپ را درباره کرونا «گمراه‌کننده» نامیدرئيس جمهوری آمریکا در توییتر مدعی شده بود که به گواه پزشکان، دیگر نه به بیماری کووید۱۹ مبتلا می‌شود و نه کسی را آلوده خواهد کرد شبکه توییتر درباره ایمیلهای_هیلاری نظری ندارد!؟ ايميلات_هيلاري توئیتر گُه خورد با یورونیوز فارسی تویئتر. تو این چند سال تویئت مسئولین ج.ا رو گمراه کننده تشخیص نداده بود ؟

نظر مثبت ایران برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهانفدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی اعلام کرد، در صورت برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان، تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران را به این رقابت‌ها اعزام خواهد کرد.

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 11 اکتبر21 روز مانده به انتخابات آمریکا و بایدن کماکان از ترامپ پیش است. به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها انتخاب خود را انجام داده‌اند.

ترامپ: آمریکا داروی کرونا را داردرئیس‌جمهوری آمریکا امروز، شنبه در اولین حضور عمومی پس از ابتلا به کرونا ادعا کرد، آمریکا داروی مقابله با کرونا را دارد که به زودی آن را ارائه خواهد کرد. ج.ا. هم داروی مقابله با کرونا را چندین ماه است که دارد: روغن بنفشه و دعای کبری سقرا. 💩 رییس جمهور ایالات متحده آمریکا دروغ نمیگوید. ج.ا. و آخوند و ۳پا که نیست. پیمان_نوین مدیریت کشورها بایدموضوعی وعلمی شودتافردی به نام رئیس جمهورکه دارای علم واحدی است،برای جامع علوم نظرندهدکه به ان عمل کندکه بسیاری ازمواردان جهل باشدکه موجب زیان به ملتها ودولتها شودکه مربوط به همه کشورهاست لکن میزان زیان ان متفاوت است لکن واقعیت داردوان وسیع است که معادل بیکاری،فق اگه می‌گوید دارد پس دارند.مثه رییس جمهور کشور ما و مسولانش نیست که کارشون شده دروغ

تنش میان آتن و آنکارا؛ کشتی تحقیقاتی ترکیه بار دیگر راهی مدیترانه شداتحادیه اروپا پیش‌تر آنکارا را تهدید کرده بود که در صورت ادامۀ اعزام کشتی‌های خود به آب‌های مورد مناقشه میان یونان و ترکیه، با تحریم‌های بروکسل روبرو خواهد شد. euronews آهای یورونیوز دیوث چرا از ایمیل های هیلاری کلینتون چیزی نمیگی

خبرهای خوش از واکسن ایرانی کرونا / تزریق نیروهای جدید به بیمارستانها از هفته آیندهوزیر بهداشت با اشاره به شرایط بسیار سخت کرونا و اهمیت رعایت موارد بهداشتی و دستورالعمل ها از سوی مردم، در عین حال درباره واکسن کرونا ایرانی گفت: خبرهای خوشی از واکسن دارم و به مدیرکل روابط بین الملل دستور دادم به سازمان جهانی بهداشت اعلام کنند که ما فازهای مطالعاتی واکسن را تا کجا رسانده ایم. به این ترتیب پیشرفت واکسن را به عنوان حرکت عظیم ملی به گوش جهانیان خواهیم رساند. مثل مستعان؟؟؟ بسه شامورتی بازی 🤣🤣

شهرک‌نشینان یهودی با یورش به منطقه برقه رام‌الله، شماری از کشاورزان فلسطینی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.قدس/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش منابع محلی، گروهی از شهرک‌نشینان یهودی در منطقه «برقه» در نزدیکی شهر رام‌الله کرانه باختری اشغالی با یورش به کشاورزان فلسطینی که در حال برداشت زیتون در باغات خود بودند، پنج نفر از آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

بر اساس این گزارش، در پی این حادثه، نظامیان اسرائیل برای متفرق کردن دو طرف از گاز اشک‌آور استفاده کردند.

لیلی غنام، استاندار شهر البیره و رام‌الله در گفت‌وگو با خبرنگار «آناتولی» اظهار داشت که هر سال در فصل برداشت زیتون شاهد حملات نیروهای اسرائیلی و شهرک‌نشینان یهودی به کشاورزان فلسطینی هستیم.

غنام با بیان اینکه نیروهای اسرائیلی به جای جلوگیری از یورش شهرک‌نشینان یهودی از آنها حمایت می‌کنند، افزود: اینجا سرزمین ماست و به آنها واگذار نخواهیم کرد. با رسیدن به هر باغی محصولات زیتون را برداشت خواهیم کرد.

گفتنی است که شهرک‌نشینان یهودی و ارتش اسرائیل به صورت متوالی به شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.

طبق قوانین بین‌المللی تمام واحد‌های مسکونی یهودی‌نشین در سرزمین اشغالی فلسطین «غیرقانونی» محسوب می‌شوند.