شهروندان روسیه برای انتخابات محلی به پای صندوق‌های رای رفتند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

داده‌های کمیسیون برگزاری انتخابات حاکی از شرکت تنها کمی بیش از ۲۰ درصد از شهروندان مسکو در انتخابات محلی روسیه است.

شرکت ساکنان مسکو در این انتخابات در حالی صورت می‌گیرد که حذف بسیاری از نامزدهای مخالف حاکمیت، منجر به تجمعات اعتراضی در پایتخت روسیه شد.

بسیاری از نامزدهای حذف شده از هم‌پیمانان آلکسی ناوالنی، از رهبران مخالفان دولت ولادیمیر پوتین، هستند. این چهره سرشناس مخالف رییس جمهوری، حذف نامزدهای هم‌فکرش را ترفندی از سوی کرملین برای جلوگیری منتقدان از تصاحب کرسی در پارلمان توصیف کرد. داده‌های کمیسیون برگزاری انتخابات حاکی از شرکت کمی بیش از ۲۰ درصد از شهروندان مسکو در این انتخابات است. در شبکه‌های اجتماعی ویدیوهایی که نشان می‌دهد برخی از رای دهندگان چندین تعرفه انتخاباتی را به صندوق می‌اندازند، سر و صدای زیادی کرده است.

ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کمبود تنوع در میان نامزدهای انتخاباتی و تعداد آن‌ها، پس از انداختن رای خود در صندوق گفت: «در برخی از کشورها، سی یا پنجاه یا صد نامزد در انتخابات شرکت می‌کنند. تعداد نامزدهای انتخاباتی از اهمیت زیادی برخوردار نیست. آنچه مهم است کیفیت این نامزدها است.»ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه از میزان محبوبیت ۶۰ درصدی برخوردار است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عبور یدک‌کش دریایی روسیه از تنگه چاناک‌قلعه ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آزمایش‌های ژنتیکی جزئیات بیشتری از حمله خونبار مغولان به روسیه را آشکار کرده استوقتی جنگجویان مغول در سال ۱۲۳۸ میلادی به شهر یاروسلاول روسیه حمله کردند، آن شهر به دریایی از خون تبدیل شد. به گزارش سایت علمی «لایو ساینس»، در این حمله صدها نفر به طور وحشتناک و فاجعه‌انگیزی کشته شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقبال پرزیدنت ترامپ از تبادل زندانیان روسیه و اوکراین: شاید نخستین گام بزرگ برای صلح باشد🔺استقبال پرزیدنت ترامپ از تبادل زندانیان روسیه و اوکراین: شاید نخستین گام بزرگ برای صلح باشد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده روز شنبه ضمن استقبال از تبادل زندانیان میان روسیه و اوکراین ابراز امیدواری کرد که این توافق نخستین گام بزرگ برای رسیدن به صلح باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقبال ترکیه از تبادل اسرا میان روسیه و اوکراینسخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد آنکارا از تبادل اسرا میان روسیه و اوکراین استقبال می کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی آلمان از افزایش ورود پناهجویان از ترکیه به یونان | DW | 07.09.2019پس از مدتی که ورود پناهجویان به جزایر یونان کاهش یافته بود این روند دوباره رو به افزایش است. روزنامه آلمانی 'هندلز بلات' می‌گوید هر روز صدها پناهجو از ترکیه و با قایق خود را از مسیر دریای اژه به یکی از جزایر یونان می‌رسانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: از تصمیم ایران برای استفاده از سانتریفیوژهای جدید تعجب نکردم🔺وزیر دفاع آمریکا: از تصمیم ایران برای استفاده از سانتریفیوژهای جدید تعجب نکردم ⚡️وزیر دفاع ایالات متحده گفت از تصمیم ایران در استفاده از سانتریفیوژهای جدید برای افزایش ذخیره اورانیوم غنی‌سازی شده خود و نقض دوباره توافق هسته‌ای تعجب نکرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »