شهروندان قطع شدن درختان در شیراز را اطلاع‌رسانی کنند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار فارس در آیین روز ملی درختکاری در کلان‌شهر شیراز از حرکت زیبا و ارزشمند شهرداری شیراز با عنوان کاشت ۱۵ هزار نهال به نام شهدا قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، محمدهادی ایمانیه در آیین روز ملی درختکاری در شیراز، از این حرکت زیبا و ارزشمند شهرداری شیراز با عنوان کاشت ۱۵ هزار نهال به نام شهدا قدردانی و اظهار کرد: ابن بطوطه بزرگترین جهانگرد تاریخ در سفر خود به شهر شیراز این شهر را اینگونه توصیف کرده است؛ به شهر باغات وارد می‌شوم، شهر باغات که شیراز است.

ایمانیه تاکید کرد: یکی از موضوعات قابل پیگیری سامانه مردم‌رسی قطع درخت در کوچه، محلات و باغات است و مردم در این موضوع بهترین ناظر هستند که می‌توانند نسبت به اطلاع‌رسانی این موضوع اقدام کنند. وی با بیان اینکه در سراسر استان فارس به تعداد شهدای هر شهرستان کاشت نهال انجام می‌شود، افزود: بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نهال در سراسر استان غرس خواهد شد که این اقدام با توجه به اقلیم هر منطقه از بهمن ماه سال جاری آغاز و تا اردیبهشت ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی افزود: استان فارس به ویژه شهر شیراز در شعر و ادب، معماری، تمدن، فرهنگ و مسائل مربوط به دین و علمای دین سرآمد است و این از ویژگی و شاخصه‌های این استان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قطع درختان معابر چه مجازاتی دارد؟اداره کل حقوقی قوه قضاییه به سوالی درباره مجازات قطع درختان در معابر و مرجع رسیدگی به آن پاسخ داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به شهروندانش در روسیه نسبت به حضور در اماکن پرجمعیتسفارت آمریکا در مسکو با انتشار بیانیه‌ای به شهروندان این کشور در روسیه هشدار داد که طی ۴۸ ساعت آینده از ورود به مراکز پرجمعیت و جمع‌شدن‌های غیرضروری خودداری کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

احضار سفیر جمهوری اسلامی؛ وزارت خارجه آلمان بازگرداندن ناهید تقوی به زندان را محکوم کردوزارت خارجه آلمان در پی بازگردانده شدن ناهید تقوی، شهروند دو تابعیتی ایرانی - آلمانی، به زندان اوین سفیر جمهوری اسلامی ایران را در روز پنجشنبه دهم اسفند، احضار کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اصلاح‌طلبان: جبهه اصلاحات پایگاه رای چپ‌ها را نابود کرد!اصلاح‌طلبی جامعه‌محور، ترجمان یک اصلاح‌طلبی فانتزی است، اما چون آنان روی آن را ندارند که به لوازم این نوع اصلاح‌طلبی تمکین کنند، ناچارند آن را در زر ورق ایده جامعه‌محور قرار بدهند!
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

دستورات انتخاباتی رئیس قوه قضاییهرئیس قوه قضاییه گفت: به تمامی مسئولان و مقامات قضایی در سراسر کشور دستور می‌دهم که در راستای کمک به سلامت و امنیت انتخابات یازدهم اسفند، کلیه تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیامک ارسالی به شهروندان اصفهانی مبنی بر قطع جریان گاز در کل کشور تکذیب شدساعاتی پس از وقوع انفجار‌ در خطوط اصلی انتقال گاز چند منطقه در استان‌های چهارمحال و بختیاری و استان فارس که مقام‌های ایران آن را خرابکارانه توصیف کردند، پیامکی به شهروندان اصفهانی مبنی بر هشدار قطعی گاز در کل کشور صادر شد اما مدیرعامل شرکت گاز اصفهان آن را تکذیب کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »