شهروند آمریکایی همزمان با افتتاح تعمیرگاهش یک میلیون دلار در بخت‌آزمایی برنده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

این شهروند خوش شانس پذیرفته است که به صورت مالیات در رفته مبلغ ۸۸۰ هزار دلار دریافت کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شعبه فروشگاه «سیرکل کی» در کالاهان نیز به عنوان فروشنده بلیط برنده یک کمیسیون ۲۰۰۰ دلاری از شرکت لاتاری دریافت کرد.هم‌رسانی این مطلب:

شعبه فروشگاه «سیرکل کی» در کالاهان نیز به عنوان فروشنده بلیط برنده یک کمیسیون ۲۰۰۰ دلاری از شرکت لاتاری دریافت کرد.هم‌رسانی این مطلب:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ده‌ها شهروند غربی با یک پرواز تجاری افغانستان را ترک کردندده‌ها شهروند غربی با یک پرواز تجاری افغانستان را ترک کردند خبرگزاری آسوشیتدپرس می‌گوید ده‌ها آمریکایی و اتباع کشورهای غربی روز پنجشنبه با یک پرواز تجاری هواپیمایی قطر، افغانستان را ترک کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

غنی: از مردم افغانستان عذرخواهی می‌کنم و میلیون‌ها دلار ندزدیدم | DW | 08.09.2021رئیس‌جمهور پیشین افغانستان که با ورود طالبان به کابل به امارات متحده عربی گریخت، از مردم افغانستان عذرخواهی کرد. او با صدور بیانیه‌ای ضمن تکذیب دزدی میلیون‌ها دلار گفت حاضر است درباره این ادعا از او تحقیق شود. بی وجدان آنکه در ۷ سال حضور جمهوریت تقلبی آگنده با دروغ، نفاق و جزایر قدرت؛ در قریه ها، شهر ها و کوچه ها، نظاره گر جوی خون بود و فساد مالی و اداری را به اوج رسانید و بهترین فرصت های ایجاد دولت مؤقت صلح را بخاطر حفظ افتدار شخصی اش، سبوتاژ و وطن را به این حالت رساند، هرگز قابل بخشش نیست. مرگ ات برای ما خوشی می آورد نه معذرت خواهی کوچ ات. آنروز که تو مردار شوی خوشحال خواهم بود...
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به کشته شدن یک شهروند بازداشت‌شده با شلیک مستقیم مامور پلیس در کرج؛ فرمانده انتظامی البرز: «سهوی» بود🔺واکنش‌ها به کشته شدن یک شهروند بازداشت‌شده با شلیک مستقیم مامور پلیس در کرج؛ فرمانده انتظامی البرز: «سهوی» بود در شبکه‌های اجتماعی هویت این فرد مرتضی جعفری اعلام شده است، که هنوز رسما تایید نشده است. پرورش آخوند است دیگه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایجاد «واحد ویژه پهپادی» توسط آمریکا برای مقابله با تهدیدات دریایی ایران«ناوگان پنجم آمریکا»، مستقر در بحرین اعلام کرد که با هدف تقابل با حملات پهپادی فزاینده ایران در سال‌های اخیر، به ایجاد یک واحد پهپادی با قابلیت عملیات در تجهیزات مهم نیست بیضه مهمه که ندارن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورزشکار فرمول یک درباره اتحاد با دگرباشان در مسابقات صربستان: همه حق یکسان برای عشق‌ ورزیدن دارند - BBC News فارسیوقتی سرود ملی مجارستان قبل از شروع مسابقات پخش می‌شد، سباستیان فتل، ورزشکار آلمانی به نشانه اعتراض به وضع قوانین ضددگرباشان در صربستان با یک پیراهن رنگین‌کمانی ظاهر شد. خدایی یک بار خبرو قبل از انتشار میخونید؟ صربستان چی میگه :))
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

خداحافظی باشکوه با بلموندو در پاریس؛ فرانسه به ستاره «موج نو» ادای احترام کردبلموندو سال ۱۹۸۸ با بازی در «مسیر یک بچه لوس» ساخته کلود لولوش آخرین موفقیت تجاری در سینما را تجربه کرد و سپس با کاستن از فعالیت سینمایی به تئاتر روی آورد. درودها دوستان فردا شنبه 11.9.2021 عدالت بردرویش 4.2.1443 سلطان برپاپ بانو 20.6.1400 گابریل برازدواج ژان پل بلموندو رودرفیلم حرفه ای باموسیقی متن استادموریکونه تحسین کردم امشب زمان پیاده روی امیدداشتم فیلم فارست گامپ رودوباره ببینم و gem film گذاشتش. &با حجمی ازتولدها روبروشدم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »