شهروندان کی‌یف با یک میلیون و پانصد هزار لاله نشان ارتش را در مرکز پایتخت رسم کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دست‌اندرکاران این برنامه که عمدتا زنان و نوجوانان بودند می‌گویند این گل‌ها را تا چند روز آینده به بیمارستان‌های این کشور می‌برند و میان مجروحان جنگی تقسیم می‌کنند.

شهروندان کی‌یف، پایتخت اوکراین، روز جمعه با یک میلیون و پانصد هزار شاخه گل لاله نشان ارتش این کشور را بر زمین یکی از میادین مرکزی شهر ترسیم کردند.

براساس آمار سازمان ملل متحد دست‌کم ۳ میلیون و سیصد هزار اوکراینی از زمان آغاز حمله روسیه به کشورهای دیگر پناهنده شده‌اند و میلیون‌ها نفر دیگر هم در مرزهای اوکراین جا به جا شده اند. براساس دستور دولتی بسیج عمومی و فراخوان خدمت زیر پرچم، مردانی که توان خدمت در نیروهای مسلح را دارند، مجاز به ترک کشور نیستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مردم کی یف وسط جنگ و این داستان هایی که نشون میدن وقت چه جنگولک بازی هایی دارند آخه لامصبا تو این اوضاع خرابی که نشون میدین از کجا یک میلیون و پانصد هزار شاخه لاله آوردین و تازه باهاش طرح هم زدین وسط شهر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشوررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دومین روز از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خبرگزاری مهر: بخشی از اورانیوم ۶۰ درصدی «برای تولید رادیودارو» مصرف شدیک روز پس از انتشار گزارشی مرتبط با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر «تغییر شکل» اورانیوم ۶۰ درصدی در ایران، خبرگزاری حکومتی مهر در ایران این خبر را تایید کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو و کولبا گفتگو کردندوزرای امور خارجه ترکیه و اوکراین در رابطه با آخرین تحولات در اوکراین تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرآیند اسقاط به نفع مالکان تاکسی‌های فرسوده ساماندهی می‌شودمعاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: اقدام‌هایی در نظرگرفته شده که با ساماندهی و شفافیت فرآیند اسقاط ، سطح رضایت مالکین تاکسی‌های فرسوده را ارتقاء دهیم. فقرمطلق ریشه کن شد؟ خیر گفته بودی عاجلا همه اقدام کنن حتی نزارید بمونه برا سال۱۴۰۱! اما موند کسی کاری نکرد اقدامی نکرد درواقع همه مسولین زیر دستت ریدن تو دهنت من جای تو بودم یا چوب تو کون همه مدیران میکردم یا خودم استعفا میدادم بیعرضه 😅😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا: چلسی-رئال بازی مرگ را برگزار می‌کنندقرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز جمعه انجام شد و در مهم ترین بازی این مرحله چلسی و رئال با هم بازی خواهند کرد. تمام باریها در این مرحله سرنوشت ساز است.به امید پیروزی بایرن مونیخ.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »