شهرستان کلات به استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی می‌رود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرماندار کلات گفت: شهرستان کلات با تمام ظرفیت به استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی می‌رود.

علی صلاحی در گفت و گو با ایسنا از برگزاری اجرای مانور ستاد خدمات سفر شهرستان کلات خبر داد و افزود: اقدامات خوبی از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان تاکنون انجام شده و شهرستان آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است.

فرماندار کلات با بیان اینکه شهرستان دارای مناطق گردشگری بالقوه‌ای است، اضافه کرد: آمادگی هرچه بیشتر دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی در این ایام، آمادگی روستاهای هدف گردشگری، تجهیز و آمادگی محل‌های اسکان و راهدارخانه شهرستان، مناسب‌سازی پارک‌ها، معابر، روشنایی معابر و مبلمان شهری، آمادگی مساجد و... از موارد ضروری است.

صلاحی با بیان اینکه شهرستان کلات دارای ۱۱۶ اثر تاریخی است که ۶۸ اثر در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده که شاخص‌ترین آنها عمارت خورشید ، مسجد کبود گنبد ، کتیبه نادری ، بند نادری و برج ارغوانشاه است، خاطرنشان کرد: تمامی پیش بینی‌های لازم برای اقامت مسافران صورت گرفته است. فرماندار کلات گفت: کلات یکی از شهرستان‌های تاریخی در استان است که از قدمت فراوانی برخوردار بوده و در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قصرشیرین مهیای استقبال از مسافرین نوروزی می‌شودشهرستان قصرشیرین شهر یادگارهای برجای مانده از عشق خسرو به شیرین، این روزها مهیای استقبال از میهمانان نوروزی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در گیلان فراهم استاستاندار گیلان با بیان اینکه مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در استان فراهم است، گفت: حضور مسافری=ان و گردشگران نوروزی در گیلان منجر به رونق و شکوفایی اقتصادی استان می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز عملیات گاردریل کوبی نقاط حادثه‌خیز محور کلات- مشهدرئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کلات از اجرای عملیات گاردریل کوبی نقاط حادثه خیر و پیچ‌های محور کلات-مشهد خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پذیرش مسافران نوروزی در ۲۵۴ کلاس درس دامغانمدیر آموزش و پرورش و رئیس ستاد نوروزی آموزش و پرورش دامغان از آغاز پذیرش مسافران نوروزی و زائران رضوی در ۲۵۴ کلاس شهرستان دامغان از فردا ۲۷ اسفند خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتقای کیفیت خدمات دهی به مسافران و گردشگران نوروزی کهگیلویه و بویراحمدمدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد از ارتقای کیفیت خدمات دهی به مسافران و گردشگران نوروزی این استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظرفیت اسکان نوروزی تیران ۲۰ درصد افزایش یافته استرئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تیران و کرون گفت: ظرفیت اسکان نوروزی این شهرستان با راه‌اندازی اقامتگاه جدید و مدارس ۲۰ درصد افزایش یافته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »