شهردار منطقه ۲ و ۸ تهران بازداشت شدند

24/10/1399 06:35 ب.ظ

«حسن رحمانی»، شهردار منطقه ۲ و «مهناز استقامتی»، شهردار منطقه ۸ تهران بازداشت شدند.برخی خبرگزاری‌ها از بازداشت«برخی معاونان شهرداری این دو منطقه» نیز خبر داده‌اند تهران شهرداری

، خبر بازداشت این دو شهردار که طی روز چهارشنبه ۲۴ دی۱۳۹۹ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، تایید شده است. هم‌چنین گفته شده که علاوه بر این دو نفر، برخی معاونان شهرداری این دو منطقه نیز بازداشت شده‌اند.

تاکنون از علت این بازداشت‌ها اطلاعاتی منتشر نشده است. با این حال، «محسن هاشمی رفسنجانی»، رییس شورای شهر تهران طی مصاحبه‌ای : «تا جایی که اطلاع دارم، این دو شهردار احضار شده‌اند، نه بازداشت.» «پیروز حنانچی»، شهردار تهران نیز دقایقی پس از انتشار این خبر در صفحه توییتر خود: «مدیریت فعلی شهرداری همواره در برخورد با فساد پیشتاز و پیش‌قدم بوده است و همان‌گونه که بارها اعلام کرده‌ایم، در صورت کشف اسناد فساد و یا دلایلی مبنی بر تخلف و یا ارائه مستندات از سوی نهادهای ذی‌صلاح، شهرداری تهران تابع قانون است و سریعاً وارد عمل خواهدشد.»

او هم‌چنین گفته که فساد در هر دوره مدیریتی وجود دارد و بدون اشاره به موضوع بازداشت‌ها، تاکید کرده است که در این اتفاقات نباید خدمات صادقانه خانواده شهرداری و تلاش‌های مدیران آن تحت‌الشعاع قرار گیرد.

ادامه مطلب:
iranwire »

امروز در شهرداری شایعه شده بود سرکار خانم ۳۸ میلیارد تومان اختلاس کرده و معاون عمرانش ۱۰ میلیارد😳 خوب بود توی یه منطقه بودند تا توی اتاق همدیگه، از خجتلت هم در بیان.. حالا کی میره اینهمه راهو.. بکوب برو منطقه زنه برای کوبیدن 😁😁😁😁

احضار شهرداران دو منطقه تهران از سوی ضابطان قضایی- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimشهرداران دو منطقه تهران احضار شدند امروز دو تن از شهرداران مناطق ۲ و ۸ به دلایل و اتهاماتی که هنوز به شهرداری اعلام نشده است توسط ضابطین قضایی احضار شده‌اند حناچی در واکنش به این موضوع نوشت: مدیریت فعلی شهرداری همواره در برخورد با فساد پیشتاز بوده است از۲۲منطقه شهرداری چندتا دیگه مونده که دستگیر بشوند؟!

سه شهردار سابق دورود به اتهام اختلاس بازداشت شدند

بازداشت شهردار لنگرود توسط وزارت اطلاعاتچقدر دزد زیاد شده

موج سوم بازداشت‌ها در ارومیه؛ شهردار ارومیه بازداشت شد

جزئیات 'واکسن‌خواری' از زبان شهردار تهران | DW | 02.05.2021پیروز_حناچی در جلسه شورای شهر تهران حضور یافت و در مورد جزئیات واکسن‌خواری در یکی از مناطق شهرداری پایتخت توضیحاتی داد. او گفت که توزیع سهمیه منطبق با پروتکل‌ها نبوده است و با خاطیان برخورد خواهد شد.