شهردار جدید رودهن بازداشت شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حکمت امیری شهردار جدید رودهن به اتهام «تخلف و ارتشاء» توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شد. پیش از این نیز «ه.الف»، ريیس پلیس ساختمان شهرداری رودهن که پسر عموی حکمت امیری است به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری دستگیر شده بودند. اخبار_ایران

استان‌وایر- حکمت امیری شهردار جدید رودهن به اتهام «تخلف و ارتشاء» توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شد.

پیش از این نیز «ه.الف»، ريیس پلیس ساختمان شهرداری رودهن که پسر عموی حکمت امیری است به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری دستگیر شده بودند. سال گذشته نیز مهدی کچویی و ١۶نفر از مدیران و ٢ عضو شورای این شهر به اتهام تخلفات مشابه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.اعضای شورا‌های شهر و روستا و شهرداران از جمله کسانی هستند که نرخ بازداشت در میان آنها به اتهام «فساد» بسیار بالاتر از سایر مقام‌های مسئول است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رونمایی مجازی از محصولات جدید اپل؛ دو محصول جدید، یک غایب بزرگ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیگر دفترچه جدید بیمه سلامت صادر نمی‌شود + جزییاتدبیر کشوری نسخه الکترونیک سازمان بیمه سلامت، ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت حذف تدریجی دفترچه کاغذی بیمه از نیمه دوم امسال، گفت: از زمانی که اعلام کردیم تاریخ دفترچه بیمه ملاک ارائه خدمت به بیمه‌شده نیست، نشان دادیم ملاک عمل برای ما خدمات الکترونیک است؛ از این رو به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد اعلام کرده‌ایم دیگر دفترچه بیمه جدید صادر نکنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف جدید دانشمندان از احتمال وجود حیات در سیاره زهرهاخترشناسان در ابرهای اسیدی زهره گازی به نام فسفین را کشف کرده‌اند که نشان می‌دهد این سیاره غیرقابل سکونت می‌تواند از حیاتی فرازمینی برخوردار باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت 6 هزار و 158 مورد جدید ابتلا به کرونا در فرانسه طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زندگی دوباره مازراتی با مدل جدید - BBC News فارسیاین هفته در جهان خودرو: رونمایی از سوپرکار مازراتی، سدان لوکس الکتریکی جدیدی که می‌خواهد مرسدس-بنز را شکست دهد، گمانه‌زنی درباره آینده شورلت کوروت پس از حرف‌های جو بایدن و دیدار سوال‌برانگیز مدیران تسلا و فولکس‌واگن در فرودگاهی در آلمان.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: شاهد ظهور یک خاورمیانه جدید هستیمبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل نیر امضای این تفاهم‌نامه یک «نقطه عطف تاریخی» دانست و گفت که امارات و بحرین «پرچمدار پایان درگیری در خاورمیانه» هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »