شهردار اهواز برکنار شد

05/03/2021 08:50:00 ب.ظ

اهواز, خوزستان

اعضای شورای شهر اهواز «موسی شاعری»، شهردار این شهر را برکنار کرد. گزارش شده که برکناری شاعری پس از مدت‌ها کشمکش و ارسال نامه‌هایی از برخی ارگان‌ها انجام شده است. اخبار_ایران خوزستان

خبرگزاری مهر، روز جمعه ۱۵ اسفند با اعلام این خبر گزارش کرده است که برکناری شاعری پس از مدت‌ها کشمکش و ارسال نامه‌هایی از برخی ارگان‌ها انجام شده است.مهر نوشته است که چند عضو شورای شهر اهواز می‌خواستند اجازه دهند که شهردار اهواز به «حرمت خدماتش» روز شنبه خود استعفا دهد ولی سایر اعضا با این مسئله موافقت نکرده‌اند.

در رای‌گیری برای برکناری شهردار اهواز، ۹ عضو از ۱۳ عضو شورای شهر اهواز به عزل و استیضاح موسی شاعری رأی مثبت داده‌اند.اعضای شورای شهر اهواز همچنین «ابراهیم نوشادی» را که سابقه معاونت شهرداری اهواز را دارد با ۱۲ رای به عنوان سرپرست شهردار اهواز انتخاب کردند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یک مقام دولتی در اهواز به دلیل سگ گردانی برکنار شد

شهردار اهواز عزل شدشهردار اهواز عزل شد در جلسه شورای شهر اهواز که با موضوع برکناری شهردار برگزار شد، موسی شاعری با رای اعضا برکنار شد. iambehdokht چ خبره توی این شهر خدایااااااااااااا فرماندار و استاندار هم باید عزل و محاکمه بشن!بخاطر گند مدیریتی که زدن.

تأیید نامه سازمان بازرسی کشور از سوی شورا شهر اهواز/شهردار برکنار شد- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimشهردار اهواز برکنار شد شورای شهر اهواز در پی نامه سازمان بازرسی کشور مبنی سوء مدیریت شهردار اهواز در مسئله آبگرفتگی «شاعری» را برکنار و شهردار جدید را منصوب کرد همشون تر و ته يك كرباسند دزدها 😡😡

پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر؛ معاون شهردار تهران به انفصال از خدمات دولتی محکوم شدرئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.

تزریق واکسن کرونا به پاکبانان شهرداری غرب اهواز- عکس استانها تسنیم | Tasnimتزریق واکسن_کرونا به پاکبانان شهرداری غرب اهواز گزارش تصویری: خداقوت کشوری که قرار بود بیست و پنج سال آینده نابود بشه بیشتر از هفتاد درصد مردمش واکسن کرونا زدن

استان‌وایرـ  اعضای شورای شهر اهواز «موسی شاعری»، شهردار این شهر را برکنار کرد.استان‌وایر- معاون مالی اداری یکی از ادارات کل استان خوزستان به دلیل سگ‌گردانی با خودرو دولتی از کار برکنار شد.به گزارش ایسنا، جلسه یکصد و چهل و دوم شورای شهر اهواز امروز (۱۴ اسفند ماه) بدون حضور اصحاب رسانه و با حضور تمامی اعضای شورای شهر و با موضوع برکناری موسی شاعری شهردار اهواز برگزار شد.از اهواز ، شورای پنجم شهر اهواز در پی نامه سازمان بازرسی کل کشور و وزارت کشور مبنی بر سوء عملکرد شاعری شهرداری اهواز و نداشتن صلاحیت احراز مدیریت عصر امروز با حضور تمامی اعضا تشکیل جلسه داد.

خبرگزاری مهر، روز جمعه ۱۵ اسفند با اعلام این خبر گزارش کرده است که برکناری شاعری پس از مدت‌ها کشمکش و ارسال نامه‌هایی از برخی ارگان‌ها انجام شده است. مهر نوشته است که چند عضو شورای شهر اهواز می‌خواستند اجازه دهند که شهردار اهواز به «حرمت خدماتش» روز شنبه خود استعفا دهد ولی سایر اعضا با این مسئله موافقت نکرده‌اند. روز گذشته ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که فردی را به همراه سگ خود سوار بر خودرو پلاک دولتی نشان می‌داد. در رای‌گیری برای برکناری شهردار اهواز، ۹ عضو از ۱۳ عضو شورای شهر اهواز به عزل و استیضاح موسی شاعری رأی مثبت داده‌اند. هم اکنون رای گیری برای انتخاب سرپرست شهرداری در حال انجام است. اعضای شورای شهر اهواز همچنین «ابراهیم نوشادی» را که سابقه معاونت شهرداری اهواز را دارد با ۱۲ رای به عنوان سرپرست شهردار اهواز انتخاب کردند. وی افزود:‌ پس از اینکه این فیلم به دست ما رسید دستور دادیم به سرعت پرونده‌ای قضایی برای فرد خاطی تشکیل و به دادگاه احضار شود.  نوشادی چندی پیش با حکم غلامرضا شریعتی استاندار سابق اهواز به عنوان سرپرست اداره کل امور شهری استانداری خوزستان منصوب شده بود..

 اختلاف بین اعضای شورای شهر و شهردار اهواز در ماه‌های گذشته بالاگرفته و عملکرد این شهردار به ویژه در ارتباط با مشکلات مانند آب‌گرفتگی اهواز مورد انتقاد شهروندان قرار گرفته بود. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .