شهردار تهران: کاهش آرای مردم تهدیدی برای همگان است، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد

19/04/1399 08:01:00 ب.ظ

🎥 شهردار تهران: کاهش آرای مردم تهدیدی برای همگان است، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد بیشتر بخوانید:

پیروز حناچی، شهردار تهران می‌گوید: «حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تضمین کننده رضایت مردم است. اگر از مردم وضعیت راضی باشند پای صندوق رای می‌آیند تا تداوم داشته باشد و از آن تداوم محافظت کنند. عدم حضور مردم می‌تواند تهدیدی برای همه باشد، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد.» پیروز حناچی، شهردار تهران روز پنج‌شنبه در شرایطی پاسخگوی سوالات خبرنگاران می‌شود که گروهی از رانندگان خودروهای جمع‌آوری زباله مقابل دفتر شهرداری تجمع کرده‌اند و به پرداخت نشدن چند ماهه دستمزدشان اعتراض دارند.

آقای حناچی درباره اینکه دلیل تجمع آنها چیست به موضوع فعالیت پیمانکاران اشاره دارد و اینکه این نیروها به واسطه پیمانکاران با شهرداری همکاری داشتند. او همچنین تاکید می‌کند: «چنین تجمعی می‌تواند جلوی شهرداری در هر کشوری رخ دهد.»

محور گفت‌وگو با آقای حناچی اما سیاسی است. سوال‌ها درباره دلایل کاهش حضور مردم در انتخابات مجلس است که ماه فوریه برگزار شده بود. بر اساس آمار، مشارکت رای دهندگان در انتخابات اخیر در ایران به کمتر از ۴۳ درصد رسید. headtopics.com

ATTA KENARE/AFP or licensors اصل پیش‌بینی ناپذیر بودن مردم ایران را از یاد نبرید آقای حناچی در این زمینه می‌گوید: «به هر صورت حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تضمین کننده رضایت مردم است. اگر از مردم وضعیت راضی باشند پای صندوق رای می‌آیند تا تداوم داشته باشد و از آن تداوم محافظت کنند. عدم حضور مردم می‌تواند تهدیدی برای همه باشد، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

شهردار سئول گم شدساعاتی پیش از تأیید گم شدن مرموز شهردار سئول، دختر او با پلیس تماس گرفته و گفته بود که اثری از پدرش نیست.

جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شدپلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ جنوبی را که ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

جسد شهردار سئول پیدا شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimجسد شهردار سئول پیدا شد ساعاتی پیش دختر شهردار سئول به پلیس اطلاع داده بود که پدرش پس از خروج از خانه تلفن همراه خود را خاموش کرده و در خانه یادداشتی شبیه وصیت‌نامه برای اعضای خانواده خود به جای گذاشته است

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت از احتمال شورش مردم فقیر خبر داد

۱۰ میلیون نفر، جاماندگان سهام عدالت/۱۰۰ درصد مالکیت سهام عدالت به مردم منتقل می‌شودرییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ۱۰ میلیون نفر از جمعیت کشور باید به جمع دریافت کنندگان سهام عدالت اضافه شوند.

هشدار تند وزیر بهداشت ایران: رئیس‌جمهور و نیروهای امنیتی به معیشت و طغیان مردم فکر کنندهم‌زمان با اوج دوباره شیوع کرونا در ایران، سعید نمکی، وزیر بهداشت، با لحنی تند از فشارهای اقتصادی برای بازگشایی‌ها انتقاد کرده و گفته دلیل توقف محدودیت‌ها 'زانو زدن ما در مقابل اقتصادی بود که بیش از این پتانسیل و کشش نداشت.' او با اشاره به 'خزانه خالی' دولت از حسن روحانی، رئیس جمهور و نیروهای امنیتی خواسته 'به معیشت و عدم شکل‌گیری طغیان فکر کنند.'