شهردار سابق حامی پناهجویان در ایتالیا به جرم کلاهبرداری به ۱۳ سال زندان محکوم شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک شهردار سابق در ایتالیا به جرم کمک به مهاجرت غیرقانونی، کلاهبرداری و اختلاس در اموال عمومی به ۱۳ سال زندان محکوم شده است.

حکم تازه دادگاه در حالی علیه «دومینیکو لوکانو»، شهردار سابق شهرک ساحلی ریاچه در جنوب ایتالیا، صادر شده که شماری از هواداران او با حضور در خیابان‌ها به تصمیم قضایی اعتراض کرده‌اند و گفته‌اند قصد دارند در این خصوص به پاپ و رئیس‌جمهور ایتالیا نامه بنویسند.

دادستان گفته است که آنها دست کم یک مکالمه تلفنی او را ضبط کرده اند که در آن به یک زن پناهجو پیشنهاد می کند که از روش ازدواج برای حل اقامت قانونی اش استفاده کند. همچنین در مورد دیگری لوکانو به یک پناهجوی نیجریه‌ای که درخواست اقامتش سه بار رد شده گفته است که تنها راه برای او ازدواج با یک شهروند ایتالیایی است.

شهردار این روستای کوچک که ملقب به «میمو» است پس از آن شهرتی فراگیر یافت که در چارچوب یک برنامه جامع ادغام پناهجو، درهای روستا را به روی پناهجویان باز کرد. وی با اعطای خانه‌های متروکه به پناهجویان و برگزاری کلاس‌های مهارت آموزی و آموزش حرفه‌ای ویژه پناهجویان، گفته بود قصد دارد اقتصاد این شهر کوچک را به این ترتیب رونق دهد.در حکم دادگاه همچنین آمده است که وی مدیریت و سازماندهی زباله‌های شهری را به شرکت‌های تعاونی مرتبط با مهاجران واگذار کرده و شرایط الزامی مناقصه‌ها را نادیده گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض سفیر ایران در باکو به 'تعرض' به ساختمان سفارتخانه | DW | 01.10.2021سفیر جمهوری اسلامی در جمهوری آذربایجان می‌گوید به سفارت ایران در باکو 'تعرض و بی‌احترامی' شده است. در روزهای گذشته رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نزدیک مرز آذربایجان انتقاد رئیس جمهوری آن را به دنبال داشت. رئیس جمهور آذربایجان گوه خورده باشما رئیس‌جمهور آذربایجان خیلی غلط کردند فکر کردید خامنه ای، رضا شاه هست که زیر لحاف قره سو را ببخشد. این گوی و میدان اگر اردوغان و علی اف میتوانند زنگزور را تصرف کنند. فعلا که امروز طی ۱۲ ساعت مواضع ترکیه در ادلب بمباران شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اذعان رژیم صهیونیستی به دست داشتن در ترور سردار سلیمانیاذعان رژیم صهیونیستی به دست داشتن در ترور سردار سلیمانی رئیس بخش اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی اذعان کرد که اطلاعات داده شده از سوی این رژیم به آمریکا منجر به ترور سردار سلیمانی شده است. دست شون درد نکنه آفرین بهشون. ترور تروراست از طرف هرمفسدکه باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در ایران پدرخوانده‌ها به جای احزاب در پشت‌ پرده تصمیمات هستند/ جریان اصولگرا تمایل زیادی به مخفی‌کاری دارد/ لاریجانی و روحانی تا عبور از شرایط پس از طوفان، چراغ خاموش حرکت می‌کنندکنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با ایلنا: در ایران پدرخوانده‌ها به جای احزاب در پشت‌ پرده تصمیمات هستند/ جریان اصولگرا تمایل زیادی به مخفی‌کاری دارد/ لاریجانی و روحانی تا عبور از شرایط پس از طوفان، چراغ خاموش حرکت می‌کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش سازمان‌ حقوق بشر به ترور یکی از رهبران مسلمانان آراکان در بنگلادشسازمان‌ حقوق بشر به قتل محب‌الله، یکی از رهبران مسلمانان آراکان در اردوگاه پناهجویان در بنگلادش واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: به هیچ شکل اجازه دسترسی به منطقه خودمختار سینجان نداریمسازمان ملل اعلام کرد که به هیچ شکل به منطقه خودمختار سینجان اجازه دسترسی ندارند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آماده‌باش در استان سیستان و بلوچستان جهت مقابله با طوفان حاره‌ایجمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان در جنوب ایران اعلام کرد همه نیروهای امدادی برای مقابله با حوادث احتمالی از وقوع طوفان حاره‌ای و هشدار قرمز هواشناسی در آماده باش هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »