شهادت یک سرباز آذربایجانی به دست نیروهای ارمنستان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک سرباز ارتش جمهوری آذربایجان بر اثر تیراندازی نیروهای ارتش ارمنستان در خط مقدم جبهه بین دو کشور به شهادت رسید.

فرماندهی خدمات مرزی جمهوری آذربایجان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ارتش ارمنستان بار دیگر اقدام به نقض آتش‌بس در خط مقدم جبهه میان دو کشور کرده و با تیراندازی به سمت آذربایجان منجر به شهادت یک سرباز به نام «فرضعلی فرضعلی‌اف» شده است.

در این اطلاعیه آمده است: سرباز جمهوری آذربایجان بر اثر شلیک تک تیرانداز ارمنستان در ساعت 14:56 دقیقه به وقت محلی به شهادت رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهادت سردار قاسم سلیمانی نتیجه نیت و عمل خالص او بودشهردار تهران در مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی گفت: سردار قاسم سلیمانی نتیجه ۵۰ سال تلاش، تجربه، مجاهدت و غیره را دید و مسئولان نیز باید این مسیر را تعقیب کنند. pirouzhanachi درمسلخ عشق جز نکو را نکشند روبه صفتان زشت خو را نکشند! pirouzhanachi وی افزود :« کاش ما هم داشتیم!!!»
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش گستاخانه جانسون به شهادت سردار سلیمانینخست‌وزیر انگلیس از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی در عراق حمایت کرد و در اظهاراتی گستاخانه سردار سلیمانی را «تهدیدی علیه تمامی منافع» این کشور خواند. JZarif نیازی به احضار سفیر انگلیس نیست جناب ظریف؟ خدا لعنت کنه عوامل گستاخ کننده روباه پیر رو فقط سیده بانو ملکه الیزابت بهتون نریده بود که اون رید.خاک بر سرتون با این اقتدارتون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش کنگره آمریکا به دونالد ترامپ: «شما یک دیکتاتور نیستی»کمیته امور خارجی کنگره ایالات متحده: «این پست رسانه‌ای برای یادآوری این نکته است که قدرت جنگی (مجوزهای جنگی) طبق قانون اساسی آمریکا زیر نظر کنگره است. و شما باید قطعنامه دریافت مجوزهای جنگ از کنگره را بخوانی زیرا شما یک دیکتاتور نیستی». حتی کنگره آمریکا مخالف ترامپ هستش بفهمین ترور سردار دلها اشباه بزرگی بود انتقام_سخت از نظر «شما» 😂😂😂😂 ایوه دمت گرم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گوایدو در یک انتخابات موازی رئیس مجلس ونزوئلا شدطرفداران خوان گوایدو در یک انتخابات موازی بار دیگر او را به عنوان ريیس پارلمان ونزوئلا برگزیدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پنج سال حبس و ضبط کلیه جواهرات یک جواهرفروش بهایی به نفع دولت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک شهروند ساکن قم به ۸ سال زندان محکوم شدیک شهروند ساکن قم به ۸ سال زندان محکوم شد طی روزهای گذشته عطاالله رضایی، شهروند ساکن قم که خرداد ماه سال جاری توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، از سوی دادگاه انقلاب تهران به ۸ سال زندان محکوم شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »