شهادت ۳ مرزبان در درگیری با اشرارمسلح در سردشت

09/03/1399 09:29 ق.ظ

شهادت ۳ مرزبان در درگیری با اشرارمسلح در سردشت در درگیری مسلحانه مرزبانان هنگ مرزی سردشت با اشرار مسلح ۳ نفر از مرزبانانمان به شهادت رسیدند

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، مرزبانان هنگ مرزی سردشت حین کنترل پایش نوار مرزی با اشرار مسلح درگیر شدند که چند نفر از اشرار به هلاکت رسیدند.اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، مرزبانان هنگ مرزی سردشت حین کنترل پایش نوار مرزی با اشرار مسلح درگیر شدند که چند نفر از اشرار به هلاکت رسیدند.اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

terroristpkk تروریست_پژاک علف های هرز پژاک روحشان شاد و یادشان گرامیباد روحشان شاد🙏 خدا به خانواده هاشون صبر بده درگیری سه دلاور ایرانی از سردشت با اشرار سپاه ضد ایرانی، پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی ،

درگیری و تنش در هنگ‌کنگ؛ پلیس ۳۰۰ نفر را دستگیر کردمعترضان در انتقاد به لایحه امنیت ملی جدیدی که از سوی دولت مرکزی چین پیشنهاد شده به خیابان‌ها آمده‌اند.

احتمال وقوع زلزله و تداوم پس‌لرزه‌‌ها در تهران/ باید با دقت بیشتری گسل مشا بررسی شوداستاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۴.۴ ریشتری در منطقه دماوند گفت: احتمال پس‌لرزه‌های دیگری نیز وجود دارد و باید با دقت بیشتری گسل مشا بررسی شود.

آمریکا دو شخص در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران را تحریم کردوزیر امور خارجه آمریکا از تحریم دو فرد در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران، با اسامی مجید آقایی و امجد سازگار خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

بزرگداشت پایان قرنطینه با اجرای «تنفس هوای تازه» در فیلارمونیک پاریسدر سالن فیلارمونیک پاریس، هفده نوازنده خوش ذوق، گزیده‌ای از اپرای «پارسیفال» ساخته «ریچارد واگنر» را اجرا کردند.

گاف میرسلیم در گفتگو با تریبون تر‌‌وریسم؟- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimشبکه بی بی سی که همواره مواضع خصمانه نسبت به ملت ایران دارد گفتگویی با مصطفی میرسلیم منتخب مردم تهران پخش کرد که از فردی که نمایندگی مردم را یدک می‌کشد گفتگو با رسانه تروریسم بعید بود. اگر مثلا ابتکار، مولاوردی، محمود صادقی، علی مطهری، ربیعی، عراقچی و... با کسی مثل بی بی سی مصاحبه کرده بودند، این واکنش رسانه ای مانند تسنیم بود؟؟ یا سندی غیر قابل انکار (کیهان طور) بر غربگرا و نفوذی و خیانتکار بودن شون بود؟؟ بدون توجه به ماهیت؟! ایشون یک گروه داره برای هماهنگی مصاحبه هاش و خودش به ندرت گوشی جواب میده بعد کاندیداتوری ‌ش باید محاکمه بشه. خائن

کاخی با ۱۰ میلیون بازدید در سال؛ دروازه‌‌های ورسای گشوده می‌شودکاخ ورسای بیشتر با نام لویی شانزدهم پادشاه وقت فرانسه و همسرش، ماری آنتوانت عجین است که هر دو پس از انقلاب فرانسه در سال ۱۷۸۹ بازادشت و در سال ۱۷۹۳ با گیوتین سربریده شدند.