شهادت یک فلسطینی دیگر توسط نظامیان اسرائيل

09/09/1398 11:58 ب.ظ

یک فلسطینی بر اثر شلیک گلوله جنگی نظامیان اسرائیل در کرانه باختری به شهادت رسید.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد: یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل در منطقه بیت عوا از توابع الخلیل در جنوب کرانه باختری به شهادت رسیده است. هویت وی هنوز اعلام نشده است. ارتش اسرائیل ادعا کرده است:

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد: یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل در منطقه بیت عوا از توابع الخلیل در جنوب کرانه باختری به شهادت رسیده است. هویت وی هنوز اعلام نشده است. ارتش اسرائیل ادعا کرده است:

ادامه مطلب:
aa_persian »

هنگ کنگ برای یک دور دیگر اعتراضات در آخر هفته آماده می‌شودهنگ_کنگ برای یک دور دیگر اعتراضات در آخر هفته آماده می‌شود تظاهرات ضد دولتی از ماه ژوئن این مستعمره سابق بریتانیا را دگرگون کرده است ودر مقاطعی موجب تعطیلی کسب و کارها، دولت، مدارس و حتی فرودگاه بین المللی شد.

اجرای حکم اعدام محیط‌بان کرمانی که یک شکارچی را مقابل منزلش به قتل رسانده بودفرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از اجرای حکم اعدام محیط‌بان کرمانی خبر داد و گفت: محیط‌بان مذکور، خارج از شیفت و محدوده محیط بانی و مقابل منزل یک شکارچی او را به قتل رسانده بود. ❗❗❗❗

3 کشته در استان ذی‌قار؛ تظاهرکنندگان یک مرکز امنیتی را به آتش کشیدندخبرنگار تلویزیون العربیه در عراق روز جمعه 29 نوامبر از درگیری شدید میان تظاهرکنندگان و نیروهای

کارشناس فناوری: قطع اینترنت در ایران یک «خاموشی تاریخی» بوددر ایران فقط سه گره برای برقراری ارتباط بین شبکه محلی و جهانی وجود دارد و هر سه نیز توسط دولت کنترل می‌شود. ایران توانست در جریان اعتراضات نوامبر سال جاری میلادی با همین روش ۹۵ درصد از ترافیک معمول بین این کشور و خارج از آن را متوقف کند. رفتار ایران در قطع اینترنت همانند خاموش کردن چراغهای منازل در زمان بمباران هواپیماهای دشمن در زمان جنگ بود که دفای خوبی در نوع خود محسوب میشد البته به یاری شما اروپایی های کثافت وسط باز ... در همه دنیا از علم و تکنولوژی و پول جهت ارتباطات بیشتر و آسانتر استفاده میشه و در ایران جهت قطع آن، اگر این پیشرفت نیست پس چیه؟

پلیس ایتالیا طرح تشکیل یک حزب نازی را در این کشور خنثی کرددر جریان تحقیقاتی که پلیس در ۱۶ شهر این کشور انجام داده است، به مجموعۀ گسترده‌ای از اشیاء دست یافته و شمار قابل توجهی از افرادی را شناسایی کرده‌ که دارای عقاید نازی‌ها بودند و با همان تعصب عقیدتی دور هم جمع شده‌اند تا جنبشی را که علناً طرفدار نازی‌ها، ضدبیگانگان و ضد یهود است، تشکیل دهند. دنیا فقط حذب نازیو کم داره

انفجار یک خودرو بمب‌گذاری‌شده در عفرین سوریه

یک فلسطینی بر اثر شلیک گلوله جنگی نظامیان اسرائیل در کرانه باختری به شهادت رسید.قدس/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد: یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل در منطقه بیت عوا از توابع الخلیل در جنوب کرانه باختری به شهادت رسیده است.

هویت وی هنوز اعلام نشده است. ارتش اسرائیل ادعا کرده است:

«سه فلسطینی‌ به سمت یک خودرویی کوکتل مولوتف پرتاب کرده اند. یکی از آنها را هدف قرار داده و 2 تن دیگر را نیز بازداشت کرده ایم».