شهادت یک جوان فلسطینی در کرانه باختری

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی یک جوان فلسطینی را به شهادت رساندند. - خبرگزاری آناتولی

قدس/خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که نظامیان اسرائیل به روستای السيله الحارثيه در شهر جنين کرانه باختری رود اردن یورش برده و به سمت غیرنظامیان تیراندازی کردند که در نتیجه آن محمد أبو صلاح به شهادت رسید.ارتش اسرائیل به منظور تخریب خانه فلسطینان با بولدوزر به روستای السيله الحارثيه​​​​​​​ یورش برده و 4 خانه را تخریب کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض یک ملی‌پوش در پی مثبت شدن تست دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک چیندر پی اعلام خبر دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک زمستانی پکن، یکی از ملی‌پوشان این رشته می‌گوید فدراسیون پیش از اعزام از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته، اما جواب را اعلام نکرده است. 😅😂🤣 دیگه همه چیز مان بابد به همه چیزمان بیاید .با این حسابچند درصد ورزشکاران این دوره ما دوپینگی اند؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درخواست 11 سال زندان برای یک روزنامه‌نگار زن به اتهام اهانت به اردوغاندادستان ترکیه از دادگاه خواست «صدف کباش»، روزنامه‌نگار زن این کشور را به‌دلیل اهانت به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور به 11 سال حبس محکوم کند.دادگاه جمهوری اسلامی ترکیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مرگ یک دختر ۶ ساله در آتش‌سوزی چادر کارگران فصلی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرگ یک زندانی در زندان ایلام به‌دلیل محرومیت از خدمات پزشکی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سی‌ان‌ان: طالبان دست‌کم هفت بریتانیایی و یک آمریکایی را زندانی کرده استشبکه خبری سی‌ان‌ان روز شنبه گزارش داد که نیروهای طالبان در افغانستان طی دو ماه اخیر دست‌کم هشت شهروند کشورهای غربی را زندانی کرده‌اند. خدا بدتری‌بده… از استاد بزرگ خامنه ای خوب درس گرفتن..گروگان بگیر.. که توی مذاکره، حرفی واسه گفتن داشته باشی.. مګر شما غربیها طالبان را به ممالک خود دعوت نمیکنید؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »