شنتوپ: مصر، امارات و فرانسه به دولت مشروع لیبی و تصمیمات آن احترام بگذارند

27/08/2020 03:16:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

شنتوپ, مصر

شنتوپ : مصر ، امارات و فرانسه به دولت مشروع لیبی و تصمیمات آن احترام بگذارند

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

کمپین #می_‌تو در مصر؛ بازداشت چندین مرد در مصر در پی کارزاری در اینستاگرام - BBC News فارسیبا بالا گرفتن کمپین 'می_‌تو' (من‌هم) در شبکه‌های مجازی مصر ، دادستانی این کشور دستور بازداشت مردانی را صادر کرد که متهم‌اند در یک تجاوز دسته‌جمعی شرکت داشته‌اند. اخیرا در مصر ، در پرونده‌ای دیگر نیز یک دانشجوی پیشین دانشگاه بازداشت شد. بازداشت این متهم ۲۱ ساله سبب شد صدها زن تجربه خود از آزار جنسی را به اشتراک بگذارند.

لغو مجوز برای تظاهرات مخالفان محدودیت های کرونایی در برلینِ آلمانمقامات شهر برلین مجوز برگزاری تظاهرات مخالفان محدودیت های کرونایی را به دلیل افزایش مبتلایان و عدم احترام تظاهرات کنندگان به فاصله گذاریهای اجتماعی و پوشیدن ماسک لغو کردند.

وزیر خارجه فرانسه: لبنان بدون اصلاحات ممکن است از بین برودرئیس‌جمهوری فرانسه با ارسال طرحی به مقامات لبنان، اصلاحات سیاسی و اقتصادی لازم برای دریافت اختصاص کمک‌های خارجی به این کشور را تشریح کرد.

افزایش اضطراب معلمان در استفاده از فناوری و حضور در فضای مجازیافزایش اضطراب معلمان در استفاده از فناوری و حضور در فضای مجازی به گفته رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، پژوهش‌ها نشان می‌دهد که اضطراب معلمان و خانواده‌ها در استفاده از فناوری‌های جدید و حضور در فضای مجازی افزایش یافته است.

جولان'مرگ' در سواحل چابهار / وداع تلخ پدر با پسر در سفر تفریحی/ شاهد عینی: هیچ ارگانی به داد ما نرسید/ یک مسئول: حادثه در منطقه شنا ممنوع رخ دادحادثه ناگوار غرق شدن پدر و پسری در سواحل بزرگترین جاذبه گردشگری جنوب کشور که نبود و ناهماهنگی نیروهای امدادگر و تجهیزات لازم در وقوع آن بی‌تاثیر نبود، تلنگر و هشداری به مسئولان این منطقه گردشگری است تا به فکر ساماندهی پایگاه‌های امداد و نجات در منطقه چابهار باشند و اجازه ندهند سایه مرگ سواحل زیبا و دل انگیز آن را ناامن کند.

تنش بین آنکارا و واشنگتن پس از دیدار هیات حماس با اردوغاندولت ترکیه در واکنش به انتقاد آمریکا اعلام کرد که از نظر آنکارا فلسطینی‌ها گروه حماس را به طور «دموکراتیک» برگزیده‌اند و این گروه «واقعیتی بااهمیت» در منطقه محسوب می‌شود.

27.کمپین #می_‌تو در مصر؛ بازداشت چندین مرد در مصر در پی کارزاری در اینستاگرام ۲۳ دقیقه پیش AFP توضیح تصویر، دادستانی می‌گویند متهمان این تجاوز دسته‌جمعی در یک هتل پنج ستاره در قاهره رخ داده است با بالا گرفتن کمپین "#می_‌تو" (#من‌هم) در شبکه‌های مجازی مصر، دادستانی این کشور دستور بازداشت گروهی از مردان را صادر کرده است که متهم‌اند در یک تجاوز دسته‌جمعی شرکت داشته‌اند.Aa مقامات شهر برلین، پایتخت آلمان، مجوز برگزاری تظاهرات مخالفان محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا که قرار بوده در شنبه آتی برگزارشود را لغو کردند.Aa ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه می گوید لبنان بدون انجام اصلاحات و تشکیل دولت جدید ممکن است از بین برود.

08.2020 خبرگزاری آناتولی مصطفی شنتوپ رئیس مجلس ترکیه: باید تاکید کنم که انتظار داریم دولت‌هایی چون مصر، امارات متحده و فرانسه که خلاف قطعنامه سازمان ملل در لیبی حضور دارند باید به دولت مشروع لیبی و تصمیمات آن احترام بگذارند. این حادثه را ماه ژوئیه یک حساب اینستاگرامی 'پلیس تجاوز و تعرض' فاش کرد. . مقامات دولت آلمان می گویند معترضان به محدودیت های کرونایی بدون رعایت فاصله گذاری های لازم و هم چنین بدون ماسک در تظاهرات شرکت می کنند و بدلیل افزایش روند مبتلایان، مقامات شهر نمی توانند اجازه برگزاری به تظاهرات کنندگان را بدهند.