شنبه و یکشنبه تردد از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع است

18/12/2020 02:16:00 ب.ظ

تهران, کرونا_در_ایران

به گزارش ایسنا، استاندار تهران گفت که تصمیم ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یک‌شنبه از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا گرفته شده است. اخبار_ایران تهران کرونا_در_ایران

به گزارشایسنا، استاندار تهران گفت که تصمیم ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد براساس مصوبه ستاد ملی کرونا گرفته شده است. او با «ناپایدار» خواندن وضعیت استان تهران در بحران بیماری کووید۱۹، توضیح داد: «همانطور که بارها گفته شده شرایط نارنجی در استان تهران به لحاظ نزدیکی و پیوستگی شهرهای این استان به منزله شرایط قرمز است.»

براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مقرر شده است روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر ماه، «اصناف» از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز، از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع شود.استاندار دار تهران گفته است این مصوبه به دستگاه‌های ذیربط در استان تهران ابلاغ شده و در روزهای مذکور اجرایی خواهد شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

ابلاغ ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ در شنبه و یکشنبه یلدایی تهراناستاندار تهران : شرایط استان تهران از نظر شیوع کرونا به شدت ناپایدار است روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع است

متقاضیان مسکن ملی فقط یک روز فرصت واریز وجه دارند/ از شنبه، ذخیره‌ها جایگزین حذف‌شدگان می‌شوندمدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره احتمال بازگشایی سایت مسکن ملی برای جایگزین کردن متقاضیان جدید اظهار داشت: آنهایی که واریز وجه نداشتند به طور قطع حذف می‌شوند و عده‌ای در ذخیره قرار دارند که قبلا ثبت نام کردند اما با تکمیل ظرفیت سهمیه استان موفق به ورود به مراحل دیگر نشدند جایگزین خواهند شد.

ممنوعیت سفر به سه استان شمالی از روز شنبهکاش گوش شنوایی باشد.

توزیع اولین محموله واکسن سراسری کادر درمان از شنبهمعاون توسعه منابع و مدیریت سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه اولین محموله توزیع واکسن سراسری کادر درمان به تعداد ۱۰۰ هزار دوز از شنبه آغاز می شود، گفت: برنامه ریزی های لازم با نظام پزشکی های سراسر کشور انجام شده و از شنبه این محموله بصورت سراسری توزیع خواهد شد. ازآغاز واکسیناسیون ۱۶۱هزار واکسن زده شده!!! این آمار را باآما کشورهای همسایه و کشورهای دیگر مقایسه کنید وخجالت بکشید. البته شما ها نان تان را در خون میزنید ومیخورید، پس خجالت کشیدن که هیچه برای شما! این واکسن های وارد شده را پس برای چه کسانی استفاده کردین که تازه میخواهید کادر درمان را واکسینه کنید

وضعیت فعالیت مشاغل از شنبهرئیس اتاق اصناف تهران درباره تمدید محدودیت‌های ضد کرونایی در تهران گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران مبنی بر تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های ضد کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی، در شهر تهران گروه شغلی ۱ همچنان می‌توانند هفته آینده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت کنند و گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ \nو بازار بزرگ تهران همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.

استان وایر- «انوشیروان محسنی بندپی»، استاندار تهران مصوبه ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه در تهران را ابلاغ کرد.به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در تشریح ابلاغ ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ٢٠ الی ٤ بامداد گفت: مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر  ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده همزمان با شب یلدا به دستگاه های ذیربط ابلاغ شده است.خلیل محبت‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره آخرین وضعیت واریز وجه مسکن ملی از سوی متقاضیان و تاییدشدگان اظهار داشت: آخرین مهلت پرداخت واریز وجه اورده اولیه مسکن ملی تا پایان آذر ماه بود اما برای اخرین بار تا پنجم دی ماه یعنی فردا -روز جمعه- تمدید شد به این دلیل که برخی از متقاضیان اعلام کردند که پیامک واریز به دست آنها نرسیده و از الزام پرداخت قسط اول دیر مطلع شدند.استان وایر - «سید تیمور حسینی»، جانشین پلیس راهور ناجا از ممنوعیت سفر به استان‌های گیلان، مازندران و گلستان و هفت شهر دیگر خبر داد.

به گزارش ایسنا ، استاندار تهران گفت که تصمیم ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد براساس مصوبه ستاد ملی کرونا گرفته شده است. او با «ناپایدار» خواندن وضعیت استان تهران در بحران بیماری کووید۱۹، توضیح داد: «همانطور که بارها گفته شده شرایط نارنجی در استان تهران به لحاظ نزدیکی و پیوستگی شهرهای این استان به منزله شرایط قرمز است. وی ادامه داد: بنا به مصوبه ستاد ملی کرونا مقرر شد روزهای شنبه و یکشنبه  ۲۹ و ۳۰ آذرماه، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز، از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع شود و این مصوبه به دستگاه های ذیربط در استان تهران ابلاغ شد و در روزهای فوق عملیاتی خواهد شد.» براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مقرر شده است روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر ماه، «اصناف» از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز، از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع شود. مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به تعداد متقاضیانی که واریز وجه داشتند گفت: تا روز سه شنبه دوم دی ماه، حدود 9 هزار نفر نسبت به تکمیل موجودی خود اقدام کردند. استاندار دار تهران گفته است این مصوبه به دستگاه‌های ذیربط در استان تهران ابلاغ شده و در روزهای مذکور اجرایی خواهد شد. روز پنجشنبه ۲۷ آذر۱۳۹۹، « »، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا نیز از ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده همزمان با شب یلدا در سراسر ایران خبر داده بود.  این ممنوعیت در راستای تعطیلی روز ۲۲ بهمن و برای کاهش سفرهای استانی اجرایی خواهد شد.

  📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . از این تعداد حدود 4 هزار و 500 نفر در استان و تقریبا 20 هزار نفر هم در شهرهای جدید تایید شدند.