تهران, کرونا_در_ایران

تهران, کرونا_در_ایران

شنبه و یکشنبه تردد از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع است

18/12/2020 02:16:00 ب.ظ

به گزارش ایسنا، استاندار تهران گفت که تصمیم ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یک‌شنبه از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا گرفته شده است. اخبار_ایران تهران کرونا_در_ایران

به گزارشایسنا، استاندار تهران گفت که تصمیم ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد براساس مصوبه ستاد ملی کرونا گرفته شده است. او با «ناپایدار» خواندن وضعیت استان تهران در بحران بیماری کووید۱۹، توضیح داد: «همانطور که بارها گفته شده شرایط نارنجی در استان تهران به لحاظ نزدیکی و پیوستگی شهرهای این استان به منزله شرایط قرمز است.»

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مقرر شده است روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر ماه، «اصناف» از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز، از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع شود.استاندار دار تهران گفته است این مصوبه به دستگاه‌های ذیربط در استان تهران ابلاغ شده و در روزهای مذکور اجرایی خواهد شد.

روز پنجشنبه ۲۷ آذر۱۳۹۹، «»، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا نیز از ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده همزمان با شب یلدا در سراسر ایران خبر داده بود.  ادامه مطلب: ایران وایر »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

ابلاغ ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ در شنبه و یکشنبه یلدایی تهراناستاندار تهران : شرایط استان تهران از نظر شیوع کرونا به شدت ناپایدار است روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع است

متقاضیان مسکن ملی فقط یک روز فرصت واریز وجه دارند/ از شنبه، ذخیره‌ها جایگزین حذف‌شدگان می‌شوندمدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره احتمال بازگشایی سایت مسکن ملی برای جایگزین کردن متقاضیان جدید اظهار داشت: آنهایی که واریز وجه نداشتند به طور قطع حذف می‌شوند و عده‌ای در ذخیره قرار دارند که قبلا ثبت نام کردند اما با تکمیل ظرفیت سهمیه استان موفق به ورود به مراحل دیگر نشدند جایگزین خواهند شد.

ممنوعیت سفر به سه استان شمالی از روز شنبهکاش گوش شنوایی باشد.

توزیع اولین محموله واکسن سراسری کادر درمان از شنبهمعاون توسعه منابع و مدیریت سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه اولین محموله توزیع واکسن سراسری کادر درمان به تعداد ۱۰۰ هزار دوز از شنبه آغاز می شود، گفت: برنامه ریزی های لازم با نظام پزشکی های سراسر کشور انجام شده و از شنبه این محموله بصورت سراسری توزیع خواهد شد. ازآغاز واکسیناسیون ۱۶۱هزار واکسن زده شده!!! این آمار را باآما کشورهای همسایه و کشورهای دیگر مقایسه کنید وخجالت بکشید. البته شما ها نان تان را در خون میزنید ومیخورید، پس خجالت کشیدن که هیچه برای شما! این واکسن های وارد شده را پس برای چه کسانی استفاده کردین که تازه میخواهید کادر درمان را واکسینه کنید

وضعیت فعالیت مشاغل از شنبهرئیس اتاق اصناف تهران درباره تمدید محدودیت‌های ضد کرونایی در تهران گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران مبنی بر تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های ضد کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی، در شهر تهران گروه شغلی ۱ همچنان می‌توانند هفته آینده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت کنند و گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ \nو بازار بزرگ تهران همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.