شناگر آمریکایی با فداکاری مربی‌اش از مرگ نجات یافت

02/04/1401 12:29:00 ب.ظ

شناگر آمریکایی با فداکاری مربی‌اش از مرگ نجات یافت جزئیات بیشتر🔽

شناگر آمریکایی که برای حضور در مسابقات شنای موزون در مجارستان حضور دارد با فداکاری مربی خود از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و توانست بار دیگر به زندگی بازگردد. آنیتا آلوارز، شناگر آمریکایی که برای شرکت در مسابقات جهانی شنای موزون بوداپست در مجارستان حضور دارد به طور معجزه‌آسایی از ته استخر نجات داده شد. این شناگر ۲۵ ساله در هنگام تمرین ناگهان در آب از هوش رفت و به ته استخر رسید.

آندره‌آ فونتنس مربی او که متوجه این اتفاق می‌شود بلافاصله وارد عمل شد و به درون آب پرید.

فونتنس در این خصوص به روزنامه اسپانیایی مارکا گفت: «من مجبور شدم با تیشرت درون آب شیرجه بزنم چرا که ناجیان غریق این کار را نکردند. اوضاع بسیار ترسناکی بود.» فونتنس که توانسته جان آلوارز را نجات دهد همچنین می‌گوید: «من حسابی ترسیده بودم چرا که دیدم آنیتا نفس نمی‌کشد. اما بلافاصله او را به روی آب و لبه استخر رساندم.»

آلوارز به مرکز کادر پزشکی استخر منتقل شد و حالا خطر از بیخ گوش او گذشته است. تیم شنای آمریکا در بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که اوضاع تحت کنترل است و آنیتا به زندگی بازگشته است. لحظه نجات آلوارز توسط مربی او headtopics.com

نتونستی بدرستی با کلمات بازی کنی

ناجی بوده ولی فداکار نمیشه گفت

AFP Photo فونتنس که قبلا ۴ بار مدال طلای المپیک را برده می‌گوید آلوارز به دلیل تلاشی که در طول تمرین انجام داده بیهوش شده بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئيسی در دیدار با لاوروف: تحریک‌های ناتو و آمریکا، عامل اصلی جنگ اوکراین استوزیر امور خارجه روسیه که برای سفری دو روزه به تهران سفر کرده با ابرهیم رئيسی و حسین امیرعبداللهیان رئيس جمهوری و وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد. رژیم نوکر پوتین میخواد چی بگه دیگه؟ ترجمه نگاه لاوروف به رئیسی : این یکی دیگه خیلی خیلی خنگ،مشنگ و خره ! 😂 رفتن نهار؟

دبستانی که 19 دانش آموز آمریکایی در آن قتل عام شدند تخریب می‌شود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتخریب دبستانی که ۱۹ کودک در آن قتل‌عام شدند شهردار شهر اووالد در تگزاس آمریکا: مدرسه ابتدایی راب که ۲۱ دانش‌آموز و معلم آن بر اثر یک تیراندازی مرگبار کشته شدند، تخریب خواهد شد شهردار شهر اووالد در تگزاس آمریکا: ما هرگز نمی‌توانیم از آنها بخواهیم به این مدرسه برگردند. ما درک می‌کنیم که این مدرسه باید تخریب شده و مدرسه جدیدی باید به جای آن ساخته شود

آیا یارسان‌ها می‌توانند مراسم ازدواج را به آیین خود انجام دهند؟⚖️ آیا یارسان‌ها می‌توانند مراسم ازدواج را به آیین خود انجام دهند؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ارسال به واتس‌اپ به شماره: ۰۰۹۰۵۴۱۱۹۹۴۰۱۸ ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اقلیت‌های_مذهبی

نیروی دریایی ایالات متحده از برخورد تنش‌آمیز قایق‌های تندرو سپاه با ناو آمریکایی خبر دادمقام‌های نیروی دریایی آمریکا روز سه‌شنبه گفتند که یک ناو جنگی این کشور در تنگه هرمز با قایق‌های تندرو سپاه «که مستقیماً به سمت ناو آمریکایی می‌آمدند»، برخورد تنش‌آمیز داشته است.

«خودکشی ناموفق» مرد ایرانی در ترکیه پس از حمله با چاقو به همسرشخبرگزاری آناتولی ترکیه از «خودکشی ناموفق» یک مرد ایرانی در ترکیه پس از مجروح‌کردن همسرش با چاقو و به آتش‌کشیدن خانه خبر داد. این نشون میده این اقا اینکاره نیست! بیخودی تلاش کرده ولی نتونسته! شهید زنده باین میگن

آلمان با طرح اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و گازوئیلی از سال ۲۰۳۵ مخالفت کردآلمان با طرح اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش و استفاده از خودروهای بنزینی و گازوئیلی جدید از سال ۲۰۳۵ مخالفت کرد. روزگار نگون بختی در: غرب! آلمان،وبرگشت با'دنده عقب'، سیاست های' ابلهانه'، به زغال‌سنگ! 🤣😂سال...اما...سال۲۰۲۲ ؟!؟