شناسایی 3134 بیمار مبتلا به کرونا در 24 ساعت اخیر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

14/03/1399 01:25:00 ب.ظ

آخرین آمار کرونا در ایران/ عبور تعداد جان‌باختگان از مرز ۸ هزار نفر مبتلایان جدید : ۳۱۳۴ نفر جانباختگان در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ نفر کل جان باختگان ۸۰۱۲ نفر کل مبتلایان ۱۶۰۶۹۳ نفر بهبودیافتگان ۱۲۵۲۰۶ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی3134 بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت 70نفر در 24 ساعت گذشته خبر داد. ، دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 14 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 134 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.

وی افزود: از بین مبتلایان جدید، 493 مورد بستری و دو هزار و 641 مورد از افراد معادل 84 درصد از موارد جدید، در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. مجموع بیماران کووید19 در کشور به 160 هزار و 696 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 70 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 8 هزار و 12 نفر رسید. جهانپور اضافه کرد: خوشبختانه تا کنون 125 هزار و 206 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند. البته 2557 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

گفتنی است تا کنون 997 هزار و 9 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است. به گفته جهانپور وضعیت خوزستان علی‌رغم کاهش نسبی موارد بستری همچنان قرمز است و استان‌های هرمزگان، آذربایجان‌های شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، بوشهر، سیستان و بلوچستان، قزوین و خراسان رضوی در وضعیت هشدار قرار دارند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

۸۱ بیمار کرونا در طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست دادندسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۹۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

شناسایی ۳۱۱۷ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشورسخنگوی وزارت بهداشت گفت: استان‌های هرمزگان، آذربایجان غربی، اصفهان، کردستان، کرمانشاه و بوشهر در وضعیت هشدار قرار دارند.

فوت‌ 64 بیمار کرونایی دیگر طی شبانه‌روز گذشته در ایرانفوت‌ 64 بیمار کرونایی دیگر طی شبانه‌روز گذشته در ایران رکوردشکنی ابتلا به کرونا در ایران

۸۱ بیمار کرونا در طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست دادندسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۹۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 4100 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان با شناسایی 87 مورد جدید به 4100 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

معاون وزیر بهداشت در گفت‌وگو با تسنیم: احتمال اوج‌گیری کرونا و آنفلوانزا از پاییز در ایران /‌ مردم ‌فاصله‌گذاری‌ را جدی بگیرند- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از همراهی مردم در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد و گفت: احتمال اوج‌گیری کرونا و آنفلوانزا در ایران در پاییز وجود دارد.