شناسایی ۲۳۱۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ خودداری از سفر به جزیره کیش

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: شناسایی ۲۳۱۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ خودداری از سفر به جزیره کیش

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا طی شبانه‌روز گذشته گفت: از دیروز تا امروز ۴ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۹۸ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر رسید.

لاری تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون ۲۵۱ هزار و ۳۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. همچنین ۳۶۷۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. وی ادامه داد: همانند روزهای گذشته استانهای مازندران، فارس، آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین استانهای تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، قزوین، مرکزی، خراسان شمالی، همدان، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، اردبیل و کهگیلویه و بویر احمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ فوت 195 بیمار دیگر و شناسایی 2316 مورد جدیدکرونا در ایران؛ فوت 195 بیمار دیگر و شناسایی 2316 مورد جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۴۸۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ جان باختن ۲۱۵ بیمار طی شبانه‌روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت: شناسایی ۲۴۸۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ جان باختن ۲۱۵ بیمار طی شبانه‌روز گذشته
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۴۸۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشوردر طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۵ هزار و ۲۸۹ نفر رسیده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 195 بیمار دیگر و شناسایی 2316 مورد جدیدکرونا در ایران؛ فوت 195 بیمار دیگر و شناسایی 2316 مورد جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه؛ شناسایی هزار بیمار جدیدوزارت بهداشت فرانسه از عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و افزایش تماس‌های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یکی دیگر از نشانه های کووید-۱۹یکی دیگر از نشانه‌های کووید-۱۹ پزشکان با هشدار نسبت به علامت جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ اظهار داشتند: از دست دادن قدرت شنوایی هم می‌‌‌تواند نشانه ابتلا به این بیماری باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »