شناسایی بیش از 10 هزار مورد ابتلا به کرونا طی یک روز در آفریقا

31/03/1399 09:42 ق.ظ

شمار قربانیان کرونا در کشورهای آفریقایی به 7 هزار و 713 نفر و تعداد مبتلایان به این ویروس به 288 هزار و 812 تن رسید.

براساس جدیدترین آمار تارنمای ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، تعداد قربانیان ویروس جدید کرونا (کووید-19) در قاره آفریقا با افزایش 263 موردی طی 24 ساعت گذشته به 7 هزار و 713 نفر افزایش یافت.

همچنین با شناسایی 10 هزار و 135 مورد جدید ابتلا طی یک روز اخیر شمار کل بیماران کرونایی به 288 هزار و 812 نفر رسید.

از سوی دیگر تاکنون در این قاره بیش از 135 هزار مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند. کشورهایی که بیشترین تعداد قربانیان را دارند، به ترتیب مصر 2017، آفریقای جنوبی 1831، الجزایر 825، سودان 506، نیجریه 487 و کامرون 282 نفر اعلام شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بازگشت بیش از ۷۰ نفر از ایرانیان مقیم بلغارستان، رومانی، صربستان و کرواسی به ایرانسفارت ایران در بلغارستان اعلام کرد: بیش از ۷۰ نفر از ایرانیان مقیم بلغارستان، رومانی، صربستان و کرواسی، که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی پروازهای بین المللی، امکان بازگشت به میهن را نداشتند، شب گذشته با یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم ایر، از صوفیا عازم تهران شدند.

سازمان ملل: شمار آوارگان به بیش از یک درصد جمعیت جهان افزایش یافته استسازمان ملل: شمار آوارگان به بیش از یک درصد جمعیت جهان افزایش یافته است ژنو - کمیسر عالی سازمان ملل برای پناهندگان افزایش شمار آوارگان جهان به نزدیک ۸۰ میلیون نفر را «بی‌سابقه» و «نگران‌کننده» دانسته است.

بیش از 70 ایرانی مقیم خارج کشور به ایران بازگشتند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبیش از ۷۰ نفر از ایرانیان مقیم بلغارستان، رومانی، صربستان و کرواسی که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی پروازهای بین‌المللی، امکان بازگشت به میهن را نداشتند، شامگاه پنجشنبه مورخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹، با یک فروند هواپیمای قشم ایر، از صوفیا عازم تهران شدند

عملیات پنجه‌-ببر؛ بیش از 500 موضع تروریست‌های پ.ک.ک منهدم شدنیروهای مسلح ترکیه طی عملیات «پنجه‌-ببر» به انهدام مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق ادامه می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی

بیش از 4 هزار پرونده قصور پزشکی منجر به محکومیت شد/ مرگ 627 نفر بر اثر مصرف مشروبات الکلی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمرگ ۶۲۷ نفر بر اثر مصرف مشروبات الکلی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور: در حوزه قصور پزشکی ۹ هزار و ۸۸۴ پرونده در سال گذشته داشتیم متاسفانه پرونده‌های مربوط به کودک‌آزاری در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ رشد ۱۲.۵ درصدی داشت

موارد بیشتر ابتلا به ویروس کرونا در پکن گزارش شدهمچنین ۷ مورد ابتلا به کرونا که افراد در آنها هیچ علائمی از خود نشان نمی‌دادند نیز روز جمعه در چین ثبت شد.