اصفهان, سیستان و بلوچستان, هرمزگان, بهبود یافته, کووید19

اصفهان, سیستان و بلوچستان

شناسایی دو هزار و ۵۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور

جهانپور خبر داد: شناسایی دو هزار و ۵۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور

31/05/2020 01:33:00 ب.ظ

جهانپور خبر داد: شناسایی دو هزار و ۵۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا از شناسایی دو هزار و ۵۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کیانوش جهانپور، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد. از بین مبتلایان جدید، ۵۱۱ مورد بستری و دو هزار و ۵ مورد از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند.

آزمایش بهبودیافتگان از کرونا امیدواری به تاثیر واکسن را کاهش داد | DW | 12.07.2020 مراسم خاکسپاری شهردار پیشین سئول بصورت آنلاین برگزار خواهد شد هشدار بیل گیتس: واکسن کرونا «ناعادلانه و بین پول‌دارها توزیع نشود»

وی گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۵۱ هزار و ۴۶۶ نفر رسیده است و متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۷۹۷ نفر رسید.جهانپور گفت: خوشبختانه تاکنون ۱۱۸ هزار و ۸۴۸ نفر از بیماران، بهبودیافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۲۵۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۹۳۵ هزار و ۸۹۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

جهانپور اشاره کرد: استان های اصفهان، آذربایجان های شرقی و غربی، لرستان، کرمانشاه، هرمزگان و سیستان و بلوچستان در وضعیت هشدار قرار دارند.جهانپور تاکید کرد: امیدواریم مردم در تمام شهرها کلیه نکات را به خصوص بعد از بازگشایی اصناف و ادارات جدی بگیرند. شستن مکرر دست‌ها حداقل به مدت بیست ثانیه، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نکاتی است که نباید فراموش شود.

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

وجود دست‌کم یک کودک میان مهاجران افغانستانی غرق‌شده؛ سکوت هیات تحقیقات مشترک دو کشورچرا به قتل پلیس آمریکا نمی پردازی ؟؟؟چون مقتول سیاه پوسته؟؟!!

بازداشت دو مقام شهرداری در پرونده آسیه پناهی

انفجار یک مین کنارجاده‌ای در پایتخت افغانستان جان دو کارمند یک تلویزیون خصوصی را گرفت🔺انفجار یک مین کنارجاده‌ای در پایتخت افغانستان جان دو کارمند یک تلویزیون خصوصی را گرفت ⚡️وزارت کشور افغانستان اعلام کرد انفجار یک مین کنارجاده‌ای در کابل در روز شنبه ۱۰ خرداد خودرو حامل کارمندان یک تلویزیون محلی را هدف گرفت. لعنت بر تروریست های کافر طالبان...

انفجار در کابل؛ 'دو کارمند تلویزیون خصوصی خورشید کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند'سرویس حامل کارمندان تلویزیون خصوصی خورشید در کابل هدف مین کنار جاده قرار گرفت. حادثه زمانی اتفاق افتاد که کارمندان این رسانه پس از فراغت از کار به سمت خانه‌های شان می‌رفتند. رفیع صدیقی، رئیس تلویزیون خورشید به بی‌بی‌سی گفت که در این انفجار دو تن کشته و پنج تن دیگر زخمی شده‌اند. اتش بس مگه نبود؟! انفجار هم کاره شما امریکایی هایه تروریسته ..مزدورهایه کثیف چرا دست از منطقه برنمیدارید؟! چرا باعثه کشته شدنه چندتا بیگناه میشید آخه خانواده هایه کشته شده هاچه گناهی دارن که الان باید عزادار باشن طالبان باز یاغی شدن

بازداشت دو نفر به خاطر برگزاری ورزش صبحگاهی در مشهدجاعش لعنتی

انفجار بمب در افغانستان جان دو کودک را گرفتدو کودک بر اثر انفجار یک بمب در ولایت قندهار افغانستان کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی