شناسایی ۳۸۳ بیمار جدید کرونا در کشور / ۸ تن دیگر جان باختند

26/02/1401 01:05 ب.ظ

۸ فوتی و ۳۸۳ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۳۸۳ *جانباختگان جدید: ۸ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۲۸۴۳۴ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۲۲۹۱۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۴۱۲۳۲ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۹۵۱۵۴۶۰

به گزارش ایسنا، از دیروز تا امروز ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۶۵ نفر از آنها بستری شدند.مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۴۳۴ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۲۳۲ نفر رسید.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۴۳۴ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۲۳۲ نفر رسید. خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۲۲ هزار و ۹۱۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۷۵۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۱ میلیون و ۸۰۸ هزار و ۴۴۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

رئیس جدید امارات با جمهوری اسلامی چه خواهد کرد؟یک روز پس از درگذشت خلیفه بن‌زاید، محمد بن‌زاید به عنوان رئیس امارات متحده عربی انتخاب شد. خبری که تحول جدیدی به شمار نمی‌رود و فقط به جایگاه مرد قدرتمند این کشور رسمیت می‌بخشد.

پیام تبریک پادشاه و ولی‌عهد سعودی به رئیس جدید کشور امارات متحده عربیملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی در پیامی به شیخ محمد بن زاید آل نهیان انتخاب او از سوی شورای عالی فدرال، به عنوان رئیس جدید کشور امارات متحده عربی را

۶ نفر در زندان‌های ایران اعدام شدنددر ادامه موج اجرای احکام اعدام از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، ۶ زندانی دیگر طی روزهای گذشته در زندان‌های شیراز، اصفهان و مشهد اعدام شدند. اخبار_ایران

شناسایی ۲۵۵ بیمار جدید کرونا در کشور/ ۷ تن دیگر جان باختند۷ فوتی و ۲۵۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۵۵ *جانباختگان جدید: ۷ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۲۷۶۸۳ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۱۸۸۶۸ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۴۱۲۱۶ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۹۴۳۸۴۷۰

با رئیس جدید کشور امارات بیشتر آشنا شویمشورای عالی فدرال امارات متحده عربی، شنبه 24 اردیبهشت، شیخ محمد بن زاید آل نهیان را به عنوان رئیس جدید کشور امارات انتخاب کرد.به گزارش خبرگزاری امارات مرتد خبيث است اینکه جاسم بی ریش خودمونه 🤣 فداتو....

گزارش اختلال اینترنتی همزمان با تایید کشته شدن یک نفر در ایرانهمزمان با تایید کشته شدن یک نفر در ناآرامی های جنوب ایران، پایگاه نت بلاکس هم از اختلال در اینترنت برخی نقاط این کشور به خصوص مناطقی که در آنجا اعتراض‌ها جریان دارد، خبر می دهد. اتحادیه اروپا همدست جنایات رژیم تروریستی آخوندی است درودها دوستان فردا دوشنبه 16.5.2022 آتش زدن برج بر پاپ اعظم 14.10.1443 اعتدال بر چرخ اقبال 26.2.1401 بعدی بر پاپ بانو جهت شادی و آرامش روح جانباختگان اعتراضات اخیر در ایران شمع می افروزم پنج ساعته با فیلتر شکن سعی در اتصال به نت داشتم که الان موفق شدم.

به گزارش ایسنا، از دیروز تا امروز ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۶۵ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۴۳۴ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۲۳۲ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۲۲ هزار و ۹۱۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۷۵۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۱ میلیون و ۸۰۸ هزار و ۴۴۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۸۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.