شناسایی ۱۳۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور

18/04/2020 01:31:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: شناسایی ۱۳۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور

وزارت بهداشت, بیمار

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: شناسایی ۱۳۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۳۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۳۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۸۰۸۶۸ نفر رسید.وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند، تا امروز ۵۰۳۱ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند.

او گفت: تا امروز ۵۵۹۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند. ۳۵۱۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تاکنون ۳۳۰ هزار و ۱۳۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.جهانپور تصریح کرد: استکبار جهانی با وجود ادعاهایی مبنی بر اینکه دارو و غذا برای ایران تحریم نیست، ظرف دو روز گذشته اسناد کشور ما را که برای تهیه کیت ها ارائه داده بودیم، بازگرداند، این اقدامات مورد قضاوت جهان قرار خواهد گرفت. به هر حال با توجه به همکاری مردمی، شاهد کاهش تدریجی ابتلا و فوت به دلیل کرونا هستیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شناسایی ۱۴۹۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور/ فوت ۴۹۵۸ نفر تاکنونرییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۴۹۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

آمارکرونا در جهان؛ بیش از ۲ میلیون‌نفر مبتلا و ۱۵۳هزار نفر قربانی شدندایتالیا با شمار بالای بیمار ان شفا یافته رکورد زد آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان را در این گزارش دنبال کنید.

شمار قربانیان کووید‌-19 در آمریکا به 30 هزار و 990 تن رسیدشمار قربانیان کووید ‌-19 در آمریکا به 30 هزار و 990 تن رسید

جزئیات شرایط بازگشت به کار بهبودیافتگان کرونا/ آغاز غربالگری پاکبان‌ها/ گزارشی از تخلف درباره دفن اموات نداشتیم/ ویروس از پوست سالم عبور نمی‌کندآخرین اخبار از شیوع کرونا در ایران؛ جزئیات شرایط بازگشت به کار بهبودیافتگان کرونا/ آغاز غربالگری پاکبان‌ها/ گزارشی از تخلف درباره دفن اموات نداشتیم/ ویروس از پوست سالم عبور نمی‌کند

افزایش آمار قربانیان کرونا در کشورهای مصر، عراق و مراکششمار قربانیان کووید -19 در کشورهای مصر، مراکش و عراق همچنان رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان/ رتبه هشتم ایران در ابتلا به کووید ۱۹آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته درباره کرونا تا روز ۲۷ فروردین، در ۶ استان بنظر می‌رسد موج جدید اپیدمی آغاز شده است؛ این درحالی است که باید مدنظر داشت یک استان می‌تواند چندین اپیدمی متوالی و چندین پیک منحنی را تجربه کند این ینی کونمون پارست شما هم کلا رسالت خبرنگاریتون رو بوسیدید گذاشتید کنار و شدید دستگاه تمام عیار پروپاگاندای رژیم جمهوری اسلامی. وقتی آخوند زمامدار باشه از این هم که هست حتما بدتر هم میشه

سخنگوی وزارت بهداشت از خبر داد.به گزارش خبرنگار ایلنا، کیانوش جهانپور (رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت) درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری  کووید۱۹ گفت: از دیروز تا امروز ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۴۹۹ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد و  مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۹۴۹۴ نفر رسید.Aa شمار جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان از ۱۵۳ هزار و شمار مبتلایان به این ویروس مرگبار از ۲ میلیون و ۲۳۰ هزار نفر فراتر رفته است.16.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۳۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۸۰۸۶۸ نفر رسید. وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند، تا امروز ۵۰۳۱ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند. جهانپور همچنین گفت: تا امروز ۵۴۰۶۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند و  ۳۵۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. او گفت: تا امروز ۵۵۹۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.. ۳۵۱۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند..تاکنون ۳۳۰ هزار و ۱۳۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

جهانپور تصریح کرد: استکبار جهانی با وجود ادعاهایی مبنی بر اینکه دارو و غذا برای ایران تحریم نیست، ظرف دو روز گذشته اسناد کشور ما را که برای تهیه کیت ها ارائه داده بودیم، بازگرداند، این اقدامات مورد قضاوت جهان قرار خواهد گرفت. به هر حال با توجه به همکاری مردمی، شاهد کاهش تدریجی ابتلا و فوت به دلیل کرونا هستیم. لینک کوتاه .