شناسایی و ثبت 87 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین

04/10/1400 10:19:00 ق.ظ

مقامات بهداشتی چین از ثبت 87 مورد جدید ابتلا به کرونا طی یک روز گذشته خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

مقامات بهداشتی چین از ثبت 87 مورد جدید ابتلا به کرونا طی یک روز گذشته خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی 25.12.

2021 پکن/خبرگزاری آناتولی بر اساس بیانیه کمیسیون ملی بهداشت چین، در 24 ساعت گذشته 87 مورد جدید از ویروس کرونا (کووید-19) با منشا محلی در چین شناسایی شده که 78 مورد از آنها در استان شن‌سی در شمال این کشور بوده است.

در همین حال 53 مورد کرونا با منشا خارجی نیز در چین دیده شده، اما هیچ گونه تلفات جانی ثبت نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سازنده واکسن تورکوواک: ایمنی واکسن ملی در آزمایش‌های حیوانی 100 درصد ثبت شدسازنده واکسن تورکوواک: ایمنی واکسن ملی در آزمایش‌های حیوانی 100 درصد ثبت شد دانشمند سازنده واکسن کرونای تورکوواک اعلام کرد آزمایش‌های حیوانی نشان داده که ایمنی این واکسن صد درصد است.

فوت 44 بیمار کرونایی در ایران طی 24 ساعت گذشتهطی شبانه‌‌روز گذشته 1 هزار و 967 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شد و 44 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایران | هشدار نسبت به «افزایش تصاعدی و انفجاری کرونا» و افزایش درخواست‌ها برای اعمال محدودیت🔺کرونا در ایران | هشدار نسبت به «افزایش تصاعدی و انفجاری کرونا» و افزایش درخواست‌ها برای اعمال محدودیت از طرفی، رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواستار بازگرداندن محدودیت‌ها و استفاده از آموزش مجازی و دورکاری اداره‌ها شد.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشت میلیون نفر هنوز واکسن نزده‌اندوزارت بهداشت ایران روز جمعه، سوم دی، از جان باختن ۴۴ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود دو هزار بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد.

آمریکا محدودیت‌های مسافرتی هشت کشور آفریقایی را لغو می‌کند🔺آمریکا محدودیت‌های مسافرتی هشت کشور آفریقایی را لغو می‌کند ▪️ محدودیت‌های مسافرتی در پی شیوع سویه جدید ویروس کرونا در مورد هشت کشور آفریقایی اعمال شده بود. ⬇️ بیشتر بخوانید: 'الله لن يعين المسلمين حتى يقضوا على الشرك على مستوى الدولة' ، هذا ادعاء رجل اسمه محمد قاسم من باكستان. كما يدعي أن لديه أحلامًا إلهية حول نهاية الزمان وصعود بلاده.

کرونا در ایران | آماده‌باش مراکز درمانی مشهد و تهران در پی شناسایی هشت مورد ابتلا به امیکرون🔺کرونا در ایران | آماده‌باش مراکز درمانی مشهد و تهران در پی شناسایی هشت مورد ابتلا به امیکرون نادر توکلی گفت شناسایی موارد مشکوک نیاز به کیت مخصوص امیکرون دارد و به همین دلیل بسیاری از موارد، «عمدتا با علائم بالینی و سابقه سفر» بررسی می‌شوند.